Конкурс за оператори в сървъра

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Набираме оператори за сървъра. Това ще бъдат поставени лица, без права в сървъра, които ще следят потребителите за нарушаване на правилата, ще имат право да съдействат при размяна на Annih-и, съдии за вързаци и т.н.

Необходими са единствено желание и умения да помагат на потребителите в форума и сървъра, както и липса на провинения в форума и сървъра.

Кандидатурата не гарантира, че кандидата ще бъде избран за позицията.
Желаещите да се представят с няколко изречения в темата и да напишат защо трябва да изберем тях, както и за кой Realm се отнася кандидатурата им.

Определил съм 3 свободни места за Dreaming Mod и 7 за Classic Realm.

п.п Операторите ще се следят от Администраторите , при добри впечатления , поведение към потребителите , държание има голям шанс да се присъединят към екипа като Администратори :)
Westley
Newbie
Newbie

Здравейте казвам се Енчо на 16години от град Пловдив играя от 3 години диабло и бих искал да опитам да кандидатствам за оператор имам много свободно време и мога да помогна на секи независимо какъвто и да е проблем. Това е от мен
Gareth
Full Member
Full Member

Ем нека и аз да се пробвам

Не знам дали някой ме помни, играя от много отдавна във dreaming с няколко прекъсвания. От известно време започнах да влизам доста често, и реших да отделям малка част от времето си за diablo. Мисля че ще се справя за длъжността, и реших да се пробвам. Ако някой се интересува повече от мен, може да ме попита - нямам нищо против ;)

Реалм 1.10 Classic !
Falling out of love is hard
Falling for betrayal is worst
DarkKiss
Administrator
Administrator

Не виждам нито един от двамата, за кой реалм се предлага - къде сте активни и коя част на сървъра ще следите?
goshkoy
Newbie
Newbie

Казвам се георги на 19 години от Свищов искам да помагам за вързаците в класик а също изобщо цялостно съдействие в форума и сървъра не само за вързаци.
Провинения в форума нямам провинения в сървъра имаше един случай в който бях баннат за кражба която не съм извършил аз а някой с същото АйПи но това е дълга история.
Свободно врем бол може да се каже понеже работа като програмист в Web Dev сферата така че съм пред компютъра по 10-12 часа на ден : )

EL_PISTOLERO,CRIX
dns_divak
Jr. Member
Jr. Member

Казвам се Владимир от Русе съм, на 20 години. Играя в сървара много отдавна 2-3 години.Мога да предложа всякаква помощ на играчите , все още не работя имам време да следя за реда в сървара запознат съм с много от нещата ии в общи линии тва останалото от вас очаквам :) прекарвам най много време (почти всичкото в Classic Realm-a

П.п забравих да добавя че никога не съм Фигурирал в 'Бан Листа' на сървара...
Приятна вечер
Сополът ти е каталог на дрогата !
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ето ме и мене . :D
(Dreaming Mod)
DarkKiss
Administrator
Administrator

+ Допълнително: Акаунт в сървъра.
Westley
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote:Не виждам нито един от двамата, за кой реалм се предлага - къде сте активни и коя част на сървъра ще следите?
Classic Iskam da Pomogna s neshto na servera
dns_divak
Jr. Member
Jr. Member

[@3833 wrote: t_id=11320 msg_id=79178 date=1351112372]Казвам се Владимир от Русе съм, на 20 години. Играя в сървара много отдавна 2-3 години.Мога да предложа всякаква помощ на играчите , все още не работя имам време да следя за реда в сървара запознат съм с много от нещата ии в общи линии тва останалото от вас очаквам :) прекарвам най много време (почти всичкото в Classic Realm-a

П.п забравих да добавя че никога не съм Фигурирал в 'Бан Листа' на сървара...
Приятна вечер
Играя най много с: Diwak11, Dns_divak
Сополът ти е каталог на дрогата !
eyeofheart
Full Member
Full Member

Здравейте аз съм Георги от Бургас на 18 години искам да кандидатствам за оператор на дреаминг мода,разцъквам често там и бих искал до помагам

Сървър: ДМ мода
Ацц:greenpower
Smoke Weed
Romski_Kozunaci
Jr. Member
Jr. Member

Миииии Слав съм аз или Ромските Козунаци...играя Дебило от бая време и обичам точните и коректни играчи,зъболекар съм..който има проблеми да идва във факултета да му ги права :):) С удоволствие ще помагам с каквото мога ;)
swarm
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте и от мен.
Аз съм Анатоли на 20 години от Свищов. Имам свободно време и искам да помогна на сървъра с каквото и да било :)
Играя от доста време в Дрийминг и наистина съм много приятно изненадан напоследък от целият екип и удобрявам това, че екипът се разраства, играя предимно с:
acc: ek_tol/anatoli92/tol_sorc
realm: 1.10 Classic

Благодаря ви за отделеното внимание! :)

Анатоли Лалов
rubi-1908
Newbie
Newbie

Здравейте младежи!
Казвам се Русен от Пловдив на 22г. играя вашия сървър класик1.10 от 3месеца.
Доволен съм от сървъра и подражката от целия екип.
50% от живота ми е преминал в кръчмите а другите 50% в д2 плай. Цакам от 5ти клас (Europe/хк'ск)(hof'data'dg)
Имам нерви и време да помогна както мога!!!
ацц в гаме : Kukla1912/rubi-1908
Поздрави на целия екип на дреаминг ;)
STOMANATA
Newbie
Newbie

Аз съм вашия човек :)

acc : STOMANATA
Dreaming Mod
Gareth
Full Member
Full Member

[@4996 wrote: t_id=11320 msg_id=79172 date=1351104864]Ем нека и аз да се пробвам

Не знам дали някой ме помни, играя от много отдавна във dreaming с няколко прекъсвания. От известно време започнах да влизам доста често, и реших да отделям малка част от времето си за diablo. Мисля че ще се справя за длъжността, и реших да се пробвам. Ако някой се интересува повече от мен, може да ме попита - нямам нищо против ;)

Реалм 1.10 Classic !
1.10 Classic

Acc: NerF, Gareth
Falling out of love is hard
Falling for betrayal is worst
StandForBlood
Newbie
Newbie

Здравейте казвам се Иван на 18 години съм от Добрич и играя във сървара от повече от 2 години. Моята причина да кандидатствам е да помогна на играчите, защото знам какво е да треидваш аних или да чакаш за вързан дуел и да чакаш за да доиде свидетелят :) мисля че мога да се справя защото имам волята и времето.

Ацц в сървара :StandForBlood,StandForBloood
Мога да помагам в областта на реалма 1.10 classic.

Нямам провинения в сървара :)
Xtzy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте аз мога ли да се кандидатирам за админ/опер/ в играта диабло играя от незнам вече колко години (ако помните навремето Плейстейшън 1). провинения в сървъра липсват. Не съм влизал да играя скоро защото не мога да намеря от къде да си сваля 1.10 че инсталацията която имах малко се сбъгяви. но до няколко часа от момента в който пиша мисля да се върна в играта.
masterson-1
Newbie
Newbie

Здравейте !
Казвам се Иван на 18 години от гр.Пловдив.
Играя в Dreaming от година и половина.
Запознат съм с правилата на сървара.
Имам доста свободно време , което го пропилявам в играта.
Става въпрос за 1.10 Reallm
lOlinka
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако все още търсите оператор аз съм вашия човек ;д, Станчо от Добрич 23години, имате ми координатите x), става дума за Класик, Acc v serwera lOlitka-