Забравена парола

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
eko
Newbie
Newbie

Здравейте,

Преди си бях направил акаунти и играех в сървара обаче бях спрял и сега пробвах да вляза, обаче нещо не нацелвам паролата попринцип слагам една и съща парола навсякаде ама не е тази парола и нямам идея...
Та въпроса ми е от каде мога да си изпратя нова парола на емайла или трябва да се свържа с админа ?
DarkKiss
Administrator
Administrator

Нужно е да се изпрати email до [email protected] от email адреса, с който са регистрирани акаунтите, както и разбира се да уточните за кои акаунти става въпрос.. В отговор ще получите писмо с новите пароли за акаунтите.

Забележка: Ако акаунтите са регистрирани без email, няма да може да получите нова парола за тях.
eko
Newbie
Newbie

Акаунтите мисля, че са регистрирани още когато беше пуснат сървара и не са май регистрирано от сайта, а от играта затова може да нямат емайл ?
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

eko wrote:Акаунтите мисля, че са регистрирани още когато беше пуснат сървара и не са май регистрирано от сайта, а от играта затова може да нямат емайл ?
Само 1 от акаунтите е регистриран без, като за него няма да можете да получите нова парола.