Нов Realm?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Jab4y
Full Member
Full Member

1-во като пуснат 1.12 не се знае дали хоста ще излезне сериозен и пак да го спрът защото няколко пъти спряха 1.10 класика
2-ро ако както си играя 1.12 изведнъж ми се иска да направя някав друг дуел в DreamMod пак трябва да минавам 1.10
3-то няма да се учудя ако maz0 пак напише че 1.10 е само за ламери... то ще му е само за 3-ти път
4-то аз вече няма да влизам в тоя форум не ме вълнува особено какъв ще е реалма защото в тоя форум просто ти прочитат коментара е така през ред през ред и никой не разбира какво искаш да кажеш и просто повтаря неговия последен коментар.

ГЛ & ХФ
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Jab4y wrote:1-во като пуснат 1.12 не се знае дали хоста ще излезне сериозен и пак да го спрът защото няколко пъти спряха 1.10 класика
2-ро ако както си играя 1.12 изведнъж ми се иска да направя някав друг дуел в DreamMod пак трябва да минавам 1.10
3-то няма да се учудя ако maz0 пак напише че 1.10 е само за ламери... то ще му е само за 3-ти път
4-то аз вече няма да влизам в тоя форум не ме вълнува особено какъв ще е реалма защото в тоя форум просто ти прочитат коментара е така през ред през ред и никой не разбира какво искаш да кажеш и просто повтаря неговия последен коментар.

ГЛ & ХФ
1) - Хостера ще е сигурен и царството ще е постоянно когато се пусне, няма значение от вида му.
2) - Ще бъдат направени специални архиви и ще бъдат пуснати тук във форума, с тази цел да ви "улесни" дефакто, сваляш, разархивираш в папката и играеш на желаната версия.
3) - Мога да го напиша колкото си пъти искам, нали на това му се вика - "свобода на словото" ?
4) - Прав ти път, едва ли някои ще те спре или ще ти каже обратното.
Mad wrote:до колкото разбрах от .. казаното от Папи .. не в тая тема а изобщо.. всичко работещо на 1.11б .. работи и на 1.12.. а за 1.11б има и год и бот и кфото се сетиш .. така че по новата версия нищо не гарантира.. само ъпдейта на сървърната програма нулира стартираните модули.. и то ако ги разпознае..
относно 1.10.. то е същото като 1.11б.. с една единствена разлиа .. торч..
ем на който не му харесва да не си събира ключове.. да не го вади.. да си играе с предметите на 1.10 .. къф е проблема :? ..
относно мнението ти по темата maz0 .. бате.. това че си админ не те прави нещо повече от останалите.. така че леко с коментарите .. ти си тука да даваш пример за подръжание на останалите.. а е за да казваш.. тоя е ламер щото .. или нещо от сорта.. ..

благодаря за фниманието (bow)
Не си прав, ботове има за всички версий на играта, включително 1.07, но се съмнявам, че някои от вас са дори подозирали за това. На 1.11 & later ver. тъй наречения "godmod" няма, не си правете илюзии. Това което си написал за 1.11b е точно това, което го пише и в "Update.txt", които ти идва с исталирането на последния пач за играта, но нещата са много повече от това. Отностно начина на писане ми, точно така се държа и принципно, и нито ще кажа нещо на когото и да е ако ме накаже от форума.
Moef
Newbie
Newbie

Културен отговор до МАЗО
Ей про да земеш да се гръмнеш , колкото са прайш на умен толкоз повече се смея
разликата между 1.11 и 1.10 е толкоз по-голяма отколкото си разбрал(прочел някъде)
хайде да говорим за реалма , който ще се играе
относно 1.12 - в момента мога да ти изброя куп допълнителни програми дето ще ти се прииска да ги имаш на 1.10 .
Относно сървъра : мисля че това е сървъра за играчите , не за админите .
Единствената причина да отправя този "Културен отговор" към МАЗО е уважението ми към 3-4 човека в съвара .
Пиша втори пост подир твойте глупости МАЗО и искам да ти кажа : Като не си компетентен не ставай глупак .
Надявам се да си помислиш , преди следващия .
Искам 1.10 чист реалм , по възможност лага да е поносим . дето на село му викаме класик.
Скоро няма да пиша . Ще си чакам възможноста !\
Целувки ...
Moef
Newbie
Newbie

Папи моля те : Контролирай си персонала ! Въпрост е за някой прост . Слушам и не вярвам на очите си ...
DarkKiss
Administrator
Administrator

Jab4y wrote:1-во като пуснат 1.12 не се знае дали хоста ще излезне сериозен и пак да го спрът защото няколко пъти спряха 1.10 класика
Както maz0 каза в последния си пост, сървъра ще е на сигурен хост.
По всяка вероятност от 1 машина ще се държат и трите Realm-а, което означава, че ако сървъра е online, всички прилежащи Realm-и също ще са online.
Moef wrote:Относно сървъра : мисля че това е сървъра за играчите , не за админите .
Админите също са играчи в сървъра. В момента правим точно това, което всеки един писал в темата. Имаме мнение, изнасяме аргументи и защитаваме тезата си
Moef wrote:Папи моля те : Контролирай си персонала ! Въпрост е за някой прост . Слушам и не вярвам на очите си ...
Да уточня.. Аз персонал нямам.. Всички ние сме екип и целта на всички е да направим каквото е по силите ни, за да изградим един от най-добрите сървъри в България.
Moef
Newbie
Newbie

Ламерите , ламерщината , ламерско
ако тва са админите може би не могат да разберат за какво говоря ...
П.С. Въпрос на време е да получа бана , така че ...
Само моля : Не ми трийте постовете . Те са образувателни .
Целувки
MANISTA
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тоя сървър започна да наподобява един друг.. там също имаше 1 безразличен шеф админ .. и един точно като теб, maz0, който съсипа красивия сървър.. на прав път си.. че дори ускоряваш процеса.
Админ не е този, който има права.. а админ са всички потребители в този сървър.. защото те карат сървъра да съществува .. и когато те си заминат.. ще си останете само админите .. да си циклите в множеството от създадени то вас реалми..
с уважение: един ламер
Moef
Newbie
Newbie

Като казах персонал - казах персонал , образователно се пишело с "О" голяма работа .
Важно е да се направи нещо за БГ Геймърите , а с подобен речник задмониторното момче едва ли има бъдеще в реалния живот .
Относно тебе , нищо лично знаеш .
П.С. Той и Дидо набута 6 реалма да има разнообразие , ама едва ли някой иска да чува за тях след като има 3-4 конкурентни в момента .
Целувки
DarkKiss
Administrator
Administrator

Нещата стоят така.. Според мен и maz0, 1.10 не е оптималния избор, защото:

а) Прекалено много помощни модули има писан за тази версия.
б) За всяка версия има такива модули, при 1.10 е лошото, че са най-разпространени и най-лесно достъпни.
в) Ужасно много бъгове, част от тях ги има описани в 1 от постовете на kartacha.

Предлагам да изберем 1.12a защото:

а) За 1.12 също има доста хакчета, но са в доста по-ограничено количество от тези за 1.10 и по-трудно достъпни.
Естествено предполагам ще има хакерчета и на 1.12, но можете сами да пресметнете какъв % от играчите ще са това. Какъв процент от играчите на 1.10 имат God например? (Риторичен въпрос).
б) Голяма част от бъговете са Fix-нати при 1.11+ версия.
в) Ще имаме единствения активен български сървър с 1.12 Realm.
г) Има някой нови Runeword-и (Не е от кой знае какво значение, но пак е +), Hellfire Torch, Pandemonium Event.

Нямам думи.. Превърнахте една хубава тема в бойно боле..
Стараех се никой да не бъде санкциониран заради това, че изказва мнение, но вие вече прекалявате. Каквото било - било. След моето мнение, всеки пост който не е съставен по начина по който създавам моя (Посочени предимства и недостатъци) или може да бъде тълкуван като обида ще носи на автора му съответните 25% Warn без значение от потребителската група, а самото мнение следва да бъде премахнато от администратор или модератор.
Jab4y
Full Member
Full Member

http://www.d2hackers.org/index.php?pid=3 - единия от сърварите (DarkWings) пише че е на 1.12 класик

Тъй като не съм играл 1.12 искам да попитам какво е Pandemonium Event.

Просто пуснете някакъв реалм вече та да има какво да се играе независимо дали ще е 1.10, 1.12, KoT, Vallhala, Efta, Chaos Empire или какъвото и да е друг мод/версия.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Jab4y wrote:http://www.d2hackers.org/index.php?pid=3 - единия от сърварите (DarkWings) пише че е на 1.12 класик

Тъй като не съм играл 1.12 искам да попитам какво е Pandemonium Event.

Просто пуснете някакъв реалм вече та да има какво да се играе независимо дали ще е 1.10, 1.12, KoT, Vallhala, Efta, Chaos Empire или какъвото и да е друг мод/версия.
http://www.d2hackers.org/forum/index.php?s...st&p=139511

Забележи точно в началото на мнението с удебелен шрифт и червен цвят какво пише
Не случайно използвах
DarkKiss wrote:единствения активен български сървър с 1.12 Realm.
Dido
Newbie
Newbie

Maz0 Са Надьхва ...

Дано тия 25% warn те надъхат и теб
Dido
Newbie
Newbie

Той ХШадоу Не е Сам

Ако имаш нещо против някои, напиши ми ЛС. Честити +25%.
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Моля ви , пуснете ES 3.00 !!!
asd
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Datee1 wrote:Моля ви , пуснете ES 3.00 !!!
Мисля, че това даже не е последната версия на мода, ще проучим нещатата, благодаря за идеята все пак.
Greengo
Newbie
Newbie

Така първо здравейте на всички :]
Четох коментари четох, четох и реших да ударя и аз един пост. Значи някои казват, че искат нещо ново и т.н. Еми добре като искате ново защо трябва да предлагате в анкетата ES Median AR 1.10 Classic 1.12a Classic ?!?! Това ме учудва много ... дайте да се разровим ако тря'я лично аз ще си изгубя 30мин./1час от времето и ще ви дам някво списаче с няколко мода не е трудно ... ES можем да играем в Headoff също така и KoT Median в D2Maniacs Classic къде ли не ... Незнам това си е лично мое мнение но като искате нещо ново и свежо поне не давайте някви модове дет сме ги играли преди 2-3 години ... ае GL HF
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Greengo wrote:Така първо здравейте на всички :]
Четох коментари четох, четох и реших да ударя и аз един пост. Значи някои казват, че искат нещо ново и т.н. Еми добре като искате ново защо трябва да предлагате в анкетата ES Median AR 1.10 Classic 1.12a Classic ?!?! Това ме учудва много ... дайте да се разровим ако тря'я лично аз ще си изгубя 30мин./1час от времето и ще ви дам някво списаче с няколко мода не е трудно ... ES можем да играем в Headoff също така и KoT Median в D2Maniacs Classic къде ли не ... Незнам това си е лично мое мнение но като искате нещо ново и свежо поне не давайте някви модове дет сме ги играли преди 2-3 години ... ае GL HF
Човека е праав Има толкова много нови Модове,които могат да се пуснат,а ние си говорим все за старите.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Ако maz0 е прав, в края на април/началото на май, Blizzard ще пуснат 1.13 patch. Ако действително е така и проявим малко търпение, за да изчакаме d2gs за 1.13 ще можем да направим наистина нещо ново
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DarkKiss wrote:Ако maz0 е прав, в края на април/началото на май, Blizzard ще пуснат 1.13 patch. Ако действително е така и проявим малко търпение, за да изчакаме d2gs за 1.13 ще можем да направим наистина нещо ново
http://forums.battle.net/thread.html?topic...01&sid=3000

Достоверен източник.
Jab4y
Full Member
Full Member

Ако искате разгледайте модовете които съм написал в първия си коментар и потърсете подробности за тях в гугъл или ми пише ЛС аз знам горе-долу за тях...