Нов Realm?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Какъв бихте искали да бъде евентуално един трети Realm?
Jab4y
Full Member
Full Member

Добре ще е 1.10... само не пускайте Medias или ES има доста по добри модове като например Chaos Empire, Efta (Escape from the afterlife), KoT (Kingdom of Tenai), Vallhala мога да дам малко подробности за някои от тях ако някой иска.

ПП:Доста ще е зарибено да пуснете един от тези реалмчета щото тия модове много зарибяват, а ако знаете как ми липсва времето когато почнах батъл нет и когато се радвахме на Тал Раша и се превеждахме за руната на найтмейр и такива подобни работи)
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Median в листа само заради мен ли фигурира
+1 за Него !\
Жалко,че малко хора знаят за предизвикателствата,и приключенията които предлага Мода,да не говорим за красотата на Скиловете.Всички останали от изброените модове са Classic Like (Горе долу..)
Дано доживе времето в което ще играя любимия си Мод в БГ сървър
\]
Jab4y
Full Member
Full Member

Скилове има променени в доста модове... а на мене медиан не ми харесва... но всеки си има мнение
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1.12a
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ancestral Recall / 1.10 classic / Kingdom of Tenai / Eastern Sun 3.00 \/
MANISTA
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз съм ЗА един нормален реалм. Чисто диабло. Без торчове, без допълнителни итеми... Просто старото D2
kartacha
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Абе, Мани, мой човек. Diablo си има Hellfire Torch, просто е в 1.11 . Защо да играем скъсаното 1.10 с Deadly-то при Iron Maiden на Berserker, с шибаните Marrowalk, с Poison Nova, която прави Physical. По-добре 1.12а.
Jab4y
Full Member
Full Member

Аз версии и модове различни от 1.10 няма да играя... просто защото ако се спре този реалм (както стана няколко пъти с класика) и намеря друг сървар той сигурно ще е на 1.10 а няма постоянно да сменям версии.

ПП:Ако весията (мода) е 1.10 ще има и повече хора

ПП:4 човека са гласували за класик а когато го имаше играхме само 3-ма (регнати в форума)... трябва ли ви анкета за да играете в един реалм?!\? Защото сега сички искат класик ама тогава нямаше хора...
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

kartacha wrote:Абе, Мани, мой човек. Diablo си има Hellfire Torch, просто е в 1.11 . Защо да играем скъсаното 1.10 с Deadly-то при Iron Maiden на Berserker, с шибаните Marrowalk, с Poison Nova, която прави Physical. По-добре 1.12а.
Съгласен. Отностно всички така да ги нарека ламери, който играят 1.10 от 2003-та година, вкарайте нещо ново и свежо. Наистина, свикнали сте си на една така наречена "ламерска" версия на играта и само на нея циклите, дори не мислите и за промяна в това.
DarkKiss
Administrator
Administrator

В интерес на истината бих подкрепил идеята за 1.12a, но все пак имам някакви съмнения, че няма да има интерес към него

Ако е 1.10 classic, пак ще трябват някакви промени по самия patch.. Най-елементарното дори, fix на moneymaker и msd.. На 1.12 дори и това няма да е необходимо поради простата причина, че до колкото знам поне, такива модули за 1.10+ версия няма създадени.

Ако се пусне:
а) 1.10 - сървъра ще е пълен с ботове и годери.. Създаваме Headoff 2 с разликата, че няма да пада..

б) 1.12 - отново ще има ботове, но ще са в доста по-умерени количества от колкото при 1.10, но тук поне няма да има "хакерчета" на които вчера някое приятелче им е пратило tppk и днес вече са killer-и.. Вярно, най-вероятно пак ще се намери някой такъв и тук вече идва ролята на админите (в крайна сметка не сме за украса )

Като цяло и двата Realm-а си имат своите предимства и недостатъци, пък и реално погледнато разликата между тях не е толкова съществена.. Въпреки това 1.12а печели моя вот

1.10 сървъри бол, дайте да направим нещо което го няма другаде в BG
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ancestral Recall ми се играе и никой друг мод.

1.12 какво е повече от 1.10 ? има някой бъгове но могат ли да се премахнат - могат, за това винаги 1.10 ще ми остане любим, а 1.11 и 1.12 както се убеждавам са си просто изг*зици това е моето мнение.
Jab4y
Full Member
Full Member

teamplay wrote:Ancestral Recall ми се играе и никой друг мод.

1.12 какво е повече от 1.10 ? има някой бъгове но могат ли да се премахнат - могат, за това винаги 1.10 ще ми остане любим, а 1.11 и 1.12 както се убеждавам са си просто изг*зици това е моето мнение.
Точно щях да пиша такъв коментар... какво ми приказвате че 1.12 бил много по добър от 1.10 аз съм сигурен че ако се пусне 1.10 ще се съберат повече хора...
kartacha
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Jab4y wrote:Точно щях да пиша такъв коментар... какво ми приказвате че 1.12 бил много по добър от 1.10 аз съм сигурен че ако се пусне 1.10 ще се съберат повече хора...
Нака, дай да си имаме уважението. Аз изброих няколко бъга от 1.10, които са поправени в 1.11 . Ами бъга с чуковете и Charge? Не те ли е дразнил? Много ясно, че е. А 1.12 мисля, че с чуковете е поправен, за Charge съм сигурен.
1.12а е по-добър. Това е факт. Това, че повече хора ще се събера за 1.10 няма нищо общо с качеството му. И хората, които го предпочитат с имат три основни довода:
1) "Ако се направи 1.10 сървър и 1.12 сървър, повече хора ще има в 1.10 - това значи, че мода е по-добър."
2) Защото си знаят 1.10 на изуст и ако почнат 1.12 ще трябва да се откажат от бъгове и тям подобни. Затова има повече хора в Hoff-a, отколкото в Dreaming. Затова повечето абонати са при Mtel, а не при Vivatel.
3) Защото, видиш ли, нямало само да сменят версии. Защото ти е да сменяш версии? Да не би да играеш дриг BG сървър.

П.П.: Относно последното, имам предложение:
Нека новия MOD на Dreaming се направи за версия 1.12a. За да трябва да заместим само един Patch File. Това е голямата ми молба.
MANISTA
Dreaming Friend
Dreaming Friend

maz0 wrote:Съгласен. Отностно всички така да ги нарека ламери, който играят 1.10 от 2003-та година, вкарайте нещо ново и свежо. Наистина, свикнали сте си на една така наречена "ламерска" версия на играта и само на нея циклите, дори не мислите и за промяна в това.
Това, че изказах мнение какво харесвам ли ме прави ЛАМЕР ?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MANISTA wrote:Това, че изказах мнение какво харесвам ли ме прави ЛАМЕР ?
Това означава, че аз и Jab4y също сме ламери ?
MANISTA
Dreaming Friend
Dreaming Friend

teamplay wrote:Това означава, че аз и Jab4y също сме ламери ?
Така излиза...
DarkKiss
Administrator
Administrator

kartacha го каза, за да се ъпдейтнете играта до 1.12 трябва да се откажете от всички останали сървъри (аз поне сървър в България на 1.12 не знам да има). По този начин се прави нещо ново и свежо, както се изрази maz0, нещо което е подобрено спрямо предните версии на играта. Място където ботове и хакове са в доста по-ограничени количества от колкото в 1.10, което само по себе си говори, че и ламерите ще бъдат в пъти по-малко. Това мисля, че искаше да каже maz0, а не да обиди някой.

Вече има няколко мнения в темата защо 1.12а е по-добър от 1.10.. Не е ли време някой да каже, какво пък толкова има 1.10, което няма 1.12.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Съжелявам, че ще го кажа, но всеки които държи на 1.10 мод, никога не е играл на някои от по горните в оригиналните сървъри (battle.net), за това за мен това си е абсолютната ламерска изгъзица, бил по добър, бла бла. Свикнали сте просто със смешните модули на d2hackit програмата и това е. Общо взето, предпочитам 1.12a да е следващото царство, заради по малкото методи за размножение на предмети,руни и т.н., по малкото хакове и ботове и разработки на бъгове за него. Мерси за вниманието.

@kartacha, за жалост, бъговете на хамърдина са още в играта, но това далеч не го прави най-силния герой за дуели.
Mad
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote:kartacha го каза, за да се ъпдейтнете играта до 1.12 трябва да се откажете от всички останали сървъри (аз поне сървър в България на 1.12 не знам да има). По този начин се прави нещо ново и свежо, както се изрази maz0, нещо което е подобрено спрямо предните версии на играта. Място където ботове и хакове са в доста по-ограничени количества от колкото в 1.10, което само по себе си говори, че и ламерите ще бъдат в пъти по-малко. Това мисля, че искаше да каже maz0, а не да обиди някой.

Вече има няколко мнения в темата защо 1.12а е по-добър от 1.10.. Не е ли време някой да каже, какво пък толкова има 1.10, което няма 1.12.
до колкото разбрах от .. казаното от Папи .. не в тая тема а изобщо.. всичко работещо на 1.11б .. работи и на 1.12.. а за 1.11б има и год и бот и кфото се сетиш .. така че по новата версия нищо не гарантира.. само ъпдейта на сървърната програма нулира стартираните модули.. и то ако ги разпознае..
относно 1.10.. то е същото като 1.11б.. с една единствена разлиа .. торч..
ем на който не му харесва да не си събира ключове.. да не го вади.. да си играе с предметите на 1.10 .. къф е проблема :? ..
относно мнението ти по темата maz0 .. бате.. това че си админ не те прави нещо повече от останалите.. така че леко с коментарите .. ти си тука да даваш пример за подръжание на останалите.. а е за да казваш.. тоя е ламер щото .. или нещо от сорта.. ..

благодаря за фниманието (bow)