Игра от чужбина?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Amarteestodo
Newbie
Newbie

Здравейте.

Можете ли да ми кажете дали в този сървър може да се играе от чужбина и по-точно - от САЩ?

Благодаря.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Може да се играе от всяка точка по света.
Имаме вграден филтър в играта, който блокира международния трафик, но има възможност и за добавяне на изключения. Ще ни бъде нужен IP адрес, който да добавим, след което няма да има проблем вече.
Amarteestodo
Newbie
Newbie

Благодаря за отговора.
Amarteestodo
Newbie
Newbie

Здравейте отново. Приятелят ми вече цъка, нямаше нужда да се добавят никакви IP-та, но има един проблем. Доста често, когато хоства игра, играта му не зарежда, а след известно време изписва Failed to join game. Това не се случва винаги, но е много дразнещо. Има ли как да се оправи?
DarkKiss
Administrator
Administrator

Именно за това се добавят IP адресите. Какъв е неговия?
Amarteestodo
Newbie
Newbie

67.173.157.138

Би трябвало да е този, проверил го е в сайт от рода на "What is my IP".
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Amarteestodo wrote:67.173.157.138

Би трябвало да е този, проверил го е в сайт от рода на "What is my IP".
Готов си.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Amarteestodo
Newbie
Newbie

Благодаря. :)
vlad0o0o
Newbie
Newbie

92.3.29.64
Ако може да добавите и моя IP адрес. Благодаря!
virtualmind
Dreaming Friend
Dreaming Friend

vlad0o0o wrote:92.3.29.64
Ако може да добавите и моя IP адрес. Благодаря!
Готов си.
edintakuv
Newbie
Newbie

Супер! :thumbup:
Подкарах играта , сръчках Кравичките вече ама ето ,че мап хаковете са блокнати с грешка "Access denied"
или просто отказва да ги свали... даунлоуд линка функционира , но бива грубо резнат от вирус теста... извадих над 30 вируса за 15 минути от тези двата хака които сте качили -_-
Даже троянец спамър и и-нест си намерих :eyes:
Някакви предложения за мап хак или трябва да едитна стар мап хак да си го сглобя наново и да препрограмирам ядрото за съвместимост с Win10?
За беля вградената анти хюмън защита на уин10 подритва ботовете като мръсни котета напред назад, блокира файлове и тн. ( Тази беля няма как да я спра ... трябва да я хакна ,а на този ПЦ е лицензирана версия и не е много добра идея да пипам там.)
ИП-то ми беше прието , gateway се наложи да го преформулирам заради глупоста на Уиндоуса който явно има собствено мнение, а Обливион мода дава някви странни бъгове . Повече инфо като разбера какво точно се случва.
DarkKiss
Administrator
Administrator

edintakuv wrote:
Wed Jan 27, 2021 1:04 pm
Супер! :thumbup:
Подкарах играта , сръчках Кравичките вече ама ето ,че мап хаковете са блокнати с грешка "Access denied"
или просто отказва да ги свали... даунлоуд линка функционира , но бива грубо резнат от вирус теста... извадих над 30 вируса за 15 минути от тези двата хака които сте качили -_-
Даже троянец спамър и и-нест си намерих :eyes:
Някакви предложения за мап хак или трябва да едитна стар мап хак да си го сглобя наново и да препрограмирам ядрото за съвместимост с Win10?
За беля вградената анти хюмън защита на уин10 подритва ботовете като мръсни котета напред назад, блокира файлове и тн. ( Тази беля няма как да я спра ... трябва да я хакна ,а на този ПЦ е лицензирана версия и не е много добра идея да пипам там.)
ИП-то ми беше прието , gateway се наложи да го преформулирам заради глупоста на Уиндоуса който явно има собствено мнение, а Обливион мода дава някви странни бъгове . Повече инфо като разбера какво точно се случва.
Здравей.
"Access denied" ми звучи като, че не стартираш програмата с администраторски привилегии.
В някои хакове, и особено в ботовете, е нормално да бъдат засичани вируси - краковете, които са вътре не са нравят на антивирусните, а както вероятно се досещаш, d2jsp е платен софтуер. Предполагам говориш и за двата реалма отделно, тъй като ботове в Oblivion не се толерират.
edintakuv
Newbie
Newbie

Да и за двата realm-a говоря.
Не ползвам ботове обикновенно :) интересно ми е аз да си играя играта макар и понякога да се чудя дали да не направя някои модулации на анди или някой друг бот... наложи се да ги прекарам през платформа за да избегна сблъсъка с Есеншълс който е изключен в тази среда на работа :angel:
Успях да наглася бот за офлайн фарминг на руни за контеса + травинкал което е странно О_о не знаех ,че можело.
Има някои други бъгни тъй като съм с уин 10 и все още се нуждая от по - малък монитор . Заради фастър каст рейта забелязах ,че пикселизирането става направо чуково и виждам сорката като някакво лего човече хаха .
Обливиъна ми е интересен ,но представа си нямам кое къде е . Разходих се по цялата карта и сега не мога да намеря дупката в 3-ти акт където ми падаха руни и джевелс...
Фарменето там е някакъв кошмар честно казано -_-
DarkKiss
Administrator
Administrator

edintakuv wrote:
Fri Jan 29, 2021 5:40 pm
Да и за двата realm-a говоря.
Не ползвам ботове обикновенно :) интересно ми е аз да си играя играта макар и понякога да се чудя дали да не направя някои модулации на анди или някой друг бот... наложи се да ги прекарам през платформа за да избегна сблъсъка с Есеншълс който е изключен в тази среда на работа :angel:
Успях да наглася бот за офлайн фарминг на руни за контеса + травинкал което е странно О_о не знаех ,че можело.
Има някои други бъгни тъй като съм с уин 10 и все още се нуждая от по - малък монитор . Заради фастър каст рейта забелязах ,че пикселизирането става направо чуково и виждам сорката като някакво лего човече хаха .
Обливиъна ми е интересен ,но представа си нямам кое къде е . Разходих се по цялата карта и сега не мога да намеря дупката в 3-ти акт където ми падаха руни и джевелс...
Фарменето там е някакъв кошмар честно казано -_-
Има тема за предложения за Oblivion, ако имаш някакви конкретни идеи на ум.
Разработва се продължението на мода така или иначе, където ще има доста промени. Начинът на фармене вероятно ще бъде засегнат включително.
edintakuv
Newbie
Newbie

Ок :)
Ще видя къде и какво защото в момента фарменето е някакъв ужас.... всичко пада навсякъде. Босовете са осакатени като цяло , но поне някои гадинки са извънредно зли :Д
Ще прегледам и Хел трудноста изцяло до като не изчистя картата напъло и ще видим какво ще ми дойде на ум :)