Имам едно предложение

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
HCL
Newbie
Newbie

Предложението ми е следното да направите така че предметите да се копуват чрез форум голд но да варират а за да получим форум голд да изпращаме СМС-си и предметите да се дават от администаторите на сърварът или от самият Папи
така сърварът ще печели пари мисля че е добра идея говорим да се направи или във всеки реалм или да кажем да се пусне 1.10 класик или 1.11б класик дано да се обърне внимание на темата..
DarkKiss
Administrator
Administrator

Има подобна система въведена в DM realm. За останалите realm-и ще е трудна реализацията, защото сме твърдо против използването на всякакви едитори.
HCL
Newbie
Newbie

Това е ваше мнение на админ екипа както прецените аз си давам мойто предложение
DarkKiss
Administrator
Administrator

HCL wrote:Това е ваше мнение на админ екипа както прецените аз си давам мойто предложение
За което благодарим, но целта ни е да изградим едно приятно място за игра. Аз поне никога не бих играл някъде където някой почнал преди 2 дни вече се разхожда с перфектни герой и е по-богат от целия сървър заедно..

Във всеки сървър администраторите трябва да си подредят приоритетите и да преценят кое е най-важното за тях. За нас определено не са парите. Естествено те са важен елемент от изграждането на сървъра, но в никакъв случай не са най-важното.
HCL
Newbie
Newbie

Това е така много добре аз лично небих пратил смс-си просто изказвам мнение и предполагам че ще печелите доста пари..
но това да ли ще бъде така не се знае
Loop
Newbie
Newbie

HCL wrote:Това е така много добре аз лично небих пратил смс-си просто изказвам мнение и предполагам че ще печелите доста пари..
но това да ли ще бъде така не се знае

с това предложение знаеш ли за каде си ? след като искаш подобно нещо ходи си в ламерския сървър d2server.hit.bg
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По спокойно е хора ко се правите на големи играчи ...
че и тон даржи
MANISTA
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Loop wrote:с това предложение знаеш ли за каде си ? след като искаш подобно нещо ходи си в ламерския сървър d2server.hit.bg
Ти още малко ще земеш да ги гониш от сървъра, за това че са предложили нещо, което не съвпада с твоите виждания....