Какво мислите за сървъра?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Doping
Sr. Member
Sr. Member

погледни малко на ЛС
Moobys
Jr. Member
Jr. Member

Този сървър няма да се оправи и да се сменят админи и да ги има и да ги няма ( не говоря за целия сървър ами за "Класик" реалм ) , този LINE е невазможен и нетарпим . Целия сървър сичко е ботове , а останалата част която е онлайн се нарежда в канала и само трейд глупости.

ЩЕ ПОМОЛЯ ГОСПОДАТА "АДМИНИ" МАХНЕТЕ ТЕЗИ БОТОВЕ !! 2 сървъра са в цяла българия другия с 3-те букви си го знаете ЕДИНСТВЕНАТА ВИ КОНКУРЕНЦИЯ , в която там играят МОД (elder) . Единствения класик 1.10 с толкова много хора е това сички други фалират ( така да го кажем ) нямате конкуренция спрямо 1.10 класик , ако махнете ботовете каде ще идат ??
Ще идат при оня смешен МОД ли ? Дето неможеш да чатиш като хората в канала . Сигорен съм че line , ще се оправи и сичко , ще е наред ако махнете ботовете , апък който иска да се махне , НО съм сигорен че ще си останат всичките ( по-малко естествено от сега ) , но ще бъдат играчи онлайн и няма да се разправяте с псувни глупости и такива работи по ваш адрес и т.н.

П.С. - правете каквото искате , но сте като монопол спряно 1.10 класик няма кой да ви се опре . Мен ме боли К**А , няма да играя класика ако е тъкав с ботове и т.н. лично аз цъкам обливион мод-а който не е перфектен , но си личи човешкия труд и няма да го критикувам .

Вие си решавайте . Лека и доходна на сички и на гадните ви ботове (fubar)
dr0m
Hero Member
Hero Member

За жалост, ако махнат ботовете ще си дадат сметка, че на 1.13 е завишен дропа и ще отидат в др. сървър :).

П.П. - Оператор съм в един сървър и имахме по едно време 1.13 и като питах хората в него " Откъде сте бе хора " и те всичките, ами преместихме се тука щото в дрийимнг/епс еди си какво куца и т.н. Хората наистина не им пука къде ще играят, на тях просто им се играе с повече хора, но как да постигнат това като те се заблуждават от ботовете?
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Искам да се извиня на админите.Няколко часа след поста ми.. героят ми беше възтановен на 100%!Искам да благодаря специално на Pain :angel: реагиа за отрицателно време!!Невярвах че ще ми възтанови героят но всичко е на лице!!!!
Благодаря отново :cool:
rammstein_i
Newbie
Newbie

:cool:
DnR
Newbie
Newbie

Преди мнението за сервера беше много лошо!
Но сега почнах да си оправям мнението почти всички , който са играли преди реса знаят за какво говоря : )
BaHkO3
Newbie
Newbie

Spomeni wrote: мен лично ме кефи сервера има мн точни хора тука
:cool:
JLoKoMoTuB
Newbie
Newbie

Servera e Мн як кои квото иска да ми говори
Мафията Неможе Да бъде Спряна защото,Тя може да Даде на Отделн Човек 10 Пъти повече от колкото ДЪРЖАВАТА!
magnumdruid3
Newbie
Newbie

mn qk :d
Maikal
Jr. Member
Jr. Member

много е добър сървъра , но някои админи просто много злоупотребява с властта :secret: :secret:
Dns_duBaKk
Jr. Member
Jr. Member

Maikal wrote: много е добър сървъра , но някои админи просто много злоупотребява с властта :secret: :secret:

+1
Indomitable
Jr. Member
Jr. Member

Единствения минус на класика е че има 3-4 привилегировани играча,на които им се адват руни на килограм.Просто е очевидно и всеки го коментира.Не може 1 месец след рестарта с 6 бота да имам джах,а някой да ми изкарват по 10-15-30 джаха за 1 предмет...Това не е единичен случай.Поради тази причина и спрях да играя класик при вас.Повечето не се оплакват понеже се уяждат по този начин.Примерно пада ти АП 15/15 ,някой ти дава 20 джаха ,че как ще се оплачеш че били от едитор нали напредваш!? За аникс 20/20/? -10 джаха ,пак кой би се оплакал като му ги дават.Това обаче някой хора ни дразни и обижда.Tова че сте админи(или тяхни роднини,приятели)не значи че сте нещо по различни от нас-ВИЕ СТЕ ПРОСТО ИГРАЧИ,които би трябвало да допринесат за спокойната игра в сървъра.

Не искам да засегна никого ,но за съжаление заставам зад казаното по-горе и ако е нужно да изтърпя някакво наказание за упреците си,ще го направя.Разбира се ако е постоянно няма да мога да го изтърпя.
П.С. Лека вечер.
Vengeance
Full Member
Full Member

Това колко jahs биха били извадени за дадено нещо си е до собствена оценка. Руните като цяло тук са доста обезценени и нормално, при положение че се е появил на този свят толкова елементарен и малоумен бот като к3ц и не би трябвало човек да се изненадва, когато за нещо ценно се плаща или се изисква много . Хиляди пъти предпочитам да имам от най-добрите предмети пред инвентарите с руни и едно голямо нищо, защото това често се среща тук .
Относно това дали някой придобивал нещата си по-некоректен начин аз винаги съм твърдял една простичка теза - "Сървърът не е арена за себеизява" .

eyeofheart
Full Member
Full Member

лично на мен много ми харесва сървъра играя от 2 години близо,добре е че има класик,дреаминг мод за тест,дуелчета и ще има нов мод без ботове без год.Номер 1 !
Smoke Weed
Loyer
Newbie
Newbie

Сървара е един от добрите в България ( не че те са много ) .Лично аз играя само класик от 3 месеца. Няма бъгове . Натъкнах се на редица коректни играчи с които подъжам контакт почти всеки ден... Единственото което ми прави впечатление е как някои хора се ползват с опеката на администраторите.. Тази сутрин бях баннат по неизвестна причина и за неизвестен период от време ... дори не си направиха труда да ми съобщят за какво ... Единствения администратор в сървара ,който си струва уважението е maz0 ... Иначе благодаря за предоставената възможност да играя любимата си от дете игра и да разпускам по няколко часа сутрин и вечер . Приятен ден и успех и занапред. :nenormalniste:
Smileyy
Newbie
Newbie

Добре си е Сървара , само лине се оправа и нема грешка :)
Bultras1912
Newbie
Newbie

Има или няма ЛИНЕ трябва и на тва да сме доволни...Защото нъке другаде няма да намерим по хубав сървър говора за БГ :)
Image
pa3pyxa
Jr. Member
Jr. Member

Сървъра си е перфектен,само трябва да се реска през по колям период време... (ако е през 4/5 години :weight: )
WreakingHavoc
Newbie
Newbie

Мисля че е много добър сервер.
go6o0
Newbie
Newbie

Може ли някой администратор или някои запознат да ми каже колко човека грубо играят в този сървар(за 1.10 говоря) и да ми кажат каква е разликата между вашия сървар и този на дата бг http://93.152.173.173/ ПОНЕЖЕ СЕ ЧУДЯ КАДЕ ДА ПОЧНА ДА ИГРАЯ.