Какво мислите за сървъра?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Cloud
Newbie
Newbie

go6o0 wrote: Може ли някой администратор или някои запознат да ми каже колко човека грубо играят в този сървар(за 1.10 говоря) и да ми кажат каква е разликата между вашия сървар и този на дата бг http://93.152.173.173/ ПОНЕЖЕ СЕ ЧУДЯ КАДЕ ДА ПОЧНА ДА ИГРАЯ.
Сървъра на дата не съществува от дооооооста време.
А за разликата в посещаемостта можеш да направиш справка и сам.

http://diablo.bg/servers-status.html (Абстрахирай се от цифрата на онлайн потребители, подправена е. Гледай в списъка грубо колко акаунта има онлайн, това е по-реално).

Ето и статистиката на Dreaming - http://dreaming-bg.com/page:serverstatistic
http://track.dreaming-bg.com/?status=91.215.218.103

Сам си прави сравнението :)
go6o0
Newbie
Newbie

Cloud wrote: Сървъра на дата не съществува от дооооооста време.
А за разликата в посещаемостта можеш да направиш справка и сам.

http://diablo.bg/servers-status.html (Абстрахирай се от цифрата на онлайн потребители, подправена е. Гледай в списъка грубо колко акаунта има онлайн, това е по-реално).

Ето и статистиката на Dreaming - http://dreaming-bg.com/page:serverstatistic
http://track.dreaming-bg.com/?status=91.215.218.103

Сам си прави сравнението :)
А може ли да ми дадеш линк от където да си дръпна играта и където е обяснено какво трябва да направя за да играя във вашия сървар. Ще съм ти много благодарен
curko_sv
Newbie
Newbie

Изложихте се с това че забранихте влизането на играчи в сървъра които използват доставчик Виваком аз съм един от потърпевшите и ви моля да направите така че, отново да мога да вляза в сървъра да поиграя с приятели както в доброто старо време :S и заради няколко оплакали се сега всички добри играчи с доставчик Виваком Нет Пострадаха... моля ви направете едно изключение за мен да мога отново да играя :( акаунта ми е curko_sv :(:(
Becuty
Newbie
Newbie

[@6650 wrote: t_id=1601 msg_id=73015 date=1331334625]Изложихте се с това че забранихте влизането на играчи в сървъра които използват доставчик Виваком аз съм един от потърпевшите и ви моля да направите така че, отново да мога да вляза в сървъра да поиграя с приятели както в доброто старо време :S и заради няколко оплакали се сега всички добри играчи с доставчик Виваком Нет Пострадаха... моля ви направете едно изключение за мен да мога отново да играя :( акаунта ми е curko_sv :(:(
Напълно те подкрепям в това . Доколкото ми е известно 40% от страната са на БТК . Така или иначе можете да локвате акоунти какъв е смисал да се дава бан ... Нека тои да е сабрал за 1 герой дори 1-во предупреждение 2-ро и перм лок ... Да видим дали няма да се замисли малко какво прави и как го прави и защо се получава така . Ако се пуснат потребителите в от бтк в сервер-а % на нови играчи ще скочи толкова драстично че не е истина както са 400 500 усер-а ще станат 700 - 800 при лоша прогноза , но все пак незнам до колко са способни машините да издаржат толкова много БоТоВе (главно) :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

[@6558 wrote: t_id=1601 msg_id=73051 date=1331412613]
[@6650 wrote: t_id=1601 msg_id=73015 date=1331334625]Изложихте се с това че забранихте влизането на играчи в сървъра които използват доставчик Виваком аз съм един от потърпевшите и ви моля да направите така че, отново да мога да вляза в сървъра да поиграя с приятели както в доброто старо време :S и заради няколко оплакали се сега всички добри играчи с доставчик Виваком Нет Пострадаха... моля ви направете едно изключение за мен да мога отново да играя :( акаунта ми е curko_sv :(:(
Напълно те подкрепям в това . Доколкото ми е известно 40% от страната са на БТК . Така или иначе можете да локвате акоунти какъв е смисал да се дава бан ... Нека тои да е сабрал за 1 герой дори 1-во предупреждение 2-ро и перм лок ... Да видим дали няма да се замисли малко какво прави и как го прави и защо се получава така . Ако се пуснат потребителите в от бтк в сервер-а % на нови играчи ще скочи толкова драстично че не е истина както са 400 500 усер-а ще станат 700 - 800 при лоша прогноза , но все пак незнам до колко са способни машините да издаржат толкова много БоТоВе (главно) :)
Представи си, че БТК потребител влезе, открадне набързо няколко акаунта, прехвърли предметите през 5 акаунта, във всеки от които влиза с различен IP и в различни игри и за прехвърлянето му помага негов приятел също на БТК. В такъв случай какво правим?

Или пък ако просто реши да влезе да препсува админите, пък и потребителите? Прави си нов акаунт, влиза и псува, локваме го, за секунди си прави нов и цикъла продължава до безкрайност. Трябва го търпим ли? Пък и вие?

Примери колкото искаш, но кражбите са най-основен проблем.
Becuty
Newbie
Newbie

Това си е една основна и причина , но ето за хората от бтк който желаят да играят тази игра мисля че 5 лева от дебитната им карта ( ако ще на мама и на тате ) за програмката EasyHideIP . До админите който не са я виждали има 3 дена свободно ползване . Позволява на човека да избере ЧУЖДЕСТРАННО СТАТИЧНО IP , което може да се локва банва и така нататака , а също може да се контролира от филтара ви . Е аз си платих за програмката страхотна е , но все още не съм адднат като ИП защото съм си в унито и не ми е притрябвало но съм сигурен ,че работи Тествана е ако иска някои да пробва и с нея :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@6558 wrote: t_id=1601 msg_id=73053 date=1331415153]Това си е една основна и причина , но ето за хората от бтк който желаят да играят тази игра мисля че 5 лева от дебитната им карта ( ако ще на мама и на тате ) за програмката EasyHideIP . До админите който не са я виждали има 3 дена свободно ползване . Позволява на човека да избере ЧУЖДЕСТРАННО СТАТИЧНО IP , което може да се локва банва и така нататака , а също може да се контролира от филтара ви . Е аз си платих за програмката страхотна е , но все още не съм адднат като ИП защото съм си в унито и не ми е притрябвало но съм сигурен ,че работи Тествана е ако иска някои да пробва и с нея :)
Има специални компании, които даже предлагат проксита за д2, който са независими срещу 5 месеца, в доста точки по европа и света. Лично аз даже съм ползвал такава докато играх в сървърите на близард и останах доволен. А на теб не виждам, защо ти е да ползваш прокси или нещо подобно като не си на VIVACOM.
Becuty
Newbie
Newbie

[@24 wrote: t_id=1601 msg_id=73060 date=1331464071]
[@6558 wrote: t_id=1601 msg_id=73053 date=1331415153]Това си е една основна и причина , но ето за хората от бтк който желаят да играят тази игра мисля че 5 лева от дебитната им карта ( ако ще на мама и на тате ) за програмката EasyHideIP . До админите който не са я виждали има 3 дена свободно ползване . Позволява на човека да избере ЧУЖДЕСТРАННО СТАТИЧНО IP , което може да се локва банва и така нататака , а също може да се контролира от филтара ви . Е аз си платих за програмката страхотна е , но все още не съм адднат като ИП защото съм си в унито и не ми е притрябвало но съм сигурен ,че работи Тествана е ако иска някои да пробва и с нея :)
Има специални компании, които даже предлагат проксита за д2, който са независими срещу 5 месеца, в доста точки по европа и света. Лично аз даже съм ползвал такава докато играх в сървърите на близард и останах доволен. А на теб не виждам, защо ти е да ползваш прокси или нещо подобно като не си на VIVACOM.
Не съм на виваком докато съм на даскало в унито ... Като се преберем виваком-а ми е*ава кефа от интернет но все пак не съм подписвал аз договора , че да го махна а нашите и те са някак си доволни (което ме изомява) та за това си го пуснах ... Пък и ми дава да си гледам CNN CW Abc CBS от браузарчета така че е готинко :))
kxstyle
Newbie
Newbie

....
pacient01
Newbie
Newbie

ne moje li da se sprut tiq botove i 6te e po interesno :D
Werto
Newbie
Newbie

Честно казано незнам как е в сърава !! Има хора явно е добър . Ама админите са несерйозни !!
ic3cub3
Newbie
Newbie

Според мене сървъра е добър, но игра4ите спряха да помагат както преди..
Mr_Sheffield
Jr. Member
Jr. Member

Ми баце какво искаш от Dreaming ?
Дупене на макс,адднати итеми от господин Darkiss,всеки ден нови индивиди се подвизават с Админски ацц-та.
Ограничени връзки.Затова и заебах да влизам тук почнах в други царства,няма да казвам кои защото не искам да правя реклами.
Тук положението никак нее добре :) . Шапка свалям на Ignatow ако все още го помните и на Doping който ми отвори очите за жалките им смалки с 200 exp gained и дупените итеми.Знам че след като публикувам моето мнение ще бъде изтрито и естествено няма да мога да пиша коментари,както направиха с предищният ми акоунт.Истината е че не ми пука :D.Успех за напред, а и за останалите заблудени коъто ще напишат пак някоя глупост не ми пука играйте си и си вкарвайте парите в Dreaming.
Това е моето мнение за сървъра!
YouAreAdopted
Newbie
Newbie

Ne znam dali ima nachin, da buda po-razocharovan ot tozi server! 1-vo da obesnq na gospodata "ADMINI", che ne sa bojestva, a sa prosto porednite 15 - 16 godishni pikliovci, koito ne znaqt kude se namirat. Pravilata sa za da se spazvat ot vsichki, bez nqkoi da zloupotrebqwa s tqh. Citat ot foruma na servera: "acc3203902 bannat permanentno - prodawa predmeti za pari" .. a kato se lognesh, admina ti prashta announcement sys sushtoto predlojenie za "MAX ITEMS I RW-ta za pari". Tova e nai-veche jalko, da ne govorim kolko e smeshno vsushnost!

Ot tehnicheska gledna tochka, servera pada prez 25 minuti i laga e neprekusnat! Nqma edin igrach koito da ne igrae s "GOD", "PICKIT HACK", "BOT" i dr takiva pomoshtni sredtswa... Ako nqkoi koito vse oshte ne e zapochnal da igrae igrata v tozi sever chete towa, bih preporuchal prosto da si q kupi ot e-bay za 4 dolara i da si igrae v EUROPE.

Lichanta mi ocenka e slab 2.
locate
Newbie
Newbie

Не бях играл Диабло 2 от няколко години, реших да поиграя отново и съм доволен че има стабилен български сървър в който да си начеша крастата :)
dns_divak
Jr. Member
Jr. Member

Джаховете са много....тъпо е джаха да е бер охм или някаде даже бер+...според мен няма да е лошо да се поспрат к3ц-тата или да се измисли алтернативен вариант... :mda:
Сополът ти е каталог на дрогата !
Romski_Kozunaci
Jr. Member
Jr. Member

[@3833 wrote: t_id=1601 msg_id=79352 date=1351775985]Джаховете са много....тъпо е джаха да е бер охм или някаде даже бер+...според мен няма да е лошо да се поспрат к3ц-тата или да се измисли алтернативен вариант... :mda:
Съгласен съм и не може 1 енигма да вyрви на 70 процента jah......и още мноооого други примери ;)
dns_divak
Jr. Member
Jr. Member

че даже и за 3 ло руни може да вземеш джах....................
DarkKiss
Administrator
Administrator

Ок, съгласен съм с вас. Не е нормално и не би трябвало да бъде така. Какво решение на проблема ще предложите?
dns_divak
Jr. Member
Jr. Member

махни ''кайн'' от нцп-то му и забрани к3ц-ботовете или да се направи начин по който да се цепят руните така ще придобият най истинската си стойност, но сега ще кажете - ''тва е класик не сам сагласен'' или пък ''цитираш друг сървър'' не,не е така просто мисля че всеки ще е доволен на истинската стойност на руните ! тва е от мен...