Какво мислите за сървъра?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
skDn
Newbie
Newbie

мда и това е вариант , да се ограничат к3ц-тата на ИП. :)
dns_divak
Jr. Member
Jr. Member

напрао се спрат, освен че е в + за сървъра...и ще се спре обезценяването на пустите им Jahove :))
Сополът ти е каталог на дрогата !
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Само аз ли вадя Jah-oве от Пиндел и от други места, не от к3ц? Оттам само до Охм ми е падало, 1 бер(бахти чудото) и някакви празни джевели и чармове :D
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
skDn
Newbie
Newbie

[@3833 wrote: t_id=1601 msg_id=79452 date=1351950951]напрао се спрат, освен че е в + за сървъра...и ще се спре обезценяването на пустите им Jahove :))
ти вадил ли си джах от к3ц ?
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Събирал съм за седмица, но иначе цял не.
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
dns_divak
Jr. Member
Jr. Member

[@8999 wrote: t_id=1601 msg_id=79454 date=1351955561]
[@3833 wrote: t_id=1601 msg_id=79452 date=1351950951]напрао се спрат, освен че е в + за сървъра...и ще се спре обезценяването на пустите им Jahove :))
да и не само ! :)
Сополът ти е каталог на дрогата !
PowerWeeD
Full Member
Full Member

[@8999 wrote: t_id=1601 msg_id=79454 date=1351955561]
Аз да, но ръчно ;)
cocich-
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма ли да е най добре да се направи сървъра 1.11 версия а ако е наложителен и рестарт за да стане 1.11 да бъде направен и рестарт и заедно с това да бъде спрян и к3ц бота ?
Човек в живота си съжалява само за рисковете който не е поел.
PowerWeeD
Full Member
Full Member

[@8206 wrote: t_id=1601 msg_id=79463 date=1351960882]Няма ли да е най добре да се направи сървъра 1.11 версия а ако е наложителен и рестарт за да стане 1.11 да бъде направен и рестарт и заедно с това да бъде спрян и к3ц бота ?
И отказваш едни 30%+ да играят , защото се играе само заради олд класик 1.10 :)
anton87
Newbie
Newbie

Махат се к3ц ботовете . няма да има лаин . сте се ценят по нормални итеми а не само тотални максове. сте има реални игри и сте се правят рунове както едно време ако някои е играл д2 преди 10 год - крави мефо и тнт.а не само ботове и 100 игри оффер и неед оставени по цял ден без никои да влиза.няма да пада сурвара от претоваржане .мойе да се ужели4и дропа на руни на определено място за което няма бот .да се рестартира сурвара. А за6то не направите една анкета с 2 отговора кратко и ясно -КАКЪВ СЪРВЪВ ПРЕДПО4ИТАТЕ А -с К3Ц И Б -БЕЗ К3Ц и тва да е ресхението с проценти да се вижда от вси4ки например А 0 % Б 100 % :D да има пове4е реклама сървара например в наи посесхтавваните саитове в БГ разбира се ако има възможност vbox zamunda wrzru arena и тнт. извинявам се за правописните гресхки

а какъф кеф бе6е да цука6 хардкор без год ботове и сякви др глупости в EUROPE
skDn
Newbie
Newbie

съмнявам се, че резултата ще е 0/100 защото аз ще гласувам за серв с к3ц(но в ограничени количества) поради простата причина, че има хора като мен които нямат време за рънене и т.н . Интересното е, че всички подминавате варианта за рес на сервера. Това показва какви играчи сте.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Е ти на това ИГРА ли му казваш? В крайна сметка кой играе? Ти ? Бота?
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
skDn
Newbie
Newbie

играта не се състои само във ваденето на итеми и руни :) Ако беше така щях да си играя сингъл а и думичката ограничени явно си я пропуснал . Лично за мен играта след рес е много по-интересна но рес няма да има , то се видя :)
eyeofheart
Full Member
Full Member

Нормално сървърче без ботове с повишен дроп или примерно само андариел бот да може и също така рестарт и ще се опраи сървъра според мен а които казва че няма време,да не играе или има пвп мод там да играе,аз също нямам време и затова поцъквам дреаминг мода....
Smoke Weed
DarkKiss
Administrator
Administrator

Ботове няма да бъдат забранявани, като цяло. Това е нещо, което е дискутирано хиляди бъди, а е решено още с пускането на сървъра. Това е начина, по който процедираме и така ще продължим.

Проблема с натоварването на сървъра е на лице на моменти, но не обременяваме потребителите с варианти за решаването му. Това е наш проблем и се очаква ние да намерим решението, така че ще съм благодарен ако не е това причина за предложенията ви.

Споменах, че обсъждаме идеята за ограничаването на k3c бот, не на всички. Travincal бот отново ще може да работи, но не k3c - d2jsp например е не лоша алтернатива. Разликата е, че изисква по-скъпо облекло, което само по себе си значи, че ще има по-малко количество активни Travincal ботове, от което пък следва, че цената на руните трябва да се завиши, тъй като основния бот, който ги "снася" ще бъде спрян.

Играчите, които нямат време и желание да рънят ръчно, могат да пускат друг вид ботове като Pindle, Meph, Andy, Cow и т.н. Ако пък имат възможност, нека си пуснат и Travincal. Пак програмката ще им вади итемите, да не се притесняват.
terchy-we
Newbie
Newbie

Добър вечер. Мен лично ме радва като цяло сървъра . Нямам проблеми с никой . Админите са сериозни . Нямам оплаквания , както обяснихте по-горе че Line се получава от време на време поради натоварване. Продължавайте само така . Лека вечер и всичко добро.
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

След като е толкова сигорен че има интерес към 1.10 не заради к3ц. Нека направи една анкетка.
1.10 (без К3C) или
1.13
Аз незнам кой здраво мислещ би предпочел стар пач с по нисък дроп на руни, с липса на висока резолюция и още много минуси и то при положение че вече забранихте К3Ц.... Няма никаква логика в това. При тази забрана на к3ц е момента да се мине на 1.13. Или ви е страх че сървъра ако непотръгне без к3ц да ги позволите отново. Нещо което би станало невъзможно ако се мине на 1.13 ??? Това е единственото логично обяснение.
Vengeance
Full Member
Full Member

Просто пачът е неудобен по ред причини като освен d2hackit модулите, които доста "играчи" ползват и в дуели, а и премахнатите бъгове в играта, които дават известни предимства за определени класове герои .

Обясненията от рода, че ресетът се е направил поради "блокирането" на к3ц бота и наводняването на играта от руни и предмети, за които уж само той е виновен са крайно неправдоподобни . Не съм запознат точно как е блокиран самият бот, но не е и тайна че някой "по-навътре" в нещата може да модифицира кодът му и той отново да работи . От друга страна "забраняването" му отваря друг лесен начин за набавянето на руни - купуването им и при положение, че една огромна част от хората играещи тук си нямат представа как работи и как се конфигурира d2jsp, без да пренебрегвам и труда на господата във важните теми, но този "готов бот" не става за нищо, ама абсолютно за нищо . И изборите в крайна сметка ]e са два - ще си купиш руна или ще можеш да боравиш с d2jsp, а и една малка част хора които имат неограничено време за да играят на ръка .

Колкото до сървърът : не беше лош, най-вече заради някои от хората с които играех, но като цяло с неправилно управление/ някои хора които имаха достъп до системата се облагодетелстваха прекалено много и лично за мен носят огромна вина, че се стигна дотук/имена няма да споменавам, всеки играл тук от по-рано е наясно с това/ . Вчера беше зададен много уместен въпрос в чатът : Добавят ли се предмети в сървъра ? Да, добавят се, разбирасе не просто така . С/у 400 форум голд, които получих преди дни от играч, който си купи руни от мен си поръчах от чрез 'г-н' админ да ми бъде добавена броня за парта ми в играта staroto/Емо/ Jeweler's Archon Plate of the Whale 100 Life 4 sock - предмет, който нямаше до този момент в играта поради незнанието на много, че изобщо съществува . Е получих си бронята - чиста сделка . От друга страна Джъстис може да си постне скрийн на каската и амулетът му на друида просто да обърнете внимание за какво нескопосано добаване на properties става въпрос.
И целта ми в случая не е колко съм злобен или завистлив за да изкарвам някакви такива факти/няма защо да го правя след като съм бил един от най-имащите/, ами просто фактът че се лъже и не се признава за неща, които реално са се случвали .

И за капак прибързаното решение за ресет, което по никакъв начин не бе съгласувано с играчите, които реално правят в този сървър разликата спрямо други никнещи като гъби гаражни ланки . В крайна сметка това доказа, че има хора, които мислят само и единствено за себе и идеята "фрий" сървър в действителност е просто един параван за изкарване на средства . Аз бях дотук, както и много други играчи около мен, които реално правеха разликата в този сървър . И преди някой да се изкаже "дай да ви видим сега "като всички сме наравно" " - няма какво да доказвам нито аз, нито някой друг - направили сме го другаде преди, направили сме го и тук и то по честен начин за разлика от някои .

Пожелавам ви приятна игра !

С уважение,

Vengeance .
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

Сървъра имаше проблеми в шевския дял, последни си патих преди предния рестарт, когато незнайно как се оказа че съм бил баннат поради кражба... Само да вметна че повече от година не бях влизал и явно някой от горните слоеве е решил да налази квото имаше, възползвайки се от това че ме няма никакъв. Така че всичко да остане скрито покрито. Когато разбрах че сам бил овбинен и баннат просто останах гръмнат, щото аз в сървъра бегъл поглед не бях пускал за повече от година. Моето ип просто нефигурираше. Горе долу никой и неискаше да дълбае. Последва рестарта дни след това и така си остана скрито покрито, кое шевче е ровинкало. И незнам ама този justice от край време много се спряга. То няма как да не накара човек да се замисли, аджеба явно има нещо гнило. Та мисълта ми е че сървъра като чели бута по надолу и по надолу. Правят се спонтанни рестарти, все се говори че всичко е за играчите, е като е така защо не се поинтересувахте от тях преди крайната мярка рестарт. И сега още по съществения въпрос е дали да се пачне, след като така и така рестарта е налице и к3ц е забранен. Даркис беше споменал ще го цитирам: ''1.10 е харесван заради God и като цяло плъгините на d2hackit, не заради k3c. '' Та първо года > от к3ц, стига моля(те са си комплект, но това което го вълнува почти секи е к3ц и затова се тачи 1.10). Другото беше че не се бях замислил за дуелите и хаковете подпомагащи ги. Само ще кажа евала на Даркисс че се е загрижил за хакерите. Поне така излиза от цитата му, щот на 1.13 има d2jsp има си мапхак само дето d2hack module няма. Което по принцип би трябвало да е ++ или наистина сървъра толерира измамата...
eyeofheart
Full Member
Full Member

В началото се пускаха от играч по 7-8 к3ца още първия ден енигми джахове,берове е кво е тва после викат всички не съм пускал к3ц и така щото те руните от нормал падат нали,добре че го реснаха сега без к3ца да видим дали ше имате по 200 джаха ако се спре и купуването с форум голд още по добре,и ако не се адват итеми на играчите...
Smoke Weed