Биене без "го" и без труп

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Hell
Newbie
Newbie

Hell
Newbie
Newbie

Image
Hell
Newbie
Newbie

DarkKiss
Administrator
Administrator

И за двамата - post5453.html#p5453
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

поакзал съм как 6-ма казваме ГО след това има команда /тайм и команда /гейм инфо, която показва името на играта ай пи и т.н.
Jab4y
Full Member
Full Member

Малко извън темата:
Не разбирам защо толко се праят на големи мъже и трепят без го и труп... аз в форума само това гледам... мода е направен за забавление... да поиграеш с приятили или просто да се подуелираш... какво толко развалят сървара и всеки се отваря за най-малкото нещо почва да те псува качили незнам к'во е станало и само те нерви... а това е просто една игра... едни картинки...

ПП:Ако някой ме трепи без г мога ли след това аз да го трепя без г колкото си искам?
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote:поакзал съм как 6-ма казваме ГО след това има команда /тайм и команда /гейм инфо, която показва името на играта ай пи и т.н.
Има разлика.. Не е случайно, че "/gameinfo" не присъства е листа с изискванията
Реално погледнато не е проблем да се напише "/gameinfo team duels", докато си в "Duel no rlz" например, снимката ще изглежда по същия начин. Едно простичко и никакво натискане на "tab" преди снимката е достатъчно
Jab4y wrote:ПП:Ако някой ме трепи без г мога ли след това аз да го трепя без г колкото си искам?
Принципно никой не може да те спре, но рискуваш да носиш незаслужен бан.
nevrona
Newbie
Newbie

http://pics.data.bg/albums/17247/tapotiq/e...7/screenshot016 tuka mnogo qsno se vijda kak assasina me kill v TOWN molq za sadeistvie. Blagodarq predvaritelno
DarkKiss
Administrator
Administrator

nevrona wrote:http://pics.data.bg/albums/17247/tapotiq/e...7/screenshot016 tuka mnogo qsno se vijda kak assasina me kill v TOWN molq za sadeistvie. Blagodarq predvaritelno
Както Ви отговорих и на ЛС, на базата на тази снимка няма да можем да Ви съдействаме.
Съветвам Ви да прочетете това - post5453.html#p5453

Също така ще Ви помоля да се запознаете и с правилата на форума, обърнете и внимание на надписа, който се появява когато пишете ново мнение. "Писането на кирилица е задължително"