Скайп на играчите

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Guest

Post

Добър вечер на всички!!!Правя тази тема, с надеждата така да можем да си говорим през скайп, нека всеки който търси приятели в киберпространството да постне Скайп името си.Започвам първи:Jonkata23 !
User avatar
samuil
Newbie
Newbie
Posts: 11
Joined: Tue Jul 28, 2009 9:22 am

Post

моя скаип е sam4ooo4
DJ_DeKo
Newbie
Newbie
Posts: 2
Joined: Thu Mar 26, 2009 3:41 pm

Post

Моят Скайп е Dj_B-nOiCe
Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member
Posts: 123
Joined: Fri Feb 13, 2009 9:29 am

Post

Моят е Niksi_1992
Guest

Post

Сега още малко пояснение!\Правя темата тъй като, има потребители които незнаят опцията за скайп в форума!\ Има и такива които незнаят как да си я направят затова,нека да си напишат тук скайп-а ( ще ъпвам темата всяка седмица )
McMurjo
Newbie
Newbie
Posts: 19
Joined: Sun Aug 09, 2009 4:18 pm

Post

skype : Infected-monkeystyle acc v d2 - McMurjo
galen
Newbie
Newbie
Posts: 69
Joined: Sun Jul 26, 2009 1:01 pm

Post

Моят: aimzonee
FashionStores
Newbie
Newbie
Posts: 9
Joined: Fri Apr 24, 2009 5:47 pm

Post

undergrounder92
Guest

Post

Ъпвама темата!
NoSense
Newbie
Newbie
Posts: 44
Joined: Tue Aug 18, 2009 10:37 pm

Post

Моят:
GoFuckYour53lf
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 1646
Joined: Fri Feb 13, 2009 6:39 am

Post

anton.dimov
SwitchType
Full Member
Full Member
Posts: 279
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:28 pm

Post

moqt e jerkoo1202
User avatar
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 2502
Joined: Mon Jun 29, 2009 7:35 pm

Post

~Up

моят е K-Lite3
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
User avatar
JusifySex
Full Member
Full Member
Posts: 491
Joined: Wed Sep 01, 2010 8:35 pm

Post

DanielDuff91
User avatar
Awakening
Dreaming Friend
Dreaming Friend
Posts: 192
Joined: Sun Feb 28, 2010 11:22 am

Post

mapokaownz