Не няма да имам търпение

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
d3n
Newbie
Newbie

всички са бъгави а аз да стоя да ме бият и да имам търпение или никой няма да е бъгъв или всички ще са! ко е туй нещо влезте с не бъг хиро и ще видите ко ше ви праят то не е игра то е ужас и нямам желание да имам търпение да се оправи щото аз ш чакам с месеци да ме бият така излиза кажете на всички как се бъгва не само близките на админа да знаят и да ни трепят
Guest

Ама , ти сега нещо караш ли се бе ?! Я си помисли дал ли си 1 ст. за този сървър ,че да го критикуваш публично ?!?! Когато станеш пълноценен ,член на сървъра , тогава ни се карай!Сега ще търпиш както правим всичките над 80 играча!
Jab4y
Full Member
Full Member

Емил wrote:Ама , ти сега нещо караш ли се бе ?! Я си помисли дал ли си 1 ст. за този сървър ,че да го критикуваш публично ?!?! Когато станеш пълноценен ,член на сървъра , тогава ни се карай!Сега ще търпиш както правим всичките над 80 играча!
Съгласен съм с теб но все пак ще е добре да се каже публично как се бъгва да и аз да си напрая един бъгнат герой и като сички са бъгнати и аз да влизам с него... поне ще е някаква загуба на време а не просто да мра наред
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Изтрито!
d3n
Newbie
Newbie

аз се досетих как и си бъгнах 2 героя вече жабчо пиши у д2 кога см онлайн да ти кажа как се бъгват
loshia
Jr. Member
Jr. Member

съгласен съм с d3n
писна ми от ш*бани сосерки дето са по 10к лифе и 8к мана удряш им 13 смита и не пада какво е това нещо ми кажете?
крайно време е да вземете да го оправите защото по този начин губите играчи..

Guest

Лошия ,ако ти беше написал темата по този начин както си написал поста си, нямаше да се ядосам ,защото не критикуваш сървъра все едно е твой , и трябва всички да ти слушаме глупостите!\Ако искате мога да постна как се бъгва , но само със съгласието на администратор (Папи или Маз0)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Дали ще бъгвате или не, това си е ваш проблем. Скоро няма да имате тази възможност, защото ще го оправим. Всички герои ще бъдат изтрити съответно.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бъга е премахнат, темата е изчерпана.