Посещаемост на сървъра

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Kmet_Revenger
Newbie
Newbie

Nice work. Дано станат 1000-2000 users. Тъкмо ще стане по-интересно, само сървара да издържи.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1000 може и да станат, но доста трудно. Diablo2 е вече стара игра, минава възраст от 10 години, както и да го погледнем се играе все по малко.
darklight
Newbie
Newbie

Да не говориме, че дори и да станат 1000 човека, поне половината ще са ботове :)
SiXKiLLeR
Newbie
Newbie

Така или иначе 80% поне са ботове, но 20% от 500 не е като 20% от 1000 нали :) Факт е, че хората (не само ботовете) се увеличават, което говори добре за сървъра \) Аз примерно играя от скоро и въпреки това вече около 10 човека съм довел след мен. Не всички играят постоянно, но все пак е нещо :)
redhat
Newbie
Newbie

Те идват изкарват 5 zoda за 1 месец и си отиват...

Това че всеки пуска минимум 4 бота, само говори колко играчи има.

А играча къде е... седи си в чата защото му сече от ботове...

Ай стига Dreaming xD

Нали по цял ден си играя сам, и виждам колко играят...

П.П. Колко просто ще е ако просто не се ползват ботове.
Няма да го имате този проблем :)
Нито квито и да е други.
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Image
DarkKiss
Administrator
Administrator

От доста време не бяхме прехвърляли 500 users online :)
http://store.picbg.net/pubpic/D2/9D/9cf ... 22d29d.PNG
dr0m
Hero Member
Hero Member

Мога само да кажа да продължавате напред \).
palio
Newbie
Newbie

бях най-редовния но .. пернаментен банн за глупост питайте потребителите да вийте има ли оплакване сигорно 100 човека сам облякал ... но какво ви инт вас ... банвате на ред......
DarkKiss
Administrator
Administrator

От няколко часа има сериозен Line и трудно се създава нова игра, но се налага да се справяме с доста сериозно натоварване :)

Нов рекорд
http://store.picbg.net/pubpic/71/68/597 ... c97168.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/E2/59/e36 ... a7e259.PNG
Saion
Newbie
Newbie

незнам дали ставам и за бот след този рестарт , обаче нещо ми се играе диабло без ботове ,така ако искате да се пробваме? дуел?
curko_sv
Newbie
Newbie

Сега няма да е толкова голяма посещаемостта защото заради тая глупост с банването на виваком изгармяха сумати и хора :(:( включително и аз а до преди няколко дена играех.....
DarkKiss
Administrator
Administrator

curko_sv wrote:Сега няма да е толкова голяма посещаемостта защото заради тая глупост с банването на виваком изгармяха сумати и хора :(:( включително и аз а до преди няколко дена играех.....
Това със сигурност е тока. Но пък играта е доста по-спокойна.
curko_sv
Newbie
Newbie

Радвам се ако е спокйно но защо трябва да си патим всички... за да логна отново трябва да сменя доставчика а това ще стане след 2 месеца... :rage: лично аз нямам оплаквания ще сам благодарен ако направите така за да мога да играя отново :(:( разбрах че е имало оплаквания за изчезнали ацц-та от играчи с доставчик виваком и куп други от тоя сорт и това е една от причините за които сте баннали мрежата баннвайте по ацц по добре тея които реват за изчезнали герои и се оплакват постоянно а не цялата мрежа и да пострадат и тези които неса виновни за нищо аз съм един от потърпевшите и сега заради това няма къде да играя :s моляви помислете над това относно баннването на мрежата искам отново да се забавлявам с приятели в тая игра :( 10x предварително
DarkKiss
Administrator
Administrator

Заключването на акаунтите не е вариант. Регистрацията отнема няколко секунди и цялото действие се повтаря отново и отново.
Имаме желание да подсигурим спокойна игра в сървъра, не да си играем на котка и мишка с потребителите.
thegame2
Newbie
Newbie

днес направих реклама на сайтът на сървъра в няколко бг сайта :D
Stefoto32
Newbie
Newbie

Здравейте,

тъй като съм голям фен на играта и ми се играе, но до сега не съм намерил подходящ сървър бих искал да попитам тук как седят нещата от гледна точка на това колко активни човека има в този момент сървъра? Имам мерак, но не ми се чака 2-3 дена да намеря някой да ме преведе и да ми удари едно рамо да дигна герой. Ако споделите актуална информация ще съм благодарен.

Поздрави! :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

Stefoto32 wrote: Здравейте,

тъй като съм голям фен на играта и ми се играе, но до сега не съм намерил подходящ сървър бих искал да попитам тук как седят нещата от гледна точка на това колко активни човека има в този момент сървъра? Имам мерак, но не ми се чака 2-3 дена да намеря някой да ме преведе и да ми удари едно рамо да дигна герой. Ако споделите актуална информация ще съм благодарен.

Поздрави! :)
Здравей. Цифрата в момента е далеч от тази, която е коментирана по-горе в темата през 2012 г.
В момента съм в сървъра, има 114 души на линия, като да си го кажем директно - по-голямата част са ботове.
Хора за превод и помощ има, не е като да играеш сам. Стига да знаеш къде да ги потърсиш :)
Така или иначе, това не е може би най-подходящата тема за тази цел. Можеш да ми пишеш ЛС ако имаш някакви въпроси, или да отвориш друга тема, където колегите също биха могли да се включат, ако мен ме няма.