без леш и без го

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
down
Newbie
Newbie

Lefty
Dreaming Friend
Dreaming Friend

evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai
Full Member
Full Member

oш къде си сигурен, че не са казали "го" по-надоло и не се вижда
M170
Newbie
Newbie

Image
героя е делукс
Chaos
Newbie
Newbie

Image
Мисля, че коментарът е излишен.
Chaos
Newbie
Newbie

Image
Image
Lefty
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DarkKiss
Administrator
Administrator

Lefty wrote:Поредния системен абюзър
Готов е.
Guest

Настоявам за бан на потребителя acc:kriso_drifta :

Извинявам се за дето съм го заплашил но , той ме убиваше системно ! Казваше Г и почваше да ме бие ...!Снимах само 1 път ,защото мислех ,че без да иска ме убива...Този път обаче кипнах
Chaos
Newbie
Newbie

Поредният кретен...
Image
Image
Image
Ясно се вижда, че играта не е "Duel no rlz" или подобна.
Опитах се веднага да се свържа с *mazo и *xpiiz , но бяха afk , затова пускам screenshots във форума.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хмм,дълго гледах и се чудих,и стигнах до заключението,че:
Според мен снимките са преправяни.Защото:
1.Нямаше да се усъмня ако не беше подчертал,че играта НЕ Е Duel No Rlz
2.Стандартните снимки,които се Save-ът в папката на Diablo II,завършват на число,не на букви както в твоя случай(Което ме навежда на мислата,че е използвана Editinig Program
3.След около 10xZoom на свалените снимки полето Duel ми се струва доста...преправено.Само факта,че си застанал на моста и Background-a е черен,не ми позволява да го докажа 100%.
3.Направих игра Duel и, когато застана на моста това Duel,определено не изпъква толкова(Някак си ярко ми се вижда),когато съм натиснал "M",което отново ме навежда на мисълта,че си бил в 2 игри..тоест снимките са преправени.

Това мога да кажа аз,на първо време няма да предприемам нищо,нека и другите админи да изкажат мннието си по въпроса.
Chaos
Newbie
Newbie

Снимките а .png , защото използвам нормална операционна система ( Ubuntu ) , а там скрийншотите се сейфат в .png , единственото, което съм барал с GIMP беше да сложа червените линии под редовете, които искам да подчертая.
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Chaos wrote:Снимките а .png , защото използвам нормална операционна система ( Ubuntu ) , а там скрийншотите се сейфат в .png , единственото, което съм барал с GIMP беше да сложа червените линии под редовете, които искам да подчертая.
Решението е много елементарно, /time командата да се вижда на снимките. По този начин ще можем да си направим ние необходимата проверка и ще се потвърди достоверността на снимките.
Chaos
Newbie
Newbie

Заверка от нотариус ? По вашата логика излиза, че съм си играл да си направя домашен PvPGN и съм вкарал хора в него, само и само, за да докладвам нарушение на напълно непознат човек...
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Имали сме такива случай, когато хора имитират нашия сървър или подправят доказателства, с целта да натопят някого. Невероятно, но факт.