Кое според вас е най-добре

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Jab4y
Full Member
Full Member

Незнам как да направя анкета затова така ще ви питам.
Dagondeen - Hoj + 2xDragon + 2facedet COA
Dreamdeen - 2x dream + 4facedet armor + 6facedet weapon
Auradin - 2xdream + dragon + hoj

Моля не казвайте на интуиция а някой който разбира и знае защо един е по добър от другите...
Guest

Горещо ти препоръчвам Дриймдин!Ако го облечеш както трябва , ще ги скъса от бой!
NoSense
Newbie
Newbie

А аз горещо ти препоръчвам ако си правиш такъв билд да не използваш подислващи стак програми.

А и мнението на всеки за добро обличане,може да бъде коренно различно.
До сега аз не чух нито едно добро.Даже..нито едно!\

Ето ти моето мнение:
PvM:
Dragondeen > Dreamerdin (Разчитате на два вида щети, което увеличава шанса ви за победа)
PvP:
Dreamerdin > Dragondeedn (Макар да разчитате на един вид щети, сте наблегнали само на него и пораженията, които нанасяте са по-големи)

Ето ти най-оптималното според мен обурудване на един PvPDreamerdin:
Helm - Dream (Diadem)
Armor - Chains Of Honor (Archon Plate)
Belt - Verdungo
Gloves - Draculus*
Boots - Sandstorm
Weapon - Grief* (Phase Blade)
Shield - Dream (Sacred Targe)
Rings&Amulet - Angelic Set*

*Според някои предметите които съм дал не са за това развитие.
Но лично според мен Dreamerdin-a е един много атакуващ героий,а не просто обикалящ по картата чакайки опонента му да загине (В повечето случаи ако разчитате на това вие ще сте първи).

Облечен така героя ви има високо ниво на атаката Charge и лесно би повалял герои, които нямат блок.За такива с блок ще са нужни повече удари или дори използването на Smite.

Критиките след като го пробвате.Ако след това още имате такива,не е виновен героя!\