Довиждане

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Guest

Довиждане приятели и кретени ( под кретени имам впредвид NoSense ) , беше ми приятно и неприятно ( под неприятно имам впредвид , работенето в екип с тоя NoSense ).Пожелавам на почти всички много късмет в играта!\Напускам сървъра главно заради НоСенсе.1-ва причина е-Носенсе 2-ра причина е-Постоянното заяждане от страна на НоСенсе 3-та причина е-Че тоя кретен НоСенсе ми сложи 25 уарн ( е ВИНОВЕН съм , обидих дарккисс като му казах Папи ). 4-та причина е-Кретена ( няма нужда да го споменавам вече, знаете кой е той ) си постигна целта- да се направи на админ и да се възгордее , като накара екипа да ми премахне правата ( е прав е , той е потребител с номер 1019 а е админ ,че как ). Е , това беше другари и кретени ( НоСенсе ) , Довиждане!\Сега най-вероятно ще си докарам бан от форума и от сървъра , но форума е като при попа-олеква ти като се изкажеш.Чао пак кретенче (НоСенсе)!\
NoSense
Newbie
Newbie

Остана без права, и пак не си взе урок!
Каза ти се да не говориш за тези неща извън VIP-a.

Добре солиш, признавам.Почти пророних сълзичка.Толкова много видове обиди на едно място не бях виждал
Добре си..!

Искам само да ти благодаря, че ми поддържаш реномето на ГаднияМодератор.
И си припомни пак за какво точно ти беше сложен %Warn, че ми омръзна да ти повтарям.

Беше ми приятно
Ще ми липсваш

Лека Нощ!
loshia
Jr. Member
Jr. Member

стига се е*авахте с момчето бе... върнете му правата..
Jab4y
Full Member
Full Member

И според мен трябва да бъдат върнати но едвали ще повлиая някак... искам само да попитам за какво получи емил 25%WARN ако може да ми се каже де а ако не може надявам се поне да ми кажете че няма да разбера за да не се чудя тука и да чакам отговор
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Емил wrote:Довиждане приятели и кретени ( под кретени имам впредвид NoSense ) , беше ми приятно и неприятно ( под неприятно имам впредвид , работенето в екип с тоя NoSense ).Пожелавам на почти всички много късмет в играта!\Напускам сървъра главно заради НоСенсе.1-ва причина е-Носенсе 2-ра причина е-Постоянното заяждане от страна на НоСенсе 3-та причина е-Че тоя кретен НоСенсе ми сложи 25 уарн ( е ВИНОВЕН съм , обидих дарккисс като му казах Папи ). 4-та причина е-Кретена ( няма нужда да го споменавам вече, знаете кой е той ) си постигна целта- да се направи на админ и да се възгордее , като накара екипа да ми премахне правата ( е прав е , той е потребител с номер 1019 а е админ ,че как ). Е , това беше другари и кретени ( НоСенсе ) , Довиждане!\Сега най-вероятно ще си докарам бан от форума и от сървъра , но форума е като при попа-олеква ти като се изкажеш.Чао пак кретенче (НоСенсе)!\
Довиждане, макар и да не те познавах много, така и не успя да ми направиш добро впечатление.
NoSense wrote:Остана без права, и пак не си взе урок!\

Добре солиш, признавам.Почти пророних сълзичка.Толкова много видове обиди на едно място не бях виждал
Добре си..!\

И си припомни пак за какво точно ти беше сложен %Warn, че ми омръзна да ти повтарям.

Беше ми приятно
Ще ми липсваш

Лека Нощ!\
Нужно ли е да взимам и твойте права?
loshia wrote:стига се е*авахте с момчето бе... върнете му правата..
Това няма да стане.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Gl & Hf
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
loshia
Jr. Member
Jr. Member

ее маз0 недей бъди толкос груб бате
колкото повече модератори толкова по добре..
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ах.. Поредния, който остава без права непосредствено след което обявява, че си тръгва едва ли не с надеждата някой да му ги върне.. Е да, ама не

Пич, нямам нищо против теб, не съм те засичал, за да си изградя мнение, но щом се отказваш от сървъра заради модератор, който дори няма права в сървъра, то всички можем само да се радваме, че не си преминал поставения ти изпитателен срок.

Просто не ви разбирам вас, всички които го подкрепихте.. Такъв ли админ искате за сървъра?
loshia
Jr. Member
Jr. Member

NoSense wrote:Остана без права, и пак не си взе урок!

Добре си..!

Беше ми приятно
Ще ми липсваш

Лека Нощ!

а такъв ли искате? който банва за простотии и който се подиграва ?
NoSense
Newbie
Newbie

loshia wrote:а такъв ли искате? който банва за простотии и който се подиграва ?
Неразбирането води до говоренето на пълни глупости!\
1.Не съм баннал никой!\
2.Сложих му 25% Warn, с напълно основателна причина!\
3.Подигравам се?Кой нае мое място би стоял безучастен гледайки как някой го убижда?
maz0 wrote:Нужно ли е да взимам и твойте права?
Ако смяташ, че е нужно/Ако има причина/.&#46\&#46\/ Няма да съм нито първия, нито последния!\
Правата се взимат и губят (взимат)

Guest

Не си искам правата ,а искам този шушляк да не го виждам , за това напускам!Е естествено обидих Папи като го нарекох по име.. Оп , пак го обидих , земи ми сложи още 25 % уарн
NoSense
Newbie
Newbie

Помисли пак преди да пишеш!\
Емил wrote:Ами пиши на Папито (гадината мръсна ) /.&#46\&#46\/
Получи %Warn за текста с червени букви!\
Колко време трябва да ти го обяснявам.
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Емил wrote:Не си искам правата ,а искам този шушляк да не го виждам , за това напускам!Е естествено обидих Папи като го нарекох по име.. Оп , пак го обидих , земи ми сложи още 25 % уарн
Точно за това говорех в предния си пост, да напускаш форума заради него - ок, айде некак си приемливо е, обаче се махаш от сървъра заради някой, който дори не играе там?
Очевидно е, умряха ти шансовете да станеш админ и използваш модератор в форума като предтекст Твоя работа, никой не може да те задължи да играеш някъде на сила.
Guest

Ясно ми е вече , но защо каза, че причината е ,че съм го нарекъл Папи...Както и да е!Искам да благодаря на хората които ме защитиха,ще го запомня!Както виждаш изречението е в шеговита форма.Сигурен съм ,че с приятелите все си мислите някакви такива прякори където ако не ги кажеш на шега можеш да изядеш боя.Вие не се биете като си казвате примерно гадина или п*те , така и не трябва да ям 25 уарн заради това ,че съм казал на шега нещо!
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Аз друго неможах да разбера защо ако найстина това което е казал емил е убидило папи защо самият той не се разправя а трябва ти носенс да се заемаш с случая ???
loshia
Jr. Member
Jr. Member

Xercata wrote:Аз друго неможах да разбера защо ако найстина това което е казал емил е убидило папи защо самият той не се разправя а трябва ти носенс да се заемаш с случая ???
+1

според мен да се съберат всички администратори и модератори и да решат дали трябва да го махат... неможе 1 модератор да го махне нещо повече ли е от админ???
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

+1

според мен да се съберат всички администратори и модератори и да решат дали трябва да го махат... неможе 1 модератор да го махне нещо повече ли е от админ???
Не самите админи mazo и DarkKiss трябва да решат това но въпроса ми беше защо носенсе дава ларн при приятелска закачка все пак папи не е вчерашен и ако това беше обида той веднага щеше да реагира
loshia
Jr. Member
Jr. Member

точно закакво той го маха а не ДаркКисс
а той ако беше се обидил той щеше да го махне а не НоСенсе .......
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

точно закакво той го маха а не ДаркКисс
а той ако беше се обидил той щеше да го махне а не НоСенсе .......
Неразбирането води до говоренето на пълни глупости!\
Носенс неможе да премахне никой той е сложил ларн на Емил за тази закачка
Ами пиши на Папито (гадината мръсна )
И лошия нека спрем със този разговор защото това си е доста оффтопик и няма нужда да пълним форума със глупости
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Xercata wrote:И лошия нека спрем със този разговор защото това си е доста оффтопик и няма нужда да пълним форума със глупости
Смятам, че темата е изчерпана. ~Lock