Трети Realm?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Какво мислите за евентуалното пускане на трети Realm? Ако да, какъв да бъде той?
На този етап няма да има анкета, просто се допитваме до мнението на потребителите.

Забележка: Това, че има такава тема не значи, че ще има нов Realm. Темата е чисто информационна.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DarkKiss wrote:Просто се допитваме до мнението на потребителите.
Надявам се няма да е проблем и аз да се изкажа
DarkKiss wrote:Какво мислите за евентуалното пускане на трети Realm?
Лично според мен още един Realm би бил много добро попълнение към сървъра, ако разбира се внимателно се направи и избора за него.
Имаме Classik и PvP Realm-и, нещо ново и свежо било допълнило картинката доста по добре.

Чух и мнения от вида на това, че един нов Realm евентуално би привлякъл играчи от другите и едва ли не би ги изпразнил.
Но лично според мен, някой дошъл с ясната представа да играе Classik например, не би обърнал особено внимание на една нова модификация, не съм ли прав?Нормално е да влезе и да провери как стоят нещата, да поразгледа, но играчите на Classik според моите наблюдения са едни от най-пристрастените.
Колкото до PvP Realm-a, е тук истината е, че това наистина омръзва, винаги ще остане актуално, но и същевременно бързо омръзващо, така или иначе винаги ще има някой в Duel Game или No rLz, следователно Realm-a не умира.

Един трети Realm би привлякъл и една друга просвойка любител на PvE/PvM и на новостите.
Именно един такъв нов внимателно избран и добре премислен Realm би направил Dreaming един сървър предлагащ всичко, което един любител на Diablo II може да иска.

*xpiiz ]
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

моето мнение е, че няма абсолютно никакъв смисъл да мислите и правите каквото и да е било. Видя се несериозността в изпълнението на обещанията ! Защо да се чака година за 3 риълм при положение, че дм-то дори не е това, което трябваше да бъде ... Това, което каза, че е неофициално и е само допитване ти осигурява възможността след време да кажеш: ами да то беше допитване не е казано, че ще има ... Точно и ти го написа сам по-нагоре . Ицо мисля, че не си прав .. Ако се пусне някъв 3 риълм най-вероятно някой мод ... в ДМ няма да има никой. Осъзнаваш ли колко е глупаво само да влизаш да се биеш. Без тръпка без нищо ! Някой биха казали, че затова си има класик., но мисля че ме разбирате за какво точно говоря ... ама то за какво да играя класик :? като се замисля трябва да играя сам заедно с ботовете. Според мен нещата, който започвате да правите с мерак доста бързо ви омръзват, оставяте ги недовършени и се хвърляте да правите друго. Едва ли ще м исе отговори искрено на отговора. Най-вероятно ще ми се напише: "това не е твоя работа има си екип да решава", "на къв се правиш.. само плюеш из форумите...", "направи го ти като даваш акъл" и т.н.
down
Newbie
Newbie

Eastern Sun за дуели
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

down wrote:Eastern Sun за дуели

Твърдо против съм!
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма за или против, няма да пускаме 3-то царство, дори и да пускаме, едва ли ще е скоро.
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Еми най-разнообразно ще е да пуснете Diablo 3.00 ,но обикневн пач ,а не за дуели ...
asd
Spomeni
Newbie
Newbie

би било яко да има 1.11 бес ботове и малко завишен дроп
Guest

Добър вечер , на всички ( това включва и моя любимец ) Ако сложите есън 3.00 с моднатите неща от ХЕАДОФФ , ще БЪДИ нИфирияднУ.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Без модове от други сървъри, моля.
NoSense
Newbie
Newbie

Емил wrote:Добър вечер , на всички ( това включва и моя любимец ) Ако сложите есън 3.00 с моднатите неща от ХЕАДОФФ , ще БЪДИ нИфирияднУ.
1. Добър вечер.
2. Headoff не са моднали нищо по EasternSun 3.00.
3. Какъв е смисъла да създаваме копие на друго Царство от друг Български сървър?
4. нИфирияднУ?
Spomeni
Newbie
Newbie

zu-el mod най не земния диабло 2 мод
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Spomeni wrote:zu-el mod най не земния диабло 2 мод
И много неподходящ за Online.
Играл съм го, без Plugy и достатъчно място където да събираш всичко си обречен.
Spomeni
Newbie
Newbie

то няма почти свестен мод за онлине
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Моето предложение е Vallhala или D2PK мод.
За d2pk съм по навит
DarkKiss
Administrator
Administrator

Darkman wrote:Моето предложение е Vallhala или D2PK мод.
За d2pk съм по навит
Какво има D2PK, което да го няма в DreamMod-а?
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всъщност си прав,друго се сещам за KOT(Kingdom of Tenai) мода,като нещо по различно.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

NoSense wrote:2. Headoff не са моднали нищо по EasternSun 3.00.
Силно се съмнявам в това.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

teamplay wrote:Силно се съмнявам в това.
И какво е то?
Bad Header? Ако това е за, което всички говорят, то не е Модване а настройки по самия сървър.

Но все пак може и аз да бъркам.Нека някой ми каже какво са променили?
Jab4y
Full Member
Full Member

Vallhala , KoT , efta , LAND (legend about nine demons) и такива модове които са по-различни ще бъде най-добре