Въпрос за ацц..

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
SwitchType
Full Member
Full Member

защо не мога да правя ацц.. пробвах с над 20 ника като последните от рода " dasdsadasdsdadsda" и ми дава че има такъв акаунт ..?
DarkKiss
Administrator
Administrator

DuffDuck wrote:защо не мога да правя ацц.. пробвах с над 20 ника като последните от рода " dasdsadasdsdadsda" и ми дава че има такъв акаунт ..?
От къде се опитвате да се регистрирате? От самата игра предполагам?
SwitchType
Full Member
Full Member

DarkKiss wrote:От къде се опитвате да се регистрирате? От самата игра предполагам?
да и неми позволява..
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Guest

Аз се регнах от там , пише че мога да влезна вече в играта , но акаунта не влиза....
Guest

Паролата не става , WTF?
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всичко си работи без проблем.
Преди минута пробвах.
Моля проверете с какви букви пишете!!!
Guest

На някои пише грешна парола , на други - че изобщо такъв акаунт не съществува.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Матев wrote:На някои пише грешна парола , на други - че изобщо такъв акаунт не съществува.
Бих Ви посъветвал първо да проверите към кой сървър се опитвате да се логнете, тъй като проблем с регистрацията при нас няма.
И все пак, кои са проблемните акаунти, които сте регистрирал, но не можете да влезете с тях, за да се направи съответната проверка?
Guest

Ами примерно Matev92 , Slayer , GzaGenius , R3l0ad3d.Сървърът към който се кънектвам е d2.dreaming-bg.com
Guest

Oф , съжалявам много , нещо gateway editor-a се е прецакал и съм се логвал към друг сървър , но в риълм листа ми показва че се логвам към вашият.В такъв случай някой може ли да ми прати .рег файл към вашият ?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Guest

The requested URL /download/Dreaming.rar was not found on this server. - това ми пише
DarkKiss
Administrator
Administrator

Матев wrote:Oф , съжалявам много , нещо gateway editor-a се е прецакал и съм се логвал към друг сървър , но в риълм листа ми показва че се логвам към вашият.В такъв случай някой може ли да ми прати .рег файл към вашият ?
Заповядайте - http://dreaming-bg.com/download/Dreaming.rar

ПП. Тъй като сме написали мненията си едновременно явно.
Матев wrote:The requested URL /download/Dreaming.rar was not found on this server. - това ми пише
Направих някой промени, линка е валиден вече. Проблема беше, че файла не беше прехвърлен все още след смяната на хоста.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Явно трябва да го добавиш ръчно.

Name: Dreaming
Zone: 0 (няма значение на колко ще е зададено тук)
Ip: d2.dreaming-bg.com / 78.90.183.32
Guest

А , стана работата , благодаря ви много!Златни сте