ama edno takova me e**

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Firecunt
Newbie
Newbie

umrql s1m da vi igraq v pak povtarqm UNIKALNO LAGAVIQ PROBIT SERVER. bilo ot moq net vika yxayaxyax :D celiq server se oplakva ma bilo ot moq net ]
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Действително има няколко човека, които се оплакват от лаг.. Знаеш ли какво е общото между тях? Всички са клиенти на бтк
Писали сме 3 мейла само за този месец до съпорта на бтк, за да ги уведомим за проблема. Странното е, че на нито един от тях не е отговорено. Кой ви е виновен, че сте със скапан нет и скапан съпорт? От наша страна проблем няма, а правим каквото е възможно, за да съдействаме за разрешаване на проблема от страна на бтк, за кое по-точно сме виновни ние?

Сериозно, прочети правилата на форума, в противен случай следващото мнение ще ти е последното. Приеми го като съвет.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И аз съм на бтк и мога да ти кажа, че проблема е в тях. Ако не ти харесва мести се. Направи ми много лошо впечатление, за това ще ти кажа да спреш да обиждаш сървъра и играчите му. Никой не е длъжен да ти слуша простотиите, така че стига си оревавал форума. Съжалявам за грубия език, но няма да търпя някой да обижда, тези които не му виновни.
Firecunt
Newbie
Newbie

ам кво да направя е ... аз ви казвам тука като човек че играта се изеба нещо с мен и сичките итеми на палата изчезнаха просто еи така . вии ми викате да съм си опраил бота щото сякъш не съм го ползвал вече 2-3 седмици без да прави проблеми с 1 и същ конфиг ...
DarkKiss
Administrator
Administrator

Предполагам, че става въпрос за това мнение:
Firecunt wrote:Не ми стига до акъла..?Вчера по-точно снощи като си пуснах 4-те к3ц-а,мм единия извади сур.Днес го трейднах,облякох подложимия паладин на обсъждане по-нататък в темата и се случи това:Днес към 6 оставих пак 4-те к3ц-а да ринят,и излязох след аверите да се шлаем..Прибирам се,всичките пали натрошени,без пари (не се беше случвало до сега),маса умирали..Главния пал (st0pped) ->Трупа на земята,немога да го взема..Гледам инвентара - пълен.ОК.Разчистих взех трупа и ЕДИНСТВЕНО И САМО ЕДНО НЕЩО МИ ВЗЕ И ТО БЕШЕ ТЕМПАРА..Всички други итеми..Изчезнали!\Мислех да изтрия диаблото,но нека първо се оплача тука..2 Месеца съм го обличал този пал и сега така да се изе*е с мене..НЯМА ДА СТАНЕ..Моля реплай от администратор,знам итемите точно кой какво е,що е !\
Щом геройте са "натрошени" и без пари, то е очевидно, че проблема е в самия бот. Администраторите все още нямаме задължения да ходим, за да Repair-ваме потребителските ботове Проблема със st0pped по всичко личи, че е str bug - друг вариант няма, за което впрочем също не би трябвало да ни държиш отговорни.

Действително има проблем със свързаността БТК <> Мегалан (доставчика на сървъра). Говорил съм неведнъж със поддръжката на Мегалан и отговора всеки път е един - проблем от наша страна няма. Тествали сме от/към различни дестинации, действително няма проблем. Преди около месец лично на мен ми се оплакаха няколко клиента на БТК, които имат лаг в сървъра и още тогава писах мейл до БТК, но отговор все още няма. В крайна сметка при проблем от подобно естество следва да се обърнеш към провайдъра си, не към нас.
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако пускаш кц3 бот,ще ти кажа как се губят предметите,самият бот ги продава.Бил съм свидетел на това и няма да те излъжа.
А щом ги продава,значи бота ти много пъти умира...остава без голд..
При мен е оставала само заката и визардспайка.
При всеки може да се случи...
Не може да се изгуби ей така предмет който се носи от героя заради лаг или нещо такова.
Кц3 ли е продава предметите!!!
Облечи го така че да не умира,няма значение че има год мод.Пак може да умре...
Firecunt
Newbie
Newbie

ми братлета както по горе бях казал деня преди да стане това нещо ми падна сур руна ... зех си аз хото сокнах си някои от итемите и си4ко беше екстра. Не знам как паладин 93 лвл с 14500, 11к + дмг и ресисти на по 90 6те умре от консули камоли ако е с год ... и спецеиално за този паладин не стажа въпрос за натрошени предмети а за изчезнали предмети. марата и 2та була ги няма а те не се чупят !!! и сиг за 4ти път ще повторя че бота ми работи 2-3 седмици без да прави каквито и да е било проблеми, а аз не съм пипал после конфига че да е станало някаква грешка
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Firecunt wrote:ми братлета както по горе бях казал деня преди да стане това нещо ми падна сур руна ... зех си аз хото сокнах си някои от итемите и си4ко беше екстра. Не знам как паладин 93 лвл с 14500, 11к + дмг и ресисти на по 90 6те умре от консули камоли ако е с год ... и спецеиално за този паладин не стажа въпрос за натрошени предмети а за изчезнали предмети. марата и 2та була ги няма а те не се чупят !\!\!\ и сиг за 4ти път ще повторя че бота ми работи 2-3 седмици без да прави каквито и да е било проблеми, а аз не съм пипал после конфига че да е станало някаква грешка
Първо до колкото разбрах използваш 4 к3ц Бот-а.
Е аз също съм на БТК и честно казано дори само с два имам подобни проблеми.

А решението в изчезланите ти предмети е, че както сам каза си сменил някой предмет (Сложил си хото), и ако инвентара ти е запълнен по всичко личи, че си жертва на Strength бъг, съжалявам, но екипа никога не е носил вина за вашите собствени развития.
Firecunt
Newbie
Newbie

Лол..Заради авера и аз съм отнесъл бана шоту сме двама в ацц.. ^^ нвм..ениуей,марата и буловете -и те ли искат стрент,като е стрент бъг ...?
DarkKiss
Administrator
Administrator

При "гръмване" на трупа ти заради str бъг, след това можеш да вземеш само предметите, които са били бъгнати. Например ако единствения ти бъгнат предмет по героя е темплара, то ако ти се пръсне трупа ще вземеш само него, а всички останали, които не са били бъгнати (марата и буловете например) изчезват.
Firecunt
Newbie
Newbie

ем като опрайте бъговете тогава ще играем. аз не съм си играл 2 месеца за да почвам пак наново. има и хеадофф има и др сервери с надявам се по-малко бъгове и повече хора ]
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Еми, щом искаш да играеш без този бъг, спирай диаблото Не е бъг на сървъра, а на patcha, т.е. ако искаш да изкараш някой друг виновен, пиши оплакване до blizzard
Във всеки един сървър, в който отидеш ще го има същия проблем. Ако малко от малко се беше запознал преди да говориш, щеше да го знаеш
Firecunt
Newbie
Newbie

am te tez pat4ove gi pravqt za da se obnovqva igrata i da se opravqt starite b1gove moje i vii da napraite taka ]
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пренапиши кода на играта и си готов.