Проблем със сървъра

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Fullmetal
Newbie
Newbie

Сутринта брат ми игра без проблем но сега не мога да се свържа....
Като цъкна "Bnet" дава "connecting to server" за около 10 секунди и после ми дава оная глупост за модема
Някои друг има ли този проблем ?
*ПС: извинявам се ако има такава тема но поръчках по форума и не намерих
necessarypain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

сървъра явно е паднал.
Fullmetal
Newbie
Newbie

Но само аз ли го имам този проблем защото гледам 10+ преглеждания на темата и никой не е писал.....
crash_master
Newbie
Newbie

а аз немога да се свържа няма сървар маи
method
Jr. Member
Jr. Member

Аз също немога, може да работят по въпроса с махането на ботовете и рестарт
---
Не не не се шашкайте не е това, но се надявам да е !
crash_master
Newbie
Newbie

случаино ако е проблем с сървара някои можели да каже кога ще се отстрани ?

благодаря предварително за отговора
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,

Преди няколко минути се възстанови електрозахранването на машините ни. Повече от няколко часа бяха без ток в резултат на което и беше паднал сървъра. До 10-15 минутки максимум се очаква да възстанови нормалната си работа.
LwK-SuckItIn
Newbie
Newbie

хмм.. и ас днеска имах саштия проблем а от 18:00 (приблизително) няма дреам мод ??? има ли причина? тарсих си форума да не сам баннат но ако бях нямаше да мога изобшто да вляза. чакам отговор
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

LwK-\SuckItIn wrote:хмм.. и ас днеска имах саштия проблем а от 18:00 (приблизително) няма дреам мод ??? има ли причина? тарсих си форума да не сам баннат но ако бях нямаше да мога изобшто да вляза. чакам отговор
Там проблема е малко по-специфичен. Утре през деня най-вероятно ще бъде онлайн, днес няма вариант да стане.

Малко в страни от темата - не е offline от 18:00 а от маалко преди това Тук можеш да си направиш справка - http://dreaming-bg.com/index.php?act=uptime
LwK-SuckItIn
Newbie
Newbie

казах приблизително штото аз тогаа се опитах да са сваржа и ми е интересно колко барзо реагирахте на вапроса ми
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Стараем се За съжаление обаче Realmа e offline повече от 12 часа, а се очертава да го няма минимум поне още толкова. Неприятно е и за двете страни, но няма начин. Извиняваме се за причиненото неудобство.