Dreaming 2009/2010г.

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Уважаеми потребители,

Във връзка с наближаването на новата 2010г., бихме искали всеки един от потребители ни да сподели тук, в темата, мнението си за всички предоставяни от нас услуги (Нека ги наречем така, поради липса на по-подходяща дума). Доволни ли сте от това което Ви предоставяме, какво смятате, че трябва да бъде променено през предстоящата нова година?

Вашето мнение е важно за нас!

Поздрави,
Екипът на dreaming-bg.com
m7x
Newbie
Newbie

Не съм доволен единствено от решението на ElectrixxError , но за сървъра съм чувал само хубави неща, а и вече се убедих в това (макар и за 1 ден).
acidburn
Newbie
Newbie

Трябва да има точно определени санкции за нарушенията, а не един админ да банва за бои без Г 1 месец друг за 5 дена.
Jab4y
Full Member
Full Member

Само тоя DM има още малко работа иначе всичко е пепел :)
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1.11b пач,като за начало на 2010 година. :rolleyes:
Все пак,тоя пач беше на мода преди 5 години,можем да мръднем малко от него,стига толкова...
Tra[Sh]eR
Newbie
Newbie

аз мисла малко по тей например модът EFTA сигорен съм че всеки ще го играе :angel: :cool:
cta
Newbie
Newbie

сервара е номер едно едиствено ако може да се сложи някакъв мод като елдера в който разликите да не са кой знае какви да има новите неща от 1.11+ версиите :D и мисля че няма да има по добър сервер от този скоро време :)
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Откакто сменихте дизайна стана много по-добре !! Сървъра се развива :like_linux: ,но се надявах на турнир или нещо такова :) ,а и се надявам да пуснете es realm
asd
Vlad
Newbie
Newbie

Доволен съм от сървъра,когато съм имал проблем екипът винаги се е отзовавал.И аз тайничко се надявам на ъпгрейд на класика на 1.11,но каквото дойде...
Честита нова година на всички!
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искам 3-ти Реалм... :mda:

Нова година - Нов Реалм.. :secret:
Legendary
Newbie
Newbie

Аз играя от скоро в сървърите но искам да искажа мнение.
Според мен на хората не им се занимава да рънят по цял ден за руни и итеми.не им се занимава да ъпват.За мен решението е следното:
1-Да се изготви само 1 мод които да бъде характерен само и единствено за този сървър.
2-Като основа за мода да се използва 1.10 като се вземат няколко "балансирани смески"(защото хората често се оплакват,че са имби)
3-Гледам,че има много искания да се увеличи дропа на руните и итеми-За руните съгласен,за итеми не!
4-В определени местности да се вдигне лвл-а на монстер-с с цел по лесен ъп и разнообразяване на Баал-ръновете. (разбира се,трябва да се види внимателно да не се наруши по някакъв начин баланса в играта)
5-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ако се направят тези промени да се ЗАБРАНИ всякаква употреба на ботове(От малкото време прекарано в сървърите виждам много хора да се оплакват,че не им се праят бр-та с ботове и че няма с кого да траде-неш просто защото никои не купува а разчита на бота и така се получава срив на траде-а в целия сървър)
6-Може да се обмисли забрана дори на год-а(Лично аз съм Против год-а)
Да не се повтарям според мен не трябват чак такива радикални промени като проектирания Дреам мод,а да се работи по основа по която да се правят подобрения.Мисля и се надявам това да е правилната структура за развитие,ДА СЕ ГРАДИ ВЪРХУ ОСНОВИ и да се расте нагоре

П.С: Надявам се предложението ми да се обмисли сериозно и ако има интерес може да измислим модификации на 1.10,които да правят играта по приятна и да привлечем все повече посетители !! :)

В интерес на истината обмисляме нещо такова. Когато/ако се реши нещо ще бъде обявено тук, във форума.