Обличане на бот.

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нови хора,който тъкмо са започнали,и търсят как да си обличат един бот,че да може да изкара нещо.
Мисля че тази тема ще ви помогне.

Всеки който има,излишак от items който бот може да ползва,вместо да се продават Акара,по добре някой админ,да направи един mule акаунт,в който да се сабират тези items.
На ден продавам поне по 3-4 шака,докато някой търси от каде да изкара едно,някак си не е редно.

П.С Знам че ще погледнете на темата скиптично и ще кажете че,някой ще си направи 5 различни акаунта и ще иска items,но ще се проверяват IP(ако е динамично,цялата мрежа)/Acc.

Guest

Аз съм съгласен щте дам някой друг итемс .Ем висп на ацц SkylineGTR :rolleyes:
raftara
Newbie
Newbie

И аз мога да подпомогна с някои друг итем . ACC - Moobyz
bakosan
Newbie
Newbie

И аз съм ЗА мога...не че не им раздавам по 2-3 випера и 2-3 шака на ден ма...съгласен съм :)
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Доста ми харесва това предложение и найстина е по-добре да дадеш на някои в нужда ,отколкото да продадеш на акара
asd
vasques
Newbie
Newbie

Аз бих се наредил за фрее итемс , също така бихте ли ми казали как стои въпроса със пускането на ботове ( много ще съм благодарен ако ми кажете). В момента го свалям диаблото , но след малко отивам на работа и чак утре вечер ще играя :)
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

vasques wrote: бихте ли ми казали как стои въпроса със пускането на ботове
Възможно ли е да бъдете малко по-конкретен във въпроса си?
vasques
Newbie
Newbie

Вече разбрах как седят нещата :) . Утре ще се занимава айде лека
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Защо се направи един акаунт ,на който паролата да е известна само на екипа на dreaming и в него всеки които иска да даде някои предмет да се свърже с екипа ,а ако на някои му трябва предмет отново да се свърже с екипа ,за да му бъде даден предметът :)
asd
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Защото не можем да сме 24/7 онлайн и да даваме предмети по всяко време. :)
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Е то много ясно ,че няма да е 24/7 ,но когато може :)
asd
vasques
Newbie
Newbie

В момента съм на линия ако някой може да ми даде нещо acc Vasques
toneef
Newbie
Newbie

Здравейте :) Нов съм в сървъра и бих бил много благодарен ако някой ми помогне с няколко итемчета.Също така ако може да ми бъде помогнато с дигането на херото ми ще съм адски благодарен . Благодаря предварително . :) Ацц : Chukilsoon
Gangs73r
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пиши ми в играта , /w *Gangstastyle
pavel_1234
Newbie
Newbie

Ако съобщението ви е на кирилица, то най-вероятно ще бъде изтрито от екипът на Dreaming.
Calvin
Newbie
Newbie

ако някой може да ми помогне с някой итем на хардкор ще съм мн благодарен ако някой има вазможност и желание може да ме търси на акаунт *L1nk1nFen
pavel_1234
Newbie
Newbie

:angel: здравейте търся векс руна ако някой я дава н апо ниска тарифа да пише ацц - pafy_12341
:D
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

Hello на всички , преди 3 дни се преместих тук ако можете да ми помогнете трябва ми само най-необходимото за да мога да си ръня мефо( вече си направих близз сорс) пак казвам не искам нещо кои знае какво само най необходимото за да мога да си изкарам предметчета и рини :)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DragoN висп на ацц SkylineGTR :)
VAMPI
Newbie
Newbie

Acc: VAMPI аз повечето ги пазя и ги раздавам като ми ги искат ама ако има ацц кадето да се складират предмети съм готов да дам някакви :D