BANNAT ? ИСКАМ ПОНЕ ОБЯСНЕНИЕ

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
dudeson
Newbie
Newbie

Значи преди 5 мин. стана следното ... Влезнах в D U E L Z убиха ме зеха ми голда убиха ме после 3 -пъти без труп после някъф тапанар влезна и ме уби с год ! Писах на infection да влезне да направи нещо но играта беше FULL . И какво зе че аз си отнесох банна ? ЗАЩО ?
drek
Full Member
Full Member

Аз бях в играта и мога да ти покажа най-вероятната причина за бана ти ,A това , че те убиха и ти зеха голда беше след като уби половината хора в играта.
Image

Image
dudeson
Newbie
Newbie

axxx кво стана а вие как се прикрихте ....... ЗАЩО НЯМА СКРИНОВЕ ВИЕ КВО НАПРАВИХТЕ ВЪТРЕ как играхте с год и убивате без труп и голд зимахте еи ламета ако не ми махнат банна ще ви изнамера сичките лапета ще ви изкърта от бой !!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банът ти е сложен от мене.Няма да Ви бъде премахнат, но имам една препоръка към вас "дръжте езика зад зъбите си".
банна ще ви изнамера сичките лапета ще ви изкърта от бой !!
Такива изказания не се толерират.(ще си затворя очите но гледай следващ път да няма)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dudeson wrote: axxx кво стана а вие как се прикрихте ....... ЗАЩО НЯМА СКРИНОВЕ ВИЕ КВО НАПРАВИХТЕ ВЪТРЕ как играхте с год и убивате без труп и голд зимахте еи ламета ако не ми махнат банна ще ви изнамера сичките лапета ще ви изкърта от бой !!
Честито, вече имаш бан за 1 месец, при още едно такова изказване ще бъде перм.
dudeson
Newbie
Newbie

Ако съобщението ви е на кирилица, то най-вероятно ще бъде изтрито от екипа на Dreaming.
4oPeToOoY
Newbie
Newbie

эащо не виждам игри или пак като на направя ми дава еррор \( \( \( \(
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

4oPeToOoY wrote: эащо не виждам игри или пак като на направя ми дава еррор \( \( \( \(
В кой реалм ти дава грешката, коя версия ти е играта и чиста ли е или модификация?
dudeson
Newbie
Newbie

Вие па защо ми пишете в темата ?