Важен Въпрос към екипа !!!

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
hardarcher
Newbie
Newbie

Извинявам се за пускането на тази тема може да нямам право на подобно изказване но все пак искам да сме осведомени за някои неща.Значи въпроса ми е относно екипа на дреаминг , "Darkkiss" се отказа от правата си на администратор , човека които е създал този сървар !! след него се отказва и друг администратор които се грижише за голяма част от проблемите на сървара , и сега какво следва .. ? ще се разпада ли дреаминг или какво ще става , ако още някои админ се откаже наи вероятно това ще последва , точно този краи , даже незнам колко администратори са останали.. сигорно се броят на едната ми ръка ! Та молбата ми е точно към това можели да на осведомите какво е ващо виждане за напред в времето , смисъл - "ще я бъди ли - няма ли да я бъди" ???
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Администратори:

Акаунт във форума ->DarkKiss. Акаунт в сървъра DarkKiss
Акаунт във форума ->maz0. Акаунт в сървъра maz0

Модератори:

Акаунт във форума ->Lefty. Акаунт в сървъра mKvL
Акаунт във форума ->pwnt. Акаунт в сървъра diablodooror
Акаунт във форума ->FeN. Акаунт в сървъра fenomen
hardarcher
Newbie
Newbie

е Darkkiss вече не е :)
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тей си мислиш ти \д
DarkKiss
Administrator
Administrator

Всъщност е :)
Действително имах намерение да се откажа от сървъра. Навъртах се няколко дни във форума и наблюдавах само.. Прекалено много потребители с проблеми, прекалено малко отговори. Говорих с maz0 да ми върне правата върху сървъра, тъй като смятам, че все още имам какво да предложа за подобряването му. Рано или късно всеки един от нас ще се откаже, но явно този ден все още не е дошъл.

Така, колкото до идеята на темата - сървъра няма да се разпадне, дори и да не остане нито един администратор в него. В момента ще се постараем да попълним "дупките" в екипа, за да балансираме, но по-добре сървъра да остане без админи, от колкото да се назначи някой неподходящ.
redhat
Newbie
Newbie

...