До админите ?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
goshovia
Newbie
Newbie

ДОбре, админи и гм-та казвате, че си вършите работата, а май май нищо не вършите ?

От 2-3 дена се опитвам да получа отговор на мой въпрос. Имам 2 изпратени съобщение на админа който ми е сложил банн и от няколко дена така и не разбрах защо е сложен и причината(снимката) ?

Не мисля, че добрата поддръжка на сървара се определя с чакане на отговор дни наред ?
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бана е сложен за биене без "go". В бан листа го пише черно на бяло.
Снимки за доказателство не изискваме, в случай че администратор е присъствал лично.
goshovia
Newbie
Newbie

значи вероятността админа да се е объркал - не съществува ? или да излъже ?
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нямаме практика да даваме права на хора, който биха излъгали за собствените си нужди.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

тогава ти трябва да си без права !!! да давам ли обяснение или си знаеш ? :punish:

Edit:При следващото заяждане/провокиране няма да влизаш за много дълъг период от време.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote: тогава ти трябва да си без права !!! да давам ли обяснение или си знаеш ? :punish:

Edit:При следващото заяждане/провокиране няма да влизаш за много дълъг период от време.
Дай, че ми е много интересно?
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

кажи защо два пъти излъга, че е сложен бан на този S-Alex
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dontmezanimavai wrote: кажи защо два пъти излъга, че е сложен бан на този S-Alex
Баннал съм този където псува, но не и другия, сега проверих, а героя с име "S_Alex" е изтрит, т.е. няма начин да разбера как му е акаунта и да го банна. За това съм и написал Баннат а не баннати, но важното е да ме обвиняваш.
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

Публично се извинявам на Мазо в тази тема !!! Допуснал съм грешка и ако съм създал каквото и да е лошо впчетатление за администрацията Моля оттърсете се от това. Виновника е наказан, грешката осъзната. :secret:
ps Close
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Извинението е прието, темата ми се вижда изчерпана. Ще помоля автора вместо да отваря нови теми като средство за контакт с администратор - а да използва IRC, Skype, Лични съобщения във форума.

@dontmezanimavai - За вбъдеще не обвинявай някого без да си сигурен за това.

~locked.