Е чакаите какво правите ?

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

аа Maz0 въпроса ми е кам теб глеам че ти си ми подновил бана и са чуда ква е причината ... ? преди 2 дена получих бан за обиди отнасям си присадата туко що написах тема за човек които ме трепе без го и мее псува аз играя сас акаунт Lautahools
а въпросното лице сас акаунт Veselqka името на героя е Zdravko , след като пуснах темата глеадам че бана е подновен за нови 5 дни а ип-то ми е банато и акаутна lautahools е локанат е какво става в цялата ситуация че не разбрах....... :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

брато земи си опраи бакиите и не деи да правиш прибаразни работи защото аз сам един от наи потарпевшите от тези грешки които си напрвил имам си бан за говорене на нецензурни думи остават ми още някфи си часове , не ми салгиа бан без да има причина ... темата я пуснах аз че аз сам потарпевш пак аз получавам бан ... вземи разгледаи малко нещтата от близко , аиде надявам се да са разберем като хора , за да мога да та похваля пред хората :)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пиши с темата за назаслужени банове, защото ако не го направиш ще последваш dudeson.