Крадец открадна ми кох

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
becks
Newbie
Newbie

BeDelicious e крадец и ми зе кох на траде с траде хак \( \( \(
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

С толкова оскъдна информация не можем да ти помогнем:
1. Кога е станало?
2. ацц на извършителя.
3. доказателства (снимки,видео клип)
becks
Newbie
Newbie

стана мега барзо каза ми покажими коха ти и аз му го показа и ми го зе :Ж въобще не разбрах и после дадох да си видч итемите и го няма \( \(
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Погледни какво съм написал в по горния ми пост.
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

За да ти открадне кох-а с програмата "Трейд хак", трябва и двамата да сте я заредили!
Сега четох в нета относно тая програма и пише:
За да работи програма, трябва да бъде заредена от страна и на двамата играчи, който правят "трейд"... :nenormalniste: :nenormalniste:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

SylaR wrote: За да ти открадне кох-а с програмата "Трейд хак", трябва и двамата да сте я заредили!
За да работи програма, трябва да бъде заредена от страна и на двамата играчи, който правят "трейд"... :nenormalniste: :nenormalniste:
до някъде съм съгласен,и до някъде не...."трейд хак" има не само един вид,но да...единия ако не греша наистина трябва да е зареден и от двамата играча...но до колкото помня имаше и друг който пример:идваш ми на трейд слагаш коха,енигмата,хото-то,ако ще и фулка да е,няма значение,и съответно без да се усетиш трейд прозореца изчезва,а заедно с него и това което си сложил...фатката е,че аз натискам моя Accept и след това и твоя..до колкото помня то беше някакъв модул за hackit
....
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Mickie_Mouse wrote:
SylaR wrote: За да ти открадне кох-а с програмата "Трейд хак", трябва и двамата да сте я заредили!
до някъде съм съгласен,и до някъде не...."трейд хак" има не само един вид,но да...единия ако не греша наистина трябва да е зареден и от двамата играча...но до колкото помня имаше и друг който пример:идваш ми на трейд слагаш коха,енигмата,хото-то,ако ще и фулка да е,няма значение,и съответно без да се усетиш трейд прозореца изчезва,а заедно с него и това което си сложил...фатката е,че аз натискам моя Accept и след това и твоя..до колкото помня то беше някакъв модул за hackit
Това го бях чел в една тема, в някакъв чуждестранен форум за диабло, обаче според мен малко хора имат достъп до такава програма а този "трайб", хич не ми се вярва....
Все пак успех в намирането на кох-а и приятна игра! :angel:
MMORPG
Newbie
Newbie

АХХАХААХАХАХАХ Не не не пич!Повече не чети информация за хакове по публично-видими за всеки сайтове ХАХАХАХА!Извинявай, ако не знаеш, но просто не се сдържах.Сегамм...Такава програма като трейд хак - НЯМА (Има, но няма да ги намерите в сайт, това са програми "наследство" и изобщо не излизат от устите на притежателите им)!Или изкривяваш фактите, или имаш склероза.Най-честата и известна измама е със сменянето на предмета с друг, който е със същият скин като оригинала.Пък и без снимков материал, няма как да докажеш кражбата.
Christopher
Newbie
Newbie

Стига си лъгал за тоя кох... никой не ти го е взел, просто нямаш и си тарсиш от админите... алчно лапе