Относно Юбер и ЕЛ руните !!!

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
bloodg
Newbie
Newbie

Така Много полезна статия!!! имам само 1-2 въпроса (щото съм си новак ... и да си питам) ?
1. Някой от вас предизвиквал ли е такъв Уорлд Евент.(ако да Колко руни ви трябваха)
2. Седиш и си продаваш руни ... но как разбираш че си продал достатъчно изписва ли ти че трябва да ходиш да биеш 1-вия гад който срещнеш.
3. Ако продавам руните при Акара -1ви град трябва да ходя да бия изрода в ДЕН оф Евил (на хелл естествено)
4. Последно .... ама наистина последно ... Ако продам достатъчно руни ... предизвикам го тоз Евент ..
и съм отворил 5 игри на Хелл ще ми пусне 5 юбера ? т.е. Ако има 100 отворени игри на Хелл на всички ще им пусне юбер ?
Много ви благодаря предварително !!!! Пак ще кажа ЧЕТОХ статията но кратки отговори от сорта
ДА, не да . .150 броя или 500 броя
биха били достатъчни !!!! :nenormalniste:

Поради зачестилите въпроси относно как се призовава Uber Diablo в 1.10 Класик Реалма, реших да напиша една темичка за него.

Той използва следните умения: Fire Nova, Red Lightning Hose, Cold Touch, Fire Wall, Firestorm, Bone Prison, Charge, Taunt, Armageddon.

Level: 110
Hit Points: 642700
Melee Attack 1: 130 - 247
Attack Rating 1: 14043
Melee Attack 2: 143 - 299
Attack Rating 2: 13064
Defense: 2940
Percent to Block: 50%
Damage Resistance: 50%
Magic Resistance: 50%
Fire Resistance: 95%
Cold Resistance: 95%
Lightning Resistance: 95%
Poison Resistance: 95%
Drain Effectiveness: 15
Chill Effectiveness: 10
Imminities: -

След като го убиете ще пусне Unique Small Charm, Annihilus.

Required Level: 70
All Skills: +1
All Attributes: +10-20
All Resistances: +10-20
Experience Gained: +5-10%

Ражда се на мястото на най-близкото Super Unique чудовище до вас, във всяка една игра (хоствана от конкретното GS), само на трудност Hell. Цък.

За да има World Event в Dreaming трябва да се продадат достатъчно El Runes, за да можете да призовете Убера. Колкото повече хора има в реалма, толкова повече руни трябва да се продадат.

Успех на всички потребители и приятна игра в нашия сървър.
« Последна редакция: Януари 03, 2010, 12:13:13 pm от teamplay
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1. Няма конкретна бройка на необходимите руни. Изцяло зависи от потребителите онлайн и създадените игри.
2. В момента, в който се покаже Uber Diablo ще ти изпише съобщение "Diablo Walks The Earth."
3. Не е задължително, възможно е да се покаже при всеки Unique Champion.
4. Event-а се появява във всички създадени игри на трудност Hell, но само ако са създадени в същото D2GS, е което се продават руните. Да речем, че продадеш 100 руни в D2GS #1 и се появи uber-а - той ще се появи и във всички останали игри създадени в това D2GS, но например в #2 няма да има uber.