Да се забранят ли ботовете през деня

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
zaxio
Newbie
Newbie

Така на моного хора през деня явно леко им писна да чакат по 3-4 мин да направят игра защото няколко си човека надупили ботовете денонщно и понеже има ограничение на релмите това води до голям проблем.
Аз нямам нищо против хората ползващи ботове дори и аз си пускам такива ама тук се прекалява и трябва да се направи нещо по въпроса
Моята идея е да се ограничи времето за ползване на ботове да кажем от 10 сутринта до 10 вечерта да се забранят за да може когато хората влезнат да не киснат 5 мин в чакане на игра за 30 секунди рън (визирам пиндел и контесата).

Та моля гласувайте
face2face
Newbie
Newbie

Аз съм ЗА ! това защото ми писна да чакам по 5 мин. да направа игра.. но ограничение на ботовете едвали ще има.. :mda: ако ги спрат през деня вечер пак ще е така. Решението е да ги спрат на зяло :) Така мисля аз.. :secret:
sofia
Jr. Member
Jr. Member

Аз па съм против, обаче е по добре ограничение на ботовете... Е го например тоя *KmetRevenger му е ацц-то пуска по 12 бота к3ц а сигурно пуска и пиндели .. Дива работа имал 2-3 компа и напускал сумати ботове..

P.S. А тоя Line по 200+ не се търпи вече.............. :mda:
SwitchType
Full Member
Full Member

ми даите другите пари за сервера и ще се махнат линиите \) тцтц :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ограничавенето или спирането им през което и да е време от денонощието не е адекватно или ефективно такова.

https://forums.dreaming-bg.com/https:// ... ic.php?t=3
PlayWithStyle
Newbie
Newbie

И 100 теми да пуснете ботовете няма да се забранят нито да се ограничат не ви ли стана ясно вече \(
chicho_mitko
Newbie
Newbie

няма смисъл да се спират ботс.. пратете по един смс за нова машинка :)
MMORPG
Newbie
Newbie

Това не го избираме ние, а админ екипа на сървъра.Те си решават какво да правят със самия сървър...
bonezs
Newbie
Newbie

tupi4ko :(

Не се толерират несъдържателни коментари.
zagorka
Newbie
Newbie

Категорично съм за ограничение на ботовете (fubar) (fubar) и аз пускам но преэ нощта :D :D :D :D :D
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

zagorka wrote: Категорично съм за ограничение на ботовете (fubar) (fubar) и аз пускам но преэ нощта :D :D :D :D :D
Non-ladder !
Beylian
Newbie
Newbie

ами аз мисля че с ботове си е най добре щото остава време за дуели ако тряя да ходя на трав да напраа ръчно 1000 ръна кога ша ида на дуел ,пък и адски тъпо 5 часа да прайш рън едни и същи машинални движения не виждам кво му е интересното ,някои може да иска да пуска през деня като е на работа и вечер да играе , мноо хора се оплакват ама ако има отделен релам без ботове там ша има не повече от 10 тина души .
tehrock
Newbie
Newbie

Против.
LegateeOfBlooD
Newbie
Newbie

Направи ръчно 1000 ръна и ще видиш кфо му е интересното ....
1 рън на пиндел = 20 секунди да излезеш и влезеш в играта о6те 3 и още 5-6 сек докато си изчакам реда от ботовете
1000 ръна по 6 секунди .....
и аз имам 4 компа и на 4-те мога да пусна по 5-6 бота не ми е проблем ..... що ли не го правя .... :nenormalniste:
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

LegateeOfBlooD wrote: Направи ръчно 1000 ръна и ще видиш кфо му е интересното ....
1 рън на пиндел = 20 секунди да излезеш и влезеш в играта о6те 3 и още 5-6 сек докато си изчакам реда от ботовете
1000 ръна по 6 секунди .....
и аз имам 4 компа и на 4-те мога да пусна по 5-6 бота не ми е проблем ..... що ли не го правя .... :nenormalniste:
И кое му е интересното да изхабиш малкото си свободно време в еднотипно вършене на едно и също действие, което причиниява мазоли на ръката... Правил съм едно време и по повече рунове, накрая след толко д2 почна в десния край на ръката да ми се втърдява и да ръсте като кокалче... Логика никва... Ръчно ръчно та ръчно. Има си специални сървъри за такива ентусиасти... да изчезват там.