Крафт рецепта

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

Имам малак въпрос относно краф рецептите искам да си вратна ринг сас каст +стрент + декстирити моля даите нужните предемти за рецептата благодаря :*
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

magic ring +magic jewel + rune 11 + perfect amethyst -> caster ring
ayex
Newbie
Newbie

Infection wrote: magic ring +magic jewel + rune 11 + perfect amethyst -> caster ring
Сега ако може и да ми обясниш защо ще правиш кастър рецепта.
Jab4y
Full Member
Full Member

magic ring + any jewel + amn + perfect sapphire = hit power ring (+ (1-5) To Dexterity 5% Chance To Cast Level 4 Frost Nova When Struck Attacker Takes Damage of (3-6)

magic ring + any jewel + sol rune + perfect ruby = blood ring (+ (1-5) To Strength (1-3)% Life Stolen Per Hit +(10-20) To Life - аз ти препоръчвам този)

magic ring + any jewel + amn + perfect amethyst = caster ring (+ (1-5) To Energy Regenerate Mana (4-10)% + (10-20) To Mana )

magic ring + any jewel + amn + perfect emerald = safety ring (+ (1-5) To Vitality Magic Damage Reduced By (1-2) Damage Reduced By (1-4) )

това са задължителните опции които ще се паднат останалото е въпрос на късмет и спрямо левелът на героя (гледай да е колкото се може по-голям)
ayex
Newbie
Newbie

Мда, и аз крафтя САМО блъд рингове.