До Админите

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
iwannadie
Jr. Member
Jr. Member

Абе Админчета ли сте какви сте....не ми се правете на луди а ми отговаряйте на темите ако обичате.....катерач ли си къв си...мазо ли си размазан ли си...и най-вече Папи.....и от тримата искам обяснение ЗАЩО МИ Е БАННАТО АЦЦ-ТО и след това ми е влизано с героите.......и не ми се правете на интересни....защото ако така продължавате скоро няма да останат много играчи.......а да не говориме че и Сървара може да изчезне ако не получа Отговор на въпросите ми!!!

1:Защо ме Банн-а Мазо....ИП и Ацц-та след като не съм исползвал пикит.....(и да не ми вика че е папата....защото ако ти си Папата аз съм Господ!!)!??!
2:Защо след като са ми банн-ати Ацц-тата и ИП-то и следователно неможе да се влиза с тях.....ден след банн-а гледам от на едно фр ацц-то че ми е влизано с 1/2 от героите....(паролата абсолютно никой не я знае!!)!??!
3:Катерача.....аз имам ацц PabloEscobar///PabloEscobar1///Escobar1///Escobar2 и геройте ми се казват така от 3 месеца....така че снощи това където ми викаш че аз съм копирал никове или каквото и да е било и да ми се дръвчиш по чата зад компютара......и ми се криеш....си пълен СМЕШНИК!!!И на въпроса ти дали те заплашвам от снощи....не!!Не те заплашвам а ти казвам да внимаваш да не ми говориш толкова смело....нито ме познаваш нито пък аз тебе искам да те познавам!!!
4:Папи....хората като ти пишат на ЛС защо не отговаряш....особено като ти споменат че са ти стари познайници??

Надявам се скоро да получа Отговори на Въпросите ми!!Благодаря!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър Вечер.
Банна ти е сложен на Март 11, 2010, 10:42:44 pm.Никой след датата когато е поставен не е влизал с вашите акаунти за потвърждение на думите си ви предоставям тази снимка:
http://prikachi.com/files/1432191w.jpg
До колкото защо ви е баннал навярно е имало причина защото никой от колегите ми няма да банне някой ако насреща няма основателна причина, но оставяме варианта че е сгрешил ако докажеш че нямаш никаква вина ще ти сваля лично аз бана за доказателства приемам снимки и видеото от играта.
PabloEscobar///PabloEscobar1///Escobar1///Escobar2 тези акаунти не копират нито един от никовите на администраторите на Dreaming GS така че имате пълното право да ги използвате.
Надявам се да съм ви отговорил на въпросите и по полека с тона във форума.Приятна вечер.
iwannadie
Jr. Member
Jr. Member

Infection wrote: Добър Вечер.
Банна ти е сложен на Март 11, 2010, 10:42:44 pm.Никой след датата когато е поставен не е влизал с вашите акаунти за потвърждение на думите си ви предоставям тази снимка:
http://prikachi.com/files/1432191w.jpg
До колкото защо ви е баннал навярно е имало причина защото никой от колегите ми няма да банне някой ако насреща няма основателна причина, но оставяме варианта че е сгрешил ако докажеш че нямаш никаква вина ще ти сваля лично аз бана за доказателства приемам снимки и видеото от играта.
PabloEscobar///PabloEscobar1///Escobar1///Escobar2 тези акаунти не копират нито един от никовите на администраторите на Dreaming GS така че имате пълното право да ги използвате.
Надявам се да съм ви отговорил на въпросите и по полека с тона във форума.Приятна вечер.
Да благодаря за отговорите.....доволен съм донякъде....в смисъл....как да докажа че не съм бил с пикит.....и как Мазо ще докаже че съм бил с пикит след като не го използвам....нито съм вдигал Злато,нито каквито и да е Предмети паднали от чудовищатата....и в следващия момент съм банн-ат заради пикит (fubar) дай ми идея как да докажа че не съм бил.....надали с скрийн шот ще го докажа....а видео ако знаех че такова нещо може да стане щях да направя.....
K473r4ch4
Newbie
Newbie

Снощи ти обясних ,че не съм ти влизал с акаунтите,обясних ти че имам герой"PabloEscobar",обясних ти ,че акаунтите ти са локнати и не аз съм този, който заплашваше зад монитора.На 20 твой въпроса отговарях на 3,защото ме питаше едно и също нещо.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Много лесно бихме ти доказали че си използвал "pickit" по изпратените пакети към сървъра. Може в момента когато си бил с него да не е "грабил" итеми но е бил зареден, което не те оневинява.
iwannadie
Jr. Member
Jr. Member

Infection wrote: Много лесно бихме ти доказали че си използвал "pickit" по изпратените пакети към сървъра. Може в момента когато си бил с него да не е "грабил" итеми но е бил зареден, което не те оневинява.
Аха.....еми ето това е Отговор.....толкова ли трудно беше....???Може би е бил активен,но не съм го пускал....не умишлено,не се оправдавам.....щом така го обясняваш евала...Благодаря ти за Отговора....значи ще си чакам изтичането на банн-а!!!

ma3x-proz
Newbie
Newbie

Значи.. да ви светна че пикит-а като год-а е модул , и ако всеки си го напише (както аз) да не вдига итеми а замо да вижда какво пада невиждам да има проблем... и btw d2hackit-a като се лоадне , лоадва и длл-ите на модулите които са в папката , тъй , че квито и пакети да гледаш (само балък би повярвал , че от изпратени пакети ша ме видиш с кво съм бил) пак ще си показва , че пикат-а е бил лоаднат.

GL n H fckin F!