Въпроси относно сървъра.

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Johny
Newbie
Newbie

Здравейте, сега попаднах на вашия сървър и реших да попитам как стоят нещата. Имам няколко въпроса.
1. Кой от реалмите е по посещаем и горе-долу колко средно играчи на ден има.
2. Кога е последния рестарт на сървъра, планира ли се друг, до каква степен са напреднали играчите.
3. Има ли играещи hardcore и къде са повече.
4. Пипан ли е drop на предмети, руни и т.н. в classic реалм-а.

засега е това ако се сетя нещо друго ще попитам. Мерси предварително.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Johny wrote: Здравейте, сега попаднах на вашия сървър и реших да попитам как стоят нещата. Имам няколко въпроса.
1. Кой от реалмите е по посещаем и горе-долу колко средно играчи на ден има.
2. Кога е последния рестарт на сървъра, планира ли се друг, до каква степен са напреднали играчите.
3. Има ли играещи hardcore и къде са повече.
4. Пипан ли е drop на предмети, руни и т.н. в classic реалм-а.

засега е това ако се сетя нещо друго ще попитам. Мерси предварително.
Добър ден,

добре дошъл.

Като за начало, бих препоръчал да се запознаете с правилата на сървъра

1) - 1.10 classic е най-посещаван като цяло, трудно е да се каже за точни номера, но някой редовноиграещ може да даде повече информация по това.
2) - Рестарт на сървъра не е имало досега, последният рестарт на dreamingmod беше скоро, а 1.10 classic не е рестартиран досега (пуснат през Юни 2009).
3) - 1.10 classic като цяло можеби, но не мисля че има повече от 20 играещи хора там.
4) - Нищо свръзано с дропа или даването на опит от животните е пипано от наща страна, освен някой належащи модификации (опряване на msd и т.н.).
Ttiinnaa
Newbie
Newbie

Доволен сам от Сървъра , играя 8-9 месеца в него , не сам имал проблем с нито един админ .. харесва ми отношението кам игра4ите , ял сам бан 2 пати но то е от моя акал :Д дано сарварат саществува още далго време и да играя се в него \)