Dreaming набира Mod Makers.

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Екипът на сървъра набира Mod Maker-и. Ако имате готов мод, можете да дадете линк, за оценка на Вашите умения. Моля оставете в темата акаунт и имейл за връзка.

Ще бъде отговорено само на одобрените кандидати.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Hallo das bin ich, xpiiz. Ich liebe dich :D

PS: Начи.. мога да правя модове горе долъ ги усещам нещата джиткам..
Имам няколко мода единия се казва Дрийминг, може да сте го чували.

Може ли да попитам тъй като от темата не става ясно..Каква е елта на тази тема?За какво са ви тези "МодМейкЪри"?
Да не би в Дрийминг да се е сабрало компетентно жури, което ще раздава близалки за най-добър мод?
Моля автора малко да поясни защо са им тези модмейкъри и модове...

Благодаря :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

Ще изграждаме нов мод и формираме екип. Който притежава нужните умения и най-вече желание да помогне може да се запише. На този етап няма да даваме повече информация.
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DarkKiss wrote: Ще изграждаме нов мод и формираме екип. Който притежава нужните умения и най-вече желание да помогне може да се запише. На този етап няма да даваме повече информация.
Тфа' го напишете в началото на темата, мисля че хората трябва да знаят за какво се кандидатират.
На мен ми казах как звучи, като комисия по оценяване на модове.
Никъде не пише, че събирате екип, който да изготви нов проект, Моля за малко компетентност от страна на автора.

Благодаря \)

@teamplay: И комисия за оценяване на модове да сме, какво ти пречи? Не мисля, че ти дължа каквото и да е обяснение отностно първия пост в темата. Както казах и преди - спри да се заяждаш, не си интересен.

@Xpiiz: А аз моля, да не ми редактираш постовете, има си "Quote"/"Reply".
Не се заяждам и не се опитвам да се правя на интересн, забелязах нередност и ви уведомявам!
Относно това, колко съм безинтересен, не си ти този, който да го казва :rolleyes:
SylaR
Jr. Member
Jr. Member

Кажете ми какъв мод искате да ви направя и какъв срок ми давате, за да ви се докажа. :cool:
Increase
Newbie
Newbie

..::XpuCo::.. wrote: @teamplay: И комисия за оценяване на модове да сме, какво ти пречи? Не мисля, че ти дължа каквото и да е обяснение отностно първия пост в темата. Както казах и преди - спри да се заяждаш, не си интересен.
/off Хахах мене ме кефи много :punish: :punish:
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

Правил сам модеове имам много мои модове , мога да правя всичко !

@teamplay: А да представиш някой твой мод? Ще може ли да видим някой от твоите модове? :)
ni_va_biva_new
Jr. Member
Jr. Member

разбира се пишете ми на скаип за да ви дам мода да пробвате и информация за него скаип ni_va_biva