Предложения за нови Runewords и Unique items

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Complicated
Newbie
Newbie

Insanity
3 socketed axes/swords
(Nef Jah Lo)

5% chance to cast level 10 Mind Blast on striking
+320-370% enhanced damage (varies)
+55% increased attack speed
Knockback (Nef rune)
Ignore Target's defence (Jah rune)
+60% deadly strike (+Lo rune)
Drain life -40
All resistances -15% (този , който е екипиран с rw-то губи 15 алл резист)
Defense -20% (същото)

Идеята ми е да се получи нещо като разгневено животно , което в стихията си е по-уязвимо и податливо на щети . :mda:

Complicated
Newbie
Newbie

Подлежи на едит-ване макар че според мен не са много -15% резист и 20% дефенс (един средностатистически герой , който ще го носи , ще загуби 1.5-2к дефенс).Горе долу гледам да има равновесие.

И другата ми идея е добрата стара Mal Rune да важи в пълна сила (не съм запознат дали това може изобщо да стане) при PvP . Така дори най-обикновен герой с Grief ще може да убие God-ер или Healer , който пие колби за живот , shrines и wells
CSKA_SOFIA
Newbie
Newbie

В момента няма добавени Рънуорди нали !?
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

CSKA_SOFIA wrote: В момента няма добавени Рънуорди нали !?
Не , в класик реалма , няма нищо променено.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
littlegreen
Newbie
Newbie

Здравейте!

Аз съм отскоро, но имам предложение, на което.... надявам се да се откликне положително.

Предлагам в новия реалм да падат .. лееекинко позасилени версии на обикновените уникални предмети, като за сметка на това да бъдат Ethereal.... каква е логиката ще попитате? Ами... мисля, че няма да е особено трудно да се въведе рецепта за поправка на Ethereal предмети, което ще стимулира PvE играта на хората, които искат да имат най-доброто от най-доброто.

Веднага ще последва коментар "Ама така всички ще търсят "чупливите" предмети и нормалните никой няма да ги носи..."
Да, ама ако разликата е, да речем.... 10%(грубо) в показателите? А ако е по-малка? Например при броните 5% разлика в дефенс не е кой-знае-какво нали? Или 10 кръв отгоре?
От друга страна по 10 кръв от тук, по 10 оттам и то си става.... лека промяна, която няма да навреди на баланса, но пък ще вкара малко интрига в играта \)

Имам още едно предложение, което само ще спомена, пък като го доошлайфам ще напиша нов пост, за да го конкретизирам, а именно:

Играя Диабло от... май че откакто има диабло. Още отпреди Hellfire(да и такава игра има!) Никъде не виждам паладини на Zeal&Fanatism или пък друиди на Fury. Бях много горд собственик на единствения паладин в ладера на европа, който беше на Zeal. 12-то място в ладера. Очевидно, обаче, всички играят на чукчета.

Предложението ми се състои в това да се стимулира някакси играенето на тези два класа в меле режим. Включвам и убийцата в това число, тъй като знам, че и тя не се играе на Martial arts.... почти, ако ли не въобще. Като съм готов с конкретни предложения ще донапиша как и кое предлагам да се промени в новия мод, за да се запази баланса, но и да им се даде шанс.

Поздрави!

Longines
Newbie
Newbie

Извинете ме за въпроса....,но това,4е 6те има нов realm (Без ботове,и т.н.),зна4и ли 4е отново ще рестартирате сървъра,и сегашните ни герои ве4е няма да ги има ?