До екипа на "Dreaming".

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
No-Wallzz
Newbie
Newbie

Незнам дали темата е на правилното място, но чесно казано това не е от голямо значение за мен в момента..
И така, нека започна направо.
Преди няколко дни направих една голяма издънка (реклама на друг съврър + обиди отправени към отвърден играч в сървъра, за което съжалявам много в момента)
Няма да моля за отключване на акаунтите ми, просто искам да играя отново в дрийминг.... няма значение дали, ще започна от нулата, просто искам да се върна в сървъра. Моля ви за разбиране, всеки има такива моменти, в който избухвва "без причина", въпреки че аз донякъде имах моята, но това не е от значение.

Надявам се да ми дадете втори шанс, ако това стане ще се постарая да ви се докажа като най-дисциплинирания и КУЛТУРЕН играч, което не показах до момента.

Благодаря, поздрави !
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хубаво е това, което правиш. Няма безгрешни... макар и една игра, е факт.. и аз съм грешил, и ти, и ДаркКисс, и другите Администратори и кой ли не. Мисла, че би било хубаво да ти се даде втори шанс, но не се престаравай чак така - Най- най- най-....

Едит: Не съм от колектива.... ( екипа де ... ) ако някой евентуално разтълкува моето мнение така..
Jab4y
Full Member
Full Member

Според мен всеки заслужава 2-ри шанс :)
Juek
Newbie
Newbie

No-Wallzz wrote: Незнам дали темата е на правилното място, но чесно казано това не е от голямо значение за мен в момента..
И така, нека започна направо.
Преди няколко дни направих една голяма издънка (реклама на друг съврър + обиди отправени към отвърден играч в сървъра, за което съжалявам много в момента)
Няма да моля за отключване на акаунтите ми, просто искам да играя отново в дрийминг.... няма значение дали, ще започна от нулата, просто искам да се върна в сървъра. Моля ви за разбиране, всеки има такива моменти, в който избухвва "без причина", въпреки че аз донякъде имах моята, но това не е от значение.

Надявам се да ми дадете втори шанс, ако това стане ще се постарая да ви се докажа като най-дисциплинирания и КУЛТУРЕН играч, което не показах до момента.

Благодаря, поздрави !
Аиде успех и бъди КУЛТУРЕН