Малко информация няма да е зле ..

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте драги потребители на дрийминг както и администратори.Значи от 2 дена се опитвам да открия някакво съществено инфо като коефициент на дропа на предметите,дропа на руните как стоят нещата и къде се бие тей като според различните класици се бие на различни места!!!Открих няколко теми от други потребители изпаднали в моето положение,но единственото нещо което се пише по темите е от рода "търси във форума,темата е заключена,също така се дава следния линк informaciq/ " .Прегледах внимателно заглавията от този под раздел ИНФОРМАЦИЯ и никъде не видях да има някакво дори и кратко инфо за сървара.Въпросът ми е към администраторите-"Трудно ли е да посочете някакъв линк на всички потребители изпаднали в моето положение??Трудно ли е да се отнасяте малко с уважение към новите потребители които цял живот играем класик и на всеки класи дропа е различен както на руни така и на предметите??" Моят съвет е вместо да давате линк-а за ИНФОРМАЦИЯ който вътре няма абсолютно никакво описание по сървара освен правилата да направите и тема която да описва долу горе нещатата как стоят.Така и другото което е ще помоля за малко толерантност от страна на администраторите като посочат точен линк със описанието.Ако няма такъв то нека посочат тука долу горе как стоят нещата и темата да се посочи като важна за да се ориентирват новите потребители за какво става въпро.Това е от мене приятен ден.Очаквам точен и коректен отговор.И се надявам да не се заключи темата след този пост и да напишете "разгледай форума".Благодаря Ви Предварително!
JusifySex
Full Member
Full Member

http://www.d2hackers.org/viewtopic.php?t=9 Прегледаи това надолу в страницата ще намериш още подобни таблички .
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

JusifySex wrote: http://www.d2hackers.org/viewtopic.php?t=9 Прегледаи това надолу в страницата ще намериш още подобни таблички .
Изключително много благодаря.Точно и ясно с 2 думички :) Отново благодаря!!! :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

Щом се казва "Търси във форума", значи информацията я има някъде тук - трябва само да я откриете :)
Опитай например като щракнеш на този линк topic293.html

Обърни внимание на следното:
Раздел "информация" е в категория "За Dreaming", т.е. това е раздела за информация свързана със сървъра.
Малко по-надолу има категория "Diablo II", раздел "За играта" - това е раздела на форума, в който се дава информация за самата игра. Опита ли да потърсиш там? :)
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За по-подробно инфо можеш да ползваш тази програма: topic292.html
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

DarkKiss wrote: Щом се казва "Търси във форума", значи информацията я има някъде тук - трябва само да я откриете :)
Опитай например като щракнеш на този линк topic293.html

Обърни внимание на следното:
Раздел "информация" е в категория "За Dreaming", т.е. това е раздела за информация свързана със сървъра.
Малко по-надолу има категория "Diablo II", раздел "За играта" - това е раздела на форума, в който се дава информация за самата игра. Опита ли да потърсиш там? :)
Да,потърсих там,но главно в първите и последните теми.След което се отказах и реших да потърся с търсачката,но уви.Попадам на теми подобни на тази която вие сте ми дали линк и все или е заключена или е даден главния раздел "информация".Така Благодаря Ви за бързия отговор и съдействие от ваша страна.Мисля,че тази тема ще е много полезна на много нови потребители на дрийминг.
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Destruction wrote: За по-подробно инфо можеш да ползваш тази програма: topic292.html
Благодаря Ви много!!!Мисля че бях чул някъде за тази програмка и е доста полезна.Само,че забелязвам,че и в други теми като например има линкове за сваляне на файлове било ботове било то друго и са качени на сървара на дрийминг немога да свалям.Да не би да има и за свалянето забрана?Тей като аз съм в чужбина и имам доста проблеми с български сайтове,сървари.