Нужно ми е Диабло...

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте драги съфорумници.Тей като имам проблем с мойто диабло което го ползвам вече сумата и години искам да помоля някой,който игирчката му работи добре и ако има възможност да я качи някъде да я изтегля,тей като все попадам на неработещи линкове.Благодаря Ви предварително!!!

ПП:Моля само линковете да не са от дрийминг,замунда или дата тей като съм в чужбина и полза от тези линкове няма да има.В замунда преди време гледах дрийминг диабло РАР файл.Ще се радвам ако може да е това диабло.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Утре може и да ти свърша тази услуга но не обещавам...смисъл имам го само copy/paste без да има нужда от инсталация и ще видя да ти го "кача" някъде :)
....
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

TheExorcist™ wrote: Утре може и да ти свърша тази услуга но не обещавам...смисъл имам го само copy/paste без да има нужда от инсталация и ще видя да ти го "кача" някъде :)
Добре,ще разчитам на това!!! Ще очаквам по някъв начин да ме информираш,ако си имал възможност да го качиш.Благодаря!!! :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Само да те питам ако го кача в http://dox.abv.bg/files/share върши ли ти работа ?
....
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Да,няма проблем там.Стига само да не е дата,замунда и така нататъка :). И тей и тей съм започнал да пиша да питам.Имах проблем със реалм 1.10 класика немога да влизам,можех само в дрийм мода,сега и там немога да влизам изпизва ми "Firewall has open port 6112" или нещо от този род и немога да се конектна към никой реалм.БТВ това айпи не е аднато във филтъра,просто незнам как се конеквам от него в сървара.А айпито е от Испания.Ползвам бежична връзка и се конектнах към един приятел.Ще вида с това новото диабло дали ще има някакъв проблем и тука искам да ви попитам ако имам същия проблем да пусна ли тема или направо на ЛС да пиша на някой от екипа??
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сега ще го архивирам и ще ти го кача.А колкото до конектването трябва да ти отговори DarkKiss
....
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Ясно,Благодаря за отговора както и за диаблото.Ще говоря днес с него да видим дали има някаква идея.Дано да успее да ми помогне.Благодаря много за всичко !! :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Имаш ЛС :)
....
Vegetassj
Newbie
Newbie

Може ли да качиш диаблото все още ?
Deen
Newbie
Newbie

Аз съм с това Diablo II powered by [email protected] Вървят си нормално всички ботове и хакове.
Vegetassj
Newbie
Newbie

Аз Diablo мога да намеря.Въпроса е, че не мога да го сваля. В Дания съм и всичко е блокирано. Изтеглих 1 от piratebay , но антивирусната засича вируси и след като го пусна веднъж трябва да преинсталирам Диаблото наново. Ако може да го качиш някъде, да се пробвам да го изтегля.