Молба към Администраторите

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте отново,но този път за последен.Значи от 1 седмица имам проблеми с този сървар,като възникнаха най-неочаквано една вечер.Писах до Администратори за проблемте ми.Казвам проблеми тей като заради този филтър проблемът не е един.А може и да не е от него кой ти казва нещо.Вече няколко дена чакам отговори от Дарккис,но май ще си остана с чакането.Немога да разбера крие ли се или какво.Но както и да е това си е негова работа.Мисълта ми беше,че му писах по проблема които е че като вляза в сървара или по точно в класик реалмът ми изписва следното съобщение "Your firewall has port 6112 opened".А в същото време мога да играя в дрийм мода без проблеми.Опитах с какво ли не,изключване на защитната стена,отваряне на портове в моят рутер,но всичко си оставаше така,което ме навежда на мисълта,че проблемът не идва от мене.Също така си преинсталирах машината,тей като беше задръстена с боклуци и и беше време.След което пак опитах да се конектна,но Уви нямаше резултат.След това един приятел ми даде неговото си оригинално диабло.Инсталирам патчвам до 1.10 и се опитвам да се конектна.Резултатът беше "REALM DOWN" както и "SERVER DOWN",а в същото време дрйим мода си ми варви без проблем.И тей като се отказвам или по точно уморих се всеки ден да се оплаквам като стане така и да немога да играя искам да помоля администраторите да ми закрият акаунтите които са dhk20,dhk21 но преди да ги закрият искам да помоля нещата които имам вътре да се дадат на човек с акаунт "andreshko" ,както и можете да премахнете от филтъра всичките айпита които съм помолил да ми аднете.Ами това е от мене искам все пак да благодаря на всички за отделеното време.Ще бъда тука още около ден два ако има някакви въпроси към мен относно акаунтите или каквото и да е било.Благодаря Ви.Приятен ден и успех на останалите потребители на Дрийминг!!!
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Глас в пустинята!!!Поне да бяхте писали на човека за който бях помолил ... както и да е явно сам си пиша в този форум.Довиждане и приятна вечер.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Съжелявам, администраторите не изтриваме акаунти, нито заемаме посредническа длъжност отностно тях. Ако имаш желание за нещо такова, трябва сам да го свършиш по даден начин.

Отностно проблема - Ще говоря с колегата и ще видим какво можем да направим.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Вие това му го повтаряте от месец на момчето.Безотговорна му работа.
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Ще се радвам ако може нещо да се направи по въпроса.Опитах с 3 доставчика и с трите едно и също.Дрийминг варви,класика не...
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Май само си губя времето тука да се моля.Можехте поне малко внимание да ми обърнете в тази тема и още повече,че обещахте!!!Но явно като гледам не обичате да си спазвате обещанията.Благодаря Ви все пак!!! \( \( \(
DarkKiss
Administrator
Administrator

А опита ли от друга машина? Не пренебрегвай възможността нещо при теб да е омазано.
Запозна ли провайдъра ти с проблема? Ако да, какъв е техния отговор?

Проведохме с колегите няколко теста да достъпим класическото царство и от страната, и от чужбина, като имахме достъп до него в 100% от случаите. В сървъра има стотици потребители от България, и не малко от чужбина - никой от тях няма такъв проблем. Не ме разбирай погрешно, не се опитваме да прехвърлим топката, но е противно на всякаква логика проблема да се крие при нас.
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

И така искаш да ми кажеш,че от три доставчика на интернет от които съм играл с 2-та и в един момент спира всичко и варви отлично другия мод а класика не и ми изписва онея глупости,че проблема е в мене???Така запознат съм много повече със сървърите,линукс и провайдери от колкото си мислиш.Подържам не малко сървари и съм убеден,че причината не е в мен,а във вас.Неможе от три доставчика и трите да не стават??Предположение,че преди това съм играл с тях тука както и в другите сървари.

ПП:това стана след вечерта в която се опита да ми аднеш другото айпи във филтъра :) .
DarkKiss
Administrator
Administrator

dhk20 wrote: И така искаш да ми кажеш,че от три доставчика на интернет от които съм играл с 2-та и в един момент спира всичко и варви отлично другия мод а класика не и ми изписва онея глупости,че проблема е в мене???Така запознат съм много повече със сървърите,линукс и провайдери от колкото си мислиш.Подържам не малко сървари и съм убеден,че причината не е в мен,а във вас.Неможе от три доставчика и трите да не стават??Предположение,че преди това съм играл с тях тука както и в другите сървари.

ПП:това стана след вечерта в която се опита да ми аднеш другото айпи във филтъра :) .
Гледаш прекалено повърхностно. Обясних ти - не винаги проблем е при теб, или при нас. По някога има и трета опция.
Странна логика имаш - щом през 3 доставчика не влизаш, значи е при нас.. По същата тази логика - щом от десетки доставчици от цял свят хората влизат без проблем, значи не е при нас.

Опита ли да се свържеш от друга машина?
При всеки проблем двете най-елементарни проверки можеш да направиш, като:
1. Провериш можеш ли да влизаш със същия компютър през друг доставчик\ / Това вече разбрахме, че си го изпълнил. /
2. Провериш можеш ли да влизаш с друг компютър през същия доставчик\

ПП. IP-то от което си написал последния пост не е добавено в exceptions. През него ли опитваш да влезеш?
ПП2. Пиши ми в скайп.
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Да,това е айпито на единия от доставчиците ми който обновавят днс-ите през 5 мин и се сменя ип-то.Но,не там ми е проблема.В къщи съм с 3 персонални както на семейството ми така и мойте,без да броя сърварите.Пробвах от къде ли не не иска да влезе и това е.Също така пробвах от първото айпи което помолих да ми аднете,влязох за точно една минута и ме дисконектна и повече не успях да вляза в класик мода.И между другото,тази вечер видях че мога да се конектна с поне 100 айпита които ми дава доставчика.И не само от този а от всичко мога да се конектна.Значи ето го и обобщението.Влизам и излизам когато искам без да ме притесняват филтри.Дрийм мода си ми варви отлично,без да ме притесняват филтри.Ето тука мисля че трябва вие да направите опит да се конектнете с ип което не е добавено във филтъра.Опитайте и ми кажете резултата.Но от личен опит ще ви кажа.Че филтърът който сте сложили незнам кои го е правил и как го е правил е или е омазан доста здраво или не сте го конфигурирали добре.Правете опити и ми кажете какво е станало за да вида аз какво да мисля.В краен случай ще влизам с проксита,което малко не ми се нрави,но като нямам избор ..
DarkKiss
Administrator
Administrator

Вчера поради проблем със сървъра, филтъра през по-голямата част от деня беше свален. В момента е активен отново.

IP адресите на целия ти доставчик (по груби сметки това са над 1.7 млн. IP-та) са добавени в списъка с позволените - вероятно това е причината да влизаш след всяка промяна на IP :) Въпреки това, тествах няколко различни прокси сървъра, като резултата беше, че филтъра ги реже всичките без никакъв проблем.
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

Много отдавна не влизам с айпитата които сте ми аднали.Ползвам интернет от 4 различни доставчика за които 2 от тях не знаете и не сте адвали.Влизах с прокси сървар,резултата беше същият.На практика няма причина за да ме филтрира и то не при конектването в сървара,а в реалмът.Демек 99% съм сигурен,че проблемът е във филтъра.Свали го за около 10 мин и ми пиши на скайп да вляза да видим резултата.Но 100% съм сигурен че проблемът не идва от мене.Просто няма начин да влизам в хеадоф-а както и в един руски сървар и всичко да варви нормално.А с акаунтите ми може да се влизат тей като вече е пробвано.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Ще го свалим филтъра временно, няма проблем. Не ти го знам скайпа, пиши ми ти.