Ladder reset

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
bubo
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote: И за тия ти 10г. опит, не можа ли да разбереш, че админите решават кога ще има reset, не ти?
Да затова аз и още 20 човека са махаме от тая пумия дето наричате сървър а ти не са прави на много голям шот си една интернет нинжа задръстена.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Върви наплискай се с вода и си задай въпроса "Кой съм аз?". Всичко най-хубаво щом сте решили да се "махнете", а ти приятелю драги научи се да пишеш на родния си език, преди да критикуваш и обиждаш.

bubo
Newbie
Newbie

Нещо не разбрах * приятелю * какво съм написал грешно? Явно тука сте един дол дренки всички админи.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

bubo wrote: Да затова аз и още 20 човека са махаме от тая пOмия дето наричате сървър, а ти не са прави на много голям шотщото(защото) си една интернет нинДжа задръстена.
Взимам произволно твое изречение в него има 4 грешки сам си направи извода дали можеш да пишеш грамотно.
Следващия ти пост, в който се съдържа провокация било то пряко или косвено свързана със сървърът и играчите в него ще ти е последен. Приемай го както искаш решението го оставям на тебе.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Май много го търпиш, като му е пОмия да отива там, където не е такава и да си чака рестарта. 10 години Близард играл, то няма Д2 от толкова, а като му гледам правописа или е много прост, или е на 12 години и играе Близард от 2 годишен...
zashto
bubo
Newbie
Newbie

Как да няма диабло 2 10 години ти малоумен ли си, а да понеже играеш в безплатен сървър знаеш всичко. Половината админи тука нямат 18 още и ще ми се правят на големите шефове.И изобщо не ма интересува дали ще ме банвате вече накарах достатъчно хора да се махнат от тая пОмия.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако са такива като теб.. даже ще е по-добре \/
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не мога да разбера какво са ви направели "админите" ,че да се държите с тях така .
Поне да имахте малко уважение .
Те направиха този сървър и го издигнаха дори надминаха един реалм на близзард по "Users".
Дори някой мечтаят за толкоз много "Users" като например (don_gepi ) и имат да си мечтаят ^^
Обновяване на сървъра няма да има скоро докато не се прецака (pvpgn) или машината да я удар на късо :D
kdnt
Newbie
Newbie

ти па кво знаеш че толкос говориш за дон_гепи... не се ли сещаш кои ламери го преебаха
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

(y) и всъщност имаха голям шанс да стигнат дреаминг..
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
kdnt
Newbie
Newbie

ми преди да го преебат имаше доста повече хора от колкот тук...
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не виждам как сме прецакали някой друг сървър. Ако ти си видял нещо такова, е по добре да представиш доказателства, ако ли не, направо можеш да си излетиш като нищо за празните приказки.

П.С. Следващото мнение извън темата ще се трие директно.
kdnt
Newbie
Newbie

ми аз пък виждам и насичкото отгоре го има и във форума topic5651.html