Ladder reset

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
bubo
Newbie
Newbie

Няма ли да има някой ладер ресет на сървъра претрупано е с ботове над 90ти лвл и не е интересно да се играе в сървъра вече.
EternalFear-
Full Member
Full Member

Имаш ли си идея, ако се рестарт сървъра колко хора ще спрат да играят ? Това че си нов, и те бият по дуели незначи че трябва рестарт приятел :)
И колко е 90 level ? Точно за 1 ден дигам ръчно 80, тоест за още 3-4 часа ще дигна 90 ? Най - много 2 дена и е дигнат .. РЪЧНО!
bubo
Newbie
Newbie

не всички са родени про и с знания за всичко като теб
Wr0ng-Turn
Newbie
Newbie

Защо да не е интересно ] само като напиша командата //nu и ми става ясно колко е интересно за играчите.А и какво е 90-ти левел герой? 2-3 дни мах и е готов.Но според мен не е това причината за да ти е безинтересно.Искаш ресс за да може всички да имат колкото теб-нищо.Помисли колко хора ще напуснат сървъра ако го ресснат?И тогава пак ще кажеш че ти е безинтересно.Ако не ти харесва тук има и други сървъри.Не е само този :cool:
sashojj8
Newbie
Newbie

какви 3-4 дена 90-ти ... ако се хванеш както трябва за 1 ден и малко (айде 2) си 90/91 и напълно съм сугласен с колегата Wrong-Turn :angel: :angel: :angel:
13
Lenks
Newbie
Newbie

В голям сървър, 90-91левъл герой се вдига за по-малко от ден...
Wr0ng-Turn
Newbie
Newbie

Ако има кой да те преква да ти бие крави и т.н. естествено че ще го дигнеш за по малко от 1 ден.
bubo
Newbie
Newbie

да ама мене няма кой да ме глези така тай че..
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Единствено мога да кажа, че когато преценим, че момента е дошъл, ще има нещо подобно на "Ladder Reset", които Blizzard правят през дадено време в сървърите им. Повече от това за сега не мога да кажа. С времето ще ви дадем повече информация :)

П.С. Ако се чудите как се процедира при "Ladder reset" потърсете в google :)
MastaG
Newbie
Newbie

приверих и пишеше ако не греше че ладдерите ше станат нон ладдери
и нема да може да се ползват досегашните ботове и треа да си праат ората нови
но се пак ше се запазат херота и ше се ползват за дуели
акаче тия херота па са за битки ко да се прае
но това ше е ако има такав ресет
bubo
Newbie
Newbie

Дайте поне няква дата на която ще го рескате или там квото ще правите, че сървъра стана много скучен.Не само за мен -,-
Ek3eKyToPa
Newbie
Newbie

Бубо, ти май нещо искаш да кажеш, че говориш от името на доста хора ---> Ако е така нека тези хора също изкажат мнение, защото не видях и 1 отговор на пост-а ти, който те подрекпя ---> Излиза , че само ти искаш ресет... :punish:
Jab4y
Full Member
Full Member

Ek3eKyToPa wrote: Бубо, ти май нещо искаш да кажеш, че говориш от името на доста хора ---> Ако е така нека тези хора също изкажат мнение, защото не видях и 1 отговор на пост-а ти, който те подрекпя ---> Излиза , че само ти искаш ресет... :punish:
Аз също искам ресет и дори ограничение до 2 връзки с 1 IP. Това че някои хора не изказват мнение не значи , че само бубо иска рестарт. Доста хора искат рестарт , но и доста не искат :) Наистина много хора ще се откажат при рестарт, но интересът ще се завърне. Можем само да оставим решението на админите, което те вече взеха.
bubo
Newbie
Newbie

И какво е решението което вече взеха?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Reset ще има, когато ние преценим, че момента за това е дошъл, а вие ще бъдете съответно уведомени.
amfetamin
Newbie
Newbie

Ek3eKyToPa wrote: Бубо, ти май нещо искаш да кажеш, че говориш от името на доста хора ---> Ако е така нека тези хора също изкажат мнение, защото не видях и 1 отговор на пост-а ти, който те подрекпя ---> Излиза , че само ти искаш ресет... :punish:
Също съм ЗА ресет.
bubo
Newbie
Newbie

Имам доста опит в това кога един сървър има нужда от ресет и т.н.Това че админите не знаят защо и как се прави ресет не е мой проблем.А и имаше някой от тях дето каза ти в близард не знаеш защо се прави ресет, е зная щот от 10 години играя там.
AmnesiaIbiza
Newbie
Newbie

bubo wrote: Имам доста опит в това кога един сървър има нужда от ресет и т.н.Това че админите не знаят защо и как се прави ресет не е мой проблем.А и имаше някой от тях дето каза ти в близард не знаеш защо се прави ресет, е зная щот от 10 години играя там.
каде играеш 10 год ?
bubo
Newbie
Newbie

AmnesiaIbiza wrote: каде играеш 10 год ?
Europe къде може
DarkKiss
Administrator
Administrator

И за тия ти 10г. опит, не можа ли да разбереш, че админите решават кога ще има reset, не ти?