Един малък - голям въпрос :)

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Ek3eKyToPa
Newbie
Newbie

Абе случи се да познавам 1 играч от този сървър :) (няма да спомена кой е)
На този мой познат прави това - той има като моя интернет (М-Тел) и е направил така , че с 1 рутер да хваща компа и лаптопа си едновременно и пуска 8 бота наведнъж, а е с 1 и също ИП.

Въпросът ми е следния --- позволено ли е да правим такива неща :mda: или не - защото и аз мога да свържа към моя лаптоп и да пускам така по 8 бота ако е разрешено.

Предварително благодаря за съдействието! :nenormalniste:
DarkKiss
Administrator
Administrator

На практика не би трябвало да е възможно да може да се достъпва сървъра с повече от 4 едновременни връзки.

Можеш ли да споделиш акаунт и/или IP адрес на въпросния приятел, за да направим съответните проверки?
Не се притеснявайте нито ти, нито той от някакъв вид санкция, даже напротив - ще сме благодарни ако действително сте открили бъг.

ПП. Аз също имам повече от 1 машина свързана към рутер. Без значение от коя колко връзки има към сървъра, общата им бройка не може да превишава 4.
Ek3eKyToPa
Newbie
Newbie

Ами героя му е Екзорсист (не помня как се пишеше ж диаблото)
Ацц - не съм го адд-вал в фр лист-а
ИП - ще го питам довечера

П.С. Ще му кажа на дружката по скипе , че е забранено. Мерси за оказаната помощ! :angel: