Дуели с бъгави герои от сингъл - знаете ли :)

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
jasdei
Newbie
Newbie

Здрасти на всички :) Предимно съм се регистрирал, като се надявах да намеря играчи, които харесват или биха се заинтересували от дуели с играчи превени чрез Hero Editor* :) Надявах се, че има, но май не е точно така. Та бих желал да ви запозная малко с този вид дуели :)

* http://ladderhallrealm.com/forums/index ... opic=56394 - тема с последниата версия на програмата (отпреди 2-3 седмици)

Много хора си мислят, че това е глупаво, тъй като какъв е кефа, като не си развиваш по нормалния път героя. Всъщност готината част са дуелите.

Самата част в направата на бъгав герой, е доста трудоемка :) Не е никак лесно да намериш баланса. В сйата, от който е тръгнала тази програма, играчите са направили през годините страшно много тестове. Всъщност не е никак достатъчно да си сложиш малко резисти и по високо ниво магии. Например в повечето опън дуели в оригиналните сървъри, се използва торнс, смайт и холи аурите. Смайта е единствената атака, която не може да се блокира, а торнс-а връща голяма част от демиджа. Аурите могат да действат само, ако си свалил достатъчно резистите на опонента. Оказва се, че от голямо значение има нивото на телекинезата и енерджи шийлда. Има резисти, абосрби, иас, кръв, мана. Всяко със своя максимум, или пък в редки случаи без и т.н.

Та всичкото това е само, за да се ъбедите, че всъщност не е никак лесно направата на тези герои, а напротив, то си е цяло изкуство. Преди и в България имаше такива играчи , но бяха рядкост и то само в 2-та големи сървъра, които май сега не съществута или поне в единя няма играчи.

Та ако има стари играчи да ми драснат, ако има новожелаещи да се пробват, пак да ми пишат, ако някой иска още информация да пита или да разгледа форума, чийто адрес е по - горе, от където можете да си свалите програмата :)

Поздрави на всички :)
DieTard
Newbie
Newbie

jasdei wrote: bla bla bla bla bla...bla
Много хора си мислят, че това е глупаво...
bla bla bla bla bla...bla
bolded text.
Wr0ng-Turn
Newbie
Newbie

Много хора си мислят, че това е глупаво, тъй като какъв е кефа, като не си развиваш по нормалния път героя. Всъщност готината част са дуелите.
Да, прав си много хора го мислят и аз съм един от тях.Всъщност интересната страна е да си направиш героя със аури ,hex скиллс(магиите на чудовищата) и др. и доста скучни са дуелите, които, ако двата играчи са бъгнали прекалено много героите, могат да продължат и часове.Това обезсмисля всичко \]
kdnt
Newbie
Newbie

аз пък съм надъхан незнам за вас ама тва е готино според мен ши проам си напрая херо и щи пиша
jasdei
Newbie
Newbie

Wr0ng-Turn wrote: Да, прав си много хора го мислят и аз съм един от тях.Всъщност интересната страна е да си направиш героя със аури ,hex скиллс(магиите на чудовищата) и др. и доста скучни са дуелите, които, ако двата играчи са бъгнали прекалено много героите, могат да продължат и часове.Това обезсмисля всичко \]
Да именно :) Но за дуелите не съм съгласен. Прав си, могат да продължат часове, но точно това е веселото. Гледаш, че ще се биете много време - излизаш, подобряваш и пак се пробваш. Наистина са доста безсмислени дългите дуели, но пък, за абсолютно всеки вид направени герои си има контра вид. За 7 години от както се правят такива герои се измислят нови и нови начини за контриране и за усъвършенстване :) Така че всеки се опитва да направи непобедим герой и някои успяват... за известно време :D

За kdnt направи си и драсни едно лс да се пробваме :)
Bat Veso
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ем аз имам един друид на сингле ама много бъгнат :)
Доста е силен.
Естествено може и да греша ама намери ме в д2 да пробваме , даже още сега
ще си го прехвърля от стария хард.

Така. Ето го и да знаеш ,че не е много бъгнат :D :D :nenormalniste: http://prikachi.com/images/119/2611119D.jpg
Bat Veso
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ама не мога да разбера защо не става да правя игри на опен батал нет . Ставаше в 1 друг сървър... Да не би да ми трябва
нещо да сложа в д2-то или незнам .. Ако имате някви предположения помогнете :( :(
Jab4y
Full Member
Full Member

Кажете на коя версия играете (ако е 1.13 може да отбия малко време някой ден)
jasdei
Newbie
Newbie

За бат весо - друида изглежда доста слаб на пръв поглед, но може да се пробваме :D Дай ми скайп, ако може :)

За жабчо - на 1.10 съм, ако имаш желание - идвай да поразцъкаме :)

Добре, до тук 4 - ма проявиха желание може нещо да стане :D
Bat Veso
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Само ми кажете защо като дам на криет геим не ми дава да правя :Max Number of players и Char. level difference
Или то си е така направено
kdnt
Newbie
Newbie

просто е така направено :)
jasdei
Newbie
Newbie

Днеска малко, но все пак играхме :D Друто наистина беше слабо за сегашния ми герой, но пък ми утрепа един отпреди 2 години, с който още се учех :D Асасинката не успях да я цъфна, щот имаше някво несъответстиве като изляза от града и ме мяташе, с стария герой за 5 минути я утрепах, ама правех само 10 к дмг на смайт :D Абеее лудница - липсваше ми това усещане :D
Bat Veso
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Е ние с теб само 1 път се збихме :) как прецени ,че е слаб като дори не си го убил.Като ти излязах още на 1 мм от града и
ми заби , може в последствие да си ме убил ама искам да се побиим малко нормално без крашове .
jasdei
Newbie
Newbie

Да убих те, тебе явно преди това те е метнало :D Ама стария ми герой го утрепа здраво :D
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

jasdei wrote: Да убих те, тебе явно преди това те е метнало :D Ама стария ми герой го утрепа здраво :D
Глупаво но забавно,преди 4-5 години с брат ми правехме бъгави герой и после дуели,беше предизвикателство да направиш по силен герой :) и от там имам известен опит ако някой е навит все още да пише :)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

пишеш в тема от преди 4-5 месеца..
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

Fanatic wrote: пишеш в тема от преди 4-5 месеца..
това не значи нищо :) хората може още да си играят, а геройте им сигорно ще си седят :D