Скиф за да разбереш!

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Charly
Newbie
Newbie

Мале играя първия сървър който е забранено да се псува... това дори и в официалните сървъри не е забранено :nenormalniste: Никой не може да ми забрани да напсувам някой!
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

може.. не се съмнявай
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Мисля, че целта на играта е да се забавляват хората в нея, а не да се псуват като каруцари... Ма ти явно имаш някво друго разбиране за тея неща... И да тук не се псува! Ако искаш продължавай в същият дух и винаги ще си фигурираш в един безкраен списък наречен "БАН ЛИСТ" :punish:
dr0m
Hero Member
Hero Member

Покажи ми един сървър в който е позволено псуването.

п.с - хеадофф не го зачитам, щото той не е сървър много отдавна :).
Charly
Newbie
Newbie

Ако мислиш, че ми дреми за банна жестоко се лъжеш. Аз да не би да живея в тази игра... просто казвам, че не е правилно да има такова правило. Всеки е свободен да си обижда, като не иска да получава обиди да му тегли един ignore какво ме интересува мен.

Сега па ще ти показвам сървъри в който не е забранено пасуването, ей сега в колко часа ?
Redemption
Full Member
Full Member

Charly wrote: Мале играя първия сървър който е забранено да се псува... това дори и в официалните сървъри не е забранено :nenormalniste: Никой не може да ми забрани да напсувам някой!
Попринцип като реша да псувам някого обичам да го гледам в очите.Не скрит зад компютъра. (fubar)
Charly
Newbie
Newbie

Redemption wrote: Попринцип като реша да псувам някого обичам да го гледам в очите.Не скрит зад компютъра. (fubar)
По принцип това е екстра, а компютъра е средство.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Charly wrote: По принцип това е екстра, а компютъра е средство.
да точно.. средство да се скриеш и хората да видят какъв комплексар си
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Защо ли не виждам смисъл в темата?
zashto