Моля помогнете 2 част ...

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
wpmonk
Newbie
Newbie

Изпращането се провали и причината е неизвестна.
Моля, уведомете администратор за проблема.

Това ми изписва когато се опитам да се свържа с администратор чрез контакт и реших просто да ви уведомя че опцията е невалидна.
Сега аз пак не получих обяснение дали ще ми бъдат върнати предметите и не ми е толкова за тях отколкото затова, че един приятел ми ги даде. Ясно ми е че героя само дето го правих но беше пълен със не много добри, но не и лоши предмети.От оговора на TheExorcist™ не ми стана ясно кое e толкова смешното че сам поискал skype.За да го поискам значи има нещо наистина много важно да попитам и то не толкова в полза на мен отколкото на самите админи.Acc ми е wpmonk a skype (въпреки че напоследък нещо се бъгна :) ) ми е titanalloy. (с точка на края е skype-a) Надявам се че няма пак да заключите темата без да има даден никакъв отговор по нея и моля да ми бъде обърнато внимание както за проблема с предметите така и за евентуално бъдещия ми въпрос. Много студен беше първият отговорот ваша страна, но за сървър с вашата репутация сам сигурен че ще успеете да ми помогнете за проблема. Благодаря предварително.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Случайно погледна ли тази тема:

topic2344.html

?