Проблем админи погледнете

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
k1LaR
Newbie
Newbie

Вчера играех с 3 мои аццта 2 на бот и 1 аз си играя днес тругвам да влизам с 1 другите две на бот ама ... няманищо сякаш са делнати дори и на дриминг мода а които не играх вчера симиги има е кво етва ????
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте, бихте ли казали за кои конкретно акаунти става на въпрос.
k1LaR
Newbie
Newbie

те са 3 kris0, kris0-java u kris0-1 имам още 2 стях не бях играл вчера и си има всичко
Кажете ще се върнат ли херотата в тези 3 аццта и ма по 1 херо над 80 левел или итемите поне дали щемисе върнат :( кажете от кво е тва :( ето скаип kriso_955
ареде кажете кво става са 3 аццта няма имам \( имаше енигма исичко \( поне кажете нещо се опраили нещо :(
DarkKiss
Administrator
Administrator

Героите ги няма действително, но не е по вина на сървъра.
Когато правим нещо подобно на вчера (визирам преместването на друга машина) работим изключително внимателно. Прехвърлянето се направи по такъв начин, че шанса да има загуби е приблизително равен на 0.
k1LaR
Newbie
Newbie

ако искаш щети дам пас и сичко няма ги дорри и на дриминг мода ако някои ме ограбил 1 2 аццта ама няма да трие и дреминг мода са шемисе върнатли
междо другото 2 аццта не бях плаи вчера и нищо и няма сичко си е каткто трябва на тях
Изкам да знам итемите дали ще ми се върнат
2 бяха на бот 3 аз си играех в 1 спрях и оставих 2та бота сутринта гледам няма герои :rage: аре поне итеми те мисе върнат иамх енигма исичко \(
k1LaR
Newbie
Newbie

реснете може и да се оправи нз ама ако не се искам си итемите \( \( \( \( \( \( \( \(
k1LaR
Newbie
Newbie

аре ве поне искам итемите си 4 седмици за 1 кур ли играх да праите профилактики или там нещо и дами ги няма героите :rage: искам си итемите поне :rage: :rage: :rage:
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър вечер, администраторския екип не носи отговорност за изгубени, изчезнали и изтрити герои/артефакти. Извиняваме се за причиненото неудобство било то по наша или ваша вина. Самия факт, че само вие сте с подобен проблем ни навежда на мисълта, че вината не се корени в нас.
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

мога да потвърдя, лично аз пича сам го виждал, бил е в мойто бх няма да ви лъжи ест :)

(fubar) CryxBaByxCry :weight:
AbN0rmaL
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може да е имал .. но може и да не , колкото до героите както каза Infection по-възможно е да са ограбени Acc-tata
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
quadzilla2
Newbie
Newbie

imah bann 2 sedmici dnes mi izticha banna moga da vlizam v diabloto ama samo s tezi acc deto ne sam vlizal ot 1 mesec a s tezi koito igraq ne moga zashto e taka zashto ne mi otkluchvate acc-tata ... bahti,,
[admin]Писането на кирилица е задължително[/admin]
k1LaR
Newbie
Newbie

добре ве админи искатели скаип на човек които ми знае итеми те вчера бешах на неговия бх с бот за бх и ако съме ограбили защо и е да трият дреминг мод херотата ??? и защо на тези херота които играх вчера тези които не са си там (fubar) :mda:
Искам поне хото сп леб и енигмата си :( хото беше 32 сп шеба 91 енигмата нз беше бп 15/0 маи нз колко 15/x беше аре плс са .... зареди местенетови ням херота поне итеми нямам дори за начало :punish:
k1LaR
Newbie
Newbie

И това е само на палата ми имах джама и фаиер бот фира с хото сп леб мара джавата грифон сичко ле добреси беха :( са от нулата намисе почва \( поне енигма даите да ръна яко си върна \( \(
quadzilla2
Newbie
Newbie

таи ли нито един админ не може да ми помогне .... :( .......
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

След проверка установихме, че причината не се крие в нас. Говорете с човека, с който сте споделили акаунта, относно артефактите и героите в тях. Следващия път бъдете по внимателни на кой и кого си давате паролите.
Смятам темата за изчерпана.