Нова година - Нов късмет

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
otyknip
Newbie
Newbie

Здравейте, забелязах, че сървъра не е рестартиран отдавна, та се чудех, дали се вижда рестарт в скоро време?
Вярвам, че доста нови хора ще искат да започнат начисто, а много от сегашните потребители небиха били против.
Това ще помогне и за смс печалбата (който взима пари от това), а и ще разнообрази малко сегашната скука, от 100 игри 89 са ботове на бейл хел и т.н.
Подаряват се сур-ове?
ИЛИ възможността да се пусне паралелен реалм, със същите правила но начисто?
zaprqn
Newbie
Newbie

Няма да е лошо наистина един рестарт да се направи,ново начало на никой няма да се отрази много зле , а и цените са паднали доста на предметите някак си нерално даже.
ch1tusa
Newbie
Newbie

Като изказвам това мнение имам впредвид сичките играчи и стари и нови (аз съм нов) не мисля, че 1 рестарт ще доиде добре на старите потребители, защото развиването на герои,търсенето на итеми и сичко останало понякога става досадно.Ако се ресне сървара просто 2/3 от потребителите няма да играят повече независимо дали има Ботове (к3ц,анди,бал,крави и т.н.) :)
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Цените са паднали - 2 джаха за спайдър уеб макс, не мисля, че е ниска цена. И да наистина паднаха, вече не се взимат по 7-8 джаха за ЛП 15/15, само 4... Не се излагайте с тези желания за рестарти, защото колкото и да говорите, че много ще дойдат, ще стане точно като на едно друго място, където се рядко събират 100 човека.
zashto
zaprqn
Newbie
Newbie

Да не е много ниско ама на 119 е охм това вече е ниско.След време неща различни от макса като shard 29-40-40 ще се дава на Акара щото някой ще ти се изсмее и ще излезе от играта защото е на 1 от макса
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Наистина това с игрите ме дразни, че има по 2-3ма човека в Duel, но това е друг въпрос вече. Много, които искат рестарти си нямат напредстава как стоят нещата в момента. Един рестарт и от 500 играча онлайн ще останат макс 100. Никой няма да почне наново след всичко, което е имал (отписвам новаците) просто всеки ще се откаже да вдига всичко наново (включително и аз). За спирането на ботовете няма да е лошо, но тогава ще започне това, което сега екипа най-вероятно очаква, ако се спрат ботовете. Масови кражби на предмети и акаунти, масови продажби на новаците за реални пари и въобще ще стане мазало...
otyknip wrote:Подаряват се сур-ове?
Когато преди имах много подарявах jahove на новаците : )
amfetamin
Newbie
Newbie

Zaprqn не се изрази много точно.Според мен искаше да каже,че руните са се обезценили.И наистина е така... неможе за спайдър уеб 120 да се искат 2 джаха,че и отгоре.За някакъв си ап 15/0 да му се искат 2 джаха,а за 15/15 да не говорим.Просто е "леко" нереално.
П.П. Аз имам доста неща,5-6 облечени героя и все пак съм за рес. \)
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

то май и дропа също е намален ? :)
amfetamin
Newbie
Newbie

Rysichak wrote: то май и дропа също е намален ? :)
И на мен така ми се струва.
drek
Full Member
Full Member

Дропа доколкото знам не е пипан , но си представете от 200 бота какъв е % точно на вас да се падне дадения итем.
Пп: Доколкто се сещам единствената промяна в дропа е при "Хепасто"
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

аз до колкото знам дропа е намален от 90% на 30% ? :)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Rysichak wrote: аз до колкото знам дропа е намален от 90% на 30% ? :)
Ти от марс ли падаш ? :laugh:
amfetamin
Newbie
Newbie

Ми незнам... чудно ми е как ще изръня над 50-60 пъти сичко от 1 до 5 град(щото аз си играя за кеф и за нещо по-интересно,не само за руни) и няма да падне абсолютно нищо.А преди няколко месеца като избиеш всичко от 1 до 5 5-6(до 10 макс) пъти и винаги падаше по нещо готинко и интересно,я някой шард,основка,туй онуй. :D Са нема братче.
extazy_87m
Newbie
Newbie

restart li :nenormalniste: :nenormalniste:
ako se restartira sarvara mnogo hora shte se otkajat vkychitelno i az

[admin]Писането на кирилица е задължително!!![/admin]
magnumdruid3
Newbie
Newbie

Da s1glasen s1m sas sichki mn hora shte napusnat s1rvara ako ima res no zn edno moq shard e mn hubav res mi sa pochtio na max i seki mi se smee che iskam lo vikat struvalo vex no toi e na 25 da obache s jewel 5 e i stana na 30 res sa mu pochti max daje 1 vika davam ti gul ist :d kvo da kaja
[admin]Пиши на КИРИЛИЦА!!![/admin]
amfetamin
Newbie
Newbie

Ти само заради един шард ли няма да спреш да играеш... евала все пак де... добре,че има кой да ме разсмее. :D :nenormalniste: