Важно

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
MinimalDmage
Full Member
Full Member

Тоя PsIxo-light отново предлага гул за да бъде преведен до Хелл, БРАВО на вас, особено джустис, обеснявам отново за неразбралите, преведох го до хелл не ми даде гул, след което му казах, нещо което дори не е обида (за лай*о ли банвате) 3 дена, ТРИ ДЕНА след въпросната случка аз вече забравил тои поства пик и ме банват!!
Браво,той си постигна целта...хората ще го превеждат, ще си играят по ДВА часа и Половина с него, а той ще продължава да си мами, защото какво може да стане толкова, най мн да го нарогаят и тои да сложи пик и админите да баннат не когото трябва.
MinimalDmage
Full Member
Full Member

aз от днеска ставам полицай в сървара, искам като влизам да има мълчание, щото ще седя зареден с копче принт скреен :) MuhammedAli съм.
И първата задача ми е да хвана PsIxo-light.
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

лОлл вие сте писали за мен... 1-во пич докато ме превеждаш, Ми спря нета и ти забравих ацц, след като пак се засякохме ти казах "Пич спря ми нета не съм избягъл ела да ти дам гул руната" И от там ти за да се напраш на итересен почна да ми говориш някакви работи ии така \) Wisp Psixar1 за да ти дам гул-а :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
MinimalDmage
Full Member
Full Member

лъъъъъжииии :D ти ме пита за ацц да ме аднеш в френд листата.Както и да е, но тоя пик не си го поснал ти, а един с психични отклонения, за което ти се извинявам,но все пак:) ти беше онлине аз ти писах на лисп, искаше да минеш тънко ти, само се правиш, карай мене тоя гул не ми трябва, забравяме за случката.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Това е детинско, пишете в тема от преди 1 седмица... Сметнете колко е важна щом още няма отговор от админ : ).