До админ.....

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
davidbecks
Newbie
Newbie

Здравейте съжалявам че ви притеснявам но имам проблем. Немога да влизам с героя си акоунта ми е davidbecks а героя ми е Honor моля ви оправете го благодаря ви предварително поздрави и лек ден !!!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,
Причината, поради която не можете да влизате в игра е така нареченото бъгване на героя. Бъгването на герой се получава, когато интернета Ви прекъсне или сървъра се пренатовари Вие излизате от играта, в която сте, така да се каже, нерегистрирано за сървъра. След такова "насилствено" излизане вие все още сте в играта. Докато базата данни не направи проверката, че не сте в сървъра, вие все още сте регистриран, че сте вътре или поне така мисли програмата. Съответно, когато се join-вате преди тази проверка да, е минала, играта не Ви пуска, защото програмата управляваща базите данни за героите не разрешава присъствието на един и същи герой по два пъти в сървъра. В момента, в който проверката мине, сте отчетен като липсващ и вече имате достъп до сървъра отново. Този бъг се оправя с наложените автоматични рестарти от нас, а те са както следва в 5:00 15:00 23:00 ако и след 2-3 рестарта героя ви е Failed To Join Game то тогава можете да ни съобщите в тази тема
davidbecks
Newbie
Newbie

Благодаря ви много за отговора лек ден ви пожелавам !!!
mati
Newbie
Newbie

извинете че ви притиснявам тази сутрин влезнах в сървара и героя ми ня ма итемите и истрит герои плс оправетего приятен ден
drajko1948
Newbie
Newbie

здравейте днес си играех .. излязох за малко опитвам се да се конектна но не става .. каква е причината :(

Admin Edit: Ето отговор на въпроса ти - > post37069.html#p37069
mati
Newbie
Newbie

извинете че ви притиснявам тази сутрин влезнах в сървара и героя ми ня ма итемите и истрит герои плс оправетего приятен ден
drumbass
Newbie
Newbie

Здравеи искам да попитам зашто немога да си вляза в ацц тои е drum_bass ако сам банат в което малко се самниявам да ми дадете последен шанс Благодариави
doje
Newbie
Newbie

drumbass wrote: Здравеи искам да попитам зашто немога да си вляза в ацц тои е drum_bass ако сам банат в което малко се самниявам да ми дадете последен шанс Благодариави
Ами може би защото се разбрахме да ми вдигнеш герой 70 левел и аз да ти дам ЦТА, първи ти го дадох,след това ти не ми разви героят. Затова си баннат

topic2025-880.html
drumbass
Newbie
Newbie

Здравеите искам да попитам зашто немога да си влезна в ацц вече месец когато сменявам паролата се сменява но после немога да вляза в ацц моля жи помогнете ацц е drum_bass|
imel:[email protected]bg ако сам банат искам да помоля за 2 шанс Благодария :)
drumbass
Newbie
Newbie

штети върна цта ако махнат банн веднага ти го жажам да йе и ж руни мойе да ти го дам плс говори с админа :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Потърсете ме и двамата на ака.Justice и ще се разберем.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
drumbass
Newbie
Newbie

В ДИАБЛОТО ли да ти пиша да се разберем
drumbass
Newbie
Newbie

как мога да си вурна ацц-тата ?
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Твойте акаунти никога повече няма да можеш да си ги върнеш.
Заповядай, post37435.html#p37435
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
drumbass
Newbie
Newbie

drum_bass, n0_alone [95.111.27.233] - Заключени за измама с предмети ако искаш отново да си видиш ацц-тата се свържи с мен !
тога ва зашто го има това
drumbass
Newbie
Newbie

неможели поне да мога да си направя нов ацц и да цукам
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Lock.