.. без коментар

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
arsenalcho
Newbie
Newbie

Бия си аз днес крави на хел и ме убиват, след което отивам да си взема тялото, но в този момент сървърът ме изхвърля. Правя нова игра влизам и какво да видя .. зимам си тялото, а на него нито един от предметите, които имах. И ся ко прайм? Явно са ме убили 2-ри път, когато сървърът спекна и ме изхвърли и си получих 2-то тяло, на което нямах нищо, а итемите от първото тяло са изчезнали. За к'во аджеба бия по цял ден и търся итеми, като накрая ми спеква сървърът и си оставам без нито един от тях??
SonyVaio
Newbie
Newbie

Уелкъм 2 Дрииминг! :)
arsenalcho
Newbie
Newbie

Хаха мерси .. И няма ли начин да се оправи .. защото ако е така по-хубаво като ходя да се бия да не съм си с моите работ, да не изчезнат пак ..
SonyVaio
Newbie
Newbie

Ами не се надявай да ти върнат нещо.. имаш по голям шанс да накараш жаба да проговори отколкото да накараш админ да ти върне героя. То само "Великият Maz0" може да ти върне героя.. But he won't. Ще видя дали имам нещо за фрии ако се оправи сървъра
arsenalcho
Newbie
Newbie

Мерси много :)

П.С. Той верно, че и сървърът не работи в момента :D
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

Според мен няма да ти се върнат предметите. Защо ли, защото колкото и пъти да умреш неможе да ти изчезнат предметите, освен ако си нямал стр.. и междудругото ти може да си ги скрил предметите и да казваш няма ги. Има много възможности. :)
AbN0rmaL
SonyVaio
Newbie
Newbie

Булшит..
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

SonyVaio може и да са глупости но ги има и такива. (fubar)
AbN0rmaL
SonyVaio
Newbie
Newbie

Така е признавам..
arsenalcho
Newbie
Newbie

Знам, че е така, макар че не съм ползвал нищо такова. Верно, че играя с год и мапхак, но пише, че не е забранено да се използват. Сега видях, че има някакъв мапхак, чрез който се дига стр, но нз как става изобщо номера. Пределно ми е ясно, че няма да ми върнат нищо, но все пак да се оплача :D А като съм умрял 2 пъти не ми ли връща само предметите от последната смърт?

П.С. Как ще си скрия предметите, като те могат да ми проверят всеки един герой, а аз няма как по друг начин да ги скрия :D
kuhataleika
Full Member
Full Member

кофти брат wisp ми после ще ти дам нещо минимално колкото да започнеш отново :) :weight:
arsenalcho
Newbie
Newbie

Аз си направих ново ацц, защото предното тотално се развали. Новото ми е martoto :)

Ще ти пиша, като вляза поне да имам някой друг итем, да не е без хич :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Темата е изчерпана.
~Lock.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.