Имам предложение.

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
Cloud
Newbie
Newbie

Не ги смятай ботовете, пак има повече играчи. В пиковите часове сървъра има около 600 юзъра онлайн. Нека приемем, че всеки един от тях има активни по 3 loadera (Което естествено е абсурдно, аз влизам само с 1, а със сигурност има още десетки хора, които влизат само с по 1-2, но нека да приемам, че всеки има по 3). 600/3 = 200. Т.е. в сървъра има минимум 200 човека онлайн. В EPS отдавна не съм виждал бройката да прехвърли 180. Каквото и да си говорим, към момента Dreaming е по-населения сървър, от двата.
Legendary
Newbie
Newbie

Искам да отбележа,че предложението се дава от обикновен потребител а не от администрацията на ЕПС,за да коментирате,че защото имало 20 човека по-малко ЕПС искат сливане.Забелязах,че Гуардиън главният в ЕПС не отряза идеята а даде зелена светлина ако не друго поне за разговори.Ако се направят нужните компромиси от двете страни и нужните корекции тая работа ще я бъде според мен.Моля само от администрацията да не бъдат твърдоглави и още преди да са премислили да отписват този вариант :)
Cloud
Newbie
Newbie

Отбележи и, че темата за кой сървър е по-пълен, също е засегната от обикновен потребител, а не от тукашната администрация :) Вярвам, че и двата сървъра имат какво да предложат. Както написах и в форума на EPS, няма смисъл да си търкаме клавиатурите излишно, не сме ние хората, които трябва да го решат.

С интерес очаквам отговора на XShadow по темата :D А колкото до Guardian, аз не виждам зелена светлина. Прави ми впечатление, че и в двата форума все още никой не е казал нищо със сигурност. Продължаваме да чакаме с нетърпение развитието на темите :)
mastera
Newbie
Newbie

"Разликата в политиката на двата сървъра и в екипите им е доста голяма и е възможно да се окаже толкова голяма, че дори да направим един общ сървър в последствие всичко да се разпадне. Честно казано обединяване на сървърите виждам само когато на един от екипите по някаква причина им се наложи да закрият сървъра си."-отговора на гуардиан от вчера.Няма какво да се лъжем епс затъва!!Вече мисля, че играта там не им доставя удоволствие.Към сегашно време 4:30 в епс има 20 игри от които траде със 7 човека cows pls-3 и останалото е по 1 човек+25 в чата.Не виждам прослувутите 180 човека.Епс лежи на стара слава според мен.Евентуалното събиране е в техен плюс.Поправете ме, ако греша.
HandOfJustice
Full Member
Full Member

master, 4.30 сутринта ? xD даже са си доста хората за това време xD
doje
Newbie
Newbie

Що,не се съедините с кофата ? Класик с класик по лесно става :D :D :D , ще спечелите 40,50 човека отгоре.
хах
Cloud
Newbie
Newbie

16:30 е искал да каже, толкова е било часа когато е пуснал мнението си, а в него е използвал фразата "Към сегашно време".

http://pvpgn.adminbg.info/status/stats/
http://track.dreaming-bg.com/pChart.php ... 15.218.103

Сами можете да прецените къде е по-пълно. Потребителите в Dreaming можете да ги делите на 3 (Ограничението 3 връзки/IP), за да получите бройката уникални IP адреси, които са активни.

Но не това е най-важното.. Да не задълбаваме, няма смисъл.
mastera
Newbie
Newbie

Xмм интересни таблици.Ако можеш да кажеш и от къде ги взе си пепфектен.А относно събрането ще е добре все пак админите да направят 1-2 сериозни разговора относно това.
Cloud
Newbie
Newbie

Може.

Статистиката на Dreaming я видях в trackera им http://track.dreaming-bg.com/ (IP-то на сървъра е линк).

Статистиката на EPS е от сайта им. В http://pvpgn.adminbg.info има секция "Server status" - там я има.
http://store.picbg.net/pubpic/A3/AB/b29 ... f8a3ab.PNG
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Дайте и аз да си кажа мнението.. :nenormalniste:
Аз сливане не виждам да се заформи. Тук имало повече хора там имало по-малко...дрън чи пляс...едно такова събиране ще доведе до доооста големи промени като цяло. Те си имат едни правила,ние си имаме други правила.Ботове,а-у...не е толкова просто както се каза напред в темата. Аз лично съм "ЗА" такова нещо но просто не виждам как ще се получи.
....
Cloud
Newbie
Newbie

Трябва малко желание от двете страни, останалото ще го измъдрят някак си. Все пак, няма невъзможни неща :)
SonyVaio
Newbie
Newbie

И така сме си достатъчно,тук няма нужда от психопати администратори,насилвани в детството си и агресиращи към 12 годишни деца като оня xshadow :nenormalniste:
Не че ги няма такива и в "Дрииминг" :nenormalniste:
eXquiSiT
Newbie
Newbie

От едно подобно сливане ще бъде изгодно за всички.Повече от ясно е че тази игра затъва и лека по лека играчите се отказват.Моето мнение е да се обедините, едни от най-големите компаниии са създадени със средствата от няколко дъщерни компании (в българия също) и по-този начин се превръщат във водещи и вместо да губят клиенти те печелят нови.Мислите градивно и започнете да се разширявате, при едно обединение екипът ви ще стане по-голям с дружни усиля може да върнете интереса към играта.Вярно е че ще се наложат да се правят отстъпки и от двете страни но замислете се че плюсовете ще са по-големи от минусите които ви очакват.Вярвам че сте кадърни момчета и техническите проблеми ще бъдат сведени до минимум.Помислете за ресурса от хардуер и работна сила с която ще разполагате, това ще се отрази много положително на потребителите а дори и на вас.Сега е момента когато вече има 1.13 и сме в навечерието на Диабло 3,именно заради този факт сега реших да си потърся сървър да поиграя любимата си игра,преди да е излезнала новата й версия.Момчета заровете томахавките и поне опитайте да бъдете партньори сигурно има какво да научите един от друг пък ако не стане работата здраве да е! Но важното е че сте опитали.Все пак всичко това го правите за нас потребителите, а сега и двата сървъра пустеят на фона на едно време.
Опитайте – това е моя апел, направете нещо ново за да привлечете внимание, направете само един общ проект който да обедини нас потребителите в един общ релам и съм убеден че нещата ще потръгнат.Много бих се радвал да видя примерно един общ релам на 1.13 класик сега му е времето.От една седмица си търся сървър да играя и останах с впечатлението че нещата не са като едно време.Международните съвъри които погледнах или бяха затворени а останалите не подържаха версии 1.13 .Предложението което е дадено има добра перспектива с малко желание мисля че може да очакваме добър успех дори и повече.

Това е приятели, прощавайте за дългия ферман който стана
Опитайте, Разширявайте се, Помагайте си ( и малките сървърчета съвсем ще угаснат :P )
mastera
Newbie
Newbie

Доколкото съм запознат със обстоятелствата ЕПС не искат да имат нищо общо със Дрийминг защото им било под достойнството или нещо от сорта(най вероятно стари кавги със екипа на Дрийм)Единственото което мисля, чe може да се направи е да се потърсят контакти със други сървъри и евентуално присъединяването им. А относно ЕПС-очакват рестарт до края на месеца и по мои прости сметки остават 6-7 човека в 1,13 и 20-25 юзъра в елдер мода. Нищо лично към ЕПС, но не им се получава...
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

mastera wrote: Доколкото съм запознат със обстоятелствата ЕПС не искат да имат нищо общо със Дрийминг защото им било под достойнството или нещо от сорта(най вероятно стари кавги със екипа на Дрийм)Единственото което мисля, чe може да се направи е да се потърсят контакти със други сървъри и евентуално присъединяването им. А относно ЕПС-очакват рестарт до края на месеца и по мои прости сметки остават 6-7 човека в 1,13 и 20-25 юзъра в елдер мода. Нищо лично към ЕПС, но не им се получава...
Смяташ грешно :nenormalniste:
В 1.13 има около 50-60 човека .
n0m0r3
Newbie
Newbie

mastera wrote: Доколкото съм запознат със обстоятелствата ЕПС не искат да имат нищо общо със Дрийминг защото им било под достойнството или нещо от сорта(най вероятно стари кавги със екипа на Дрийм)Единственото което мисля, чe може да се направи е да се потърсят контакти със други сървъри и евентуално присъединяването им. А относно ЕПС-очакват рестарт до края на месеца и по мои прости сметки остават 6-7 човека в 1,13 и 20-25 юзъра в елдер мода. Нищо лично към ЕПС, но не им се получава...
Говориш ПЪЛНИ глупости
mastera
Newbie
Newbie

Хаах в най-добрите си дни епс е видял 90 юзъра онлайн и по твоята логика 1,13 илиза със повечe хора от 0,5. Аз лично не съм виждал повече от десетина било то в чанела или в игра което е рядкост. n0m0r3, ако си убеден в правотата на твоя отговор представи ми статистика или нещо което да доказва чe там някога е имало 20-30 било то 40 или 50 човека онлайн.
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

SonyVaio wrote: И така сме си достатъчно,тук няма нужда от психопати администратори,насилвани в детството си и агресиращи към 12 годишни деца като оня xshadow
Точно! :nenormalniste:
eyeofheart
Full Member
Full Member

Аз съм против найстина политиката на двата сървъра е съвсем различна,а и в дреаминг сме си достатъчно :)
Smoke Weed